Fuseki: I played (Black) c14. Is it the best move, please?

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Cradle
Advanced Member
Повідомлень: 104
З нами з: 31 січня 2012, 17:27

Re: Fuseki: I played (Black) c14. Is it the best move, please?

Повідомлення Cradle »

m2, o2, l 3, m4, l4, m5 , l5

Хм, так L2 залишається і якщо закривати його білі зразу стануть на голову чорних, що, як на мене, не приємно.

w q2, br2, wp2, b r3 - я б так не грав би за білих, на R2 - wQ4 - R3 - M4
Розумію, білі виглядають доволі відкрито (H2/M2) але не бачу поки якоїсь прямої можливості за чорних.

В стандартному фусекі коли грають прилипання Р3 до сімарі то його грають перед ходом к4
от тому мені і подобається цей варіант - виходить к4 зіграв у нас з двох сторін).
Аватар користувача
Galahad
Advanced Member
Повідомлень: 48
З нами з: 05 липня 2011, 16:21
Розряд: 1p

Re: Fuseki: I played (Black) c14. Is it the best move, please?

Повідомлення Galahad »

m2, o2, l 3, m4, l4, m5 , l5 - це важка боротьба за обох її важко коментувати,але я думаю що чорні її можуть почати якщо люблять хаос на дошці.
.... на R2 - wQ4 - R3 - M4 далі чорні М2 - Р2 і чорні закриються в Р5 або Q5 і чорні вийдуть в сенте(варіант такий же як і раніше тільки з поганим обміном з обох сторін).
Я би краще б замість К4 в цій формі мав би мав би стрибок м6, k4 робить форму занадто пере концентрованою.
Cradle
Advanced Member
Повідомлень: 104
З нами з: 31 січня 2012, 17:27

Re: Fuseki: I played (Black) c14. Is it the best move, please?

Повідомлення Cradle »

m2, o2, l 3, m4, l4, m5 , l5 - це важка боротьба за обох її важко коментувати,але я думаю що чорні її можуть почати якщо люблять хаос на дошці.

Скоріше за всього, по цій причині мені і подобається варіант)).

М6 згоден, але не подобались би дірки H2/M2, про котрі писав вище, мене б дуже засмучували, зазвичай не можу з них отримати велику вигоду.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Fuseki: I played (Black) c14. Is it the best move, please?

Повідомлення zivilizazia »

Frédéric Vieira: For me R5 (5 dan tygem)
Відповісти