Го навчання

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Го навчання

Повідомлення zivilizazia »

Хто із початківців (до 9 кю) хотів би безкоштовно займатись го 2 рази на тиждень?
умови: гра (45 хв) та розбір (15 хв) + задачі (15 хв), kgs: укр кімната, alkonost (1 кю).
відмічатись тут. зобов'язання: займатись протягом 1 року та самостійно.
Geser
Advanced Member
Повідомлень: 136
З нами з: 15 липня 2011, 08:20
Розряд: 1d

Re: Го навчання

Повідомлення Geser »

Могу вечером на КГС разобрать партии.
Ник такой же как на форуме.
Условие - серьезные партии с нормальным контролем времени, а не блиц.
Писать в приват на сервере, указав по какому поводу :)
bunny13
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 серпня 2016, 10:27

Re: Го навчання

Повідомлення bunny13 »

Привіт! Я початківець і хотіла б займатися з вами, однак маю проблеми з KGS.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Го навчання

Повідомлення zivilizazia »

bunny13 писав:Привіт! Я початківець і хотіла б займатися з вами, однак маю проблеми з KGS.
які саме?
buikikaesu
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 14 грудня 2012, 13:36

Re: Го навчання

Повідомлення buikikaesu »

Так заходь на ОГС! В бравзерi: www.online-go.com
bunny13
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 серпня 2016, 10:27

Re: Го навчання

Повідомлення bunny13 »

zivilizazia писав:
bunny13 писав:Привіт! Я початківець і хотіла б займатися з вами, однак маю проблеми з KGS.
які саме?
я Вам в приватні написала
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Го навчання

Повідомлення zivilizazia »

kgs: http://www.gokgs.com/, Raw JAR File :
Capture.PNG
Windows10: для зняття блокування kgs java: знизу, права кнопка мишки для переходу на опції: (приблизний переклад) пано конфігурацій:
Capture2.PNG
Capture2.PNG (24.47 Кіб) Переглянуто 7775 разів
там знайти жаву і в опціях "безпека", додати : files.gokgs.com
Capture1.PNG
bunny13 писав:
zivilizazia писав:
bunny13 писав:Привіт! Я початківець і хотіла б займатися з вами, однак маю проблеми з KGS.
які саме?
я Вам в приватні написала
bunny13
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 серпня 2016, 10:27

Re: Го навчання

Повідомлення bunny13 »

Вибачте, що ще не доросла до Вашого рівня і не досягла навіть звання "початківця". Скромно раджу переписати умови, і вказати, що рівень початківців повинен бути 12к+. Успіхів Вам.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Го навчання

Повідомлення zivilizazia »

bunny13 писав:Вибачте, що ще не доросла до Вашого рівня і не досягла навіть звання "початківця". Скромно раджу переписати умови, і вказати, що рівень початківців повинен бути 12к+. Успіхів Вам.
мені не подобаєтся, що ви відповідаєте не приватно та ще так зухвало. доводиться вам відписувати публічно.
одже, у вас вжагалі нема рівня. з вашим рівнем, для мене це називаєтся "ініціація".
у вас нема жодної партії 9х9 кжс, щоб можна було розібратись, ви не згоджуєтесь на 13 х13, ніколи не грали 13х13. а дразу хочете грати 19х19 і вказуєте мені, як я вас маю вчити.
крім того, ви мені ніразу не сказали, як вас звати, скільки вам років, з якого ви міста, xто вас ознайомив і тп. тотальна анонімність. тому я не буду вас чекати, як пропонувала, поки у вас він з явиться... безкоштовно таких учнів вчити -жодної компенсації, навіть моральної.
bunny13
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 серпня 2016, 10:27

Re: Го навчання

Повідомлення bunny13 »

zivilizazia писав:
bunny13 писав:Вибачте, що ще не доросла до Вашого рівня і не досягла навіть звання "початківця". Скромно раджу переписати умови, і вказати, що рівень початківців повинен бути 12к+. Успіхів Вам.
мені не подобаєтся, що ви відповідаєте не приватно та ще так зухвало. доводиться вам відписувати публічно.
одже, у вас вжагалі нема рівня. з вашим рівнем, для мене це називаєтся "ініціація".
у вас нема жодної партії 9х9 кжс, щоб можна було розібратись, ви не згоджуєтесь на 13 х13, ніколи не грали 13х13. а дразу хочете грати 19х19 і вказуєте мені, як я вас маю вчити.
крім того, ви мені ніразу не сказали, як вас звати, скільки вам років, з якого ви міста, xто вас ознайомив і тп. тотальна анонімність. тому я не буду вас чекати, як пропонувала, поки у вас він з явиться... безкоштовно таких учнів вчити -жодної компенсації, навіть моральної.
Ви й самі відповідали не в приват. Я написала в тему, щоб такі "ініціатори", як я, знали про ситуацію. А чи обов'язковою є гра виключно на кгс? І чи обов'язково грати на 13х13? Я писала в приват, а ви, напевно, забули про те, що я грала на 19х19. Ви ні разу не питали мене про все, а зараз звинувачуєте в анонімності.
Відповісти