Задачі

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Задачі

Повідомлення DB123 »

не зрозумів питання. чи відповідь.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Задачі

Повідомлення Артем »

Можна було б взагалі якомога більшій кількості гравців розіслати ці питання і зробити галерею з інтерв'ю на сайті УФГО :) . Мені особисто було б цікаво про багатьох почитати, думаю і іншим людям теж було б цікаво.

Як варіант: зробити анкету (через google здається можна автоматизовано це зробити). Розсилати посилання на анкету. Потім відповіді зібрати і розмістити на сайті.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Задачі

Повідомлення zivilizazia »

Артем писав:Можна було б взагалі якомога більшій кількості гравців розіслати ці питання і зробити галерею з інтерв'ю на сайті УФГО :) . Мені особисто було б цікаво про багатьох почитати, думаю і іншим людям теж було б цікаво.

Як варіант: зробити анкету (через google здається можна автоматизовано це зробити). Розсилати посилання на анкету. Потім відповіді зібрати і розмістити на сайті.
ідея чудова. але і тут є правила. перше -суспільний інтерес. звичайно, цікаво почитати один одного, але суспільна цінність втратиться. скажем так, анкета -це другорядне, хоч і важливе. крім того, го-гравці мало пишуть та коментують. а без спілкування все втрачає сенс і перетворюється на річ в собі.

інтерв'ю цінніше. друге - "Завжди пам'ятати про «золотий трикутник», тобто трьох учасників цього дійства: хто, з ким і для кого, для чого." так от. береться для розширення аудиторії завдяки найсильнішим гравцям -нашому всьому, а не лише для самих гравців.

в цьому контексті, форматування -необхідне зло. бо мало хто буде знати хто така, наприклад, Софійка, як в твоєму інтерв ю. а ще в інтерв ю не використовують спогади інших людей, тим більше, на різних мовах. це -мемуари, а ти ще молодий. і останнє. на форумі таке пройде, але більше ніде, не надрукують, редакція не прийме, бо -це література з відповідними вимогами. і справа не в забороні : "автентичний текст несе у собі "вібрації" його автора", як ти писав, а в синхронізації.
я, наприклад, твір писала також, як ти про "Го" - з великої літери, -"Вічність", "Матір". а на екзамені мені запропонували виправити на літературну мову, бо поставили б 3.

Робота журналіста над інтерв'ю, Етапи: ...Монтаж виділених фрагментів відповідно до обраної теми і композиції інтерв'ю.
Презентаційне оформлення скомпонованого тексту розмови (вибір заголовка, підзаголовків, рубрики, фотоілюстрацій і текстівок до них, написання преамбули, розстановка авторських ремарок тощо).
Шліфування готового тексту інтерв'ю (видалення повторюваних слів і фраз; перевірка наведених цифр, імен, назв, цитат; стилістичне редагування).
Візування остаточного варіанту тексту у співрозмовника (це по суті є дозвіл на оприлюднення матеріалу, без якого публікувати текст інтерв'ю не можна ні за яких обставин).
Подання завізованого матеріалу до редакції.
Контроль за виходом інтерв'ю у світ, збір відгуків, архівація.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Задачі

Повідомлення December »

Артём, идея хорошая, правда, полагаю, снова упрется в человеческую лень. Предлагаю попробовать и начать с сильнейших. Мы, вон, у тренеров просили составить портфолио для размещения на сайте, как делают многие раскрученные клубы - и тишина в ответ до сих пор. Идея так и повисла идеей в воздухе. Люди слабо представлют, как это сделать, а потом и вовсе забрасывают...
Востаннє редагувалось 06 липня 2016, 14:14 користувачем December, всього редагувалось 1 раз.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Задачі

Повідомлення zivilizazia »

Артем писав:думаю і іншим людям теж було б цікаво.
Артем, я пропустила ще одне питання, бо не знала як його додати в інтерв ю. дай, будь ласка, на нього відповідь, бо людям від такого не добре, наче ними нехтують. і потім мені виказують претензії..

Victor K. писав:Якої думки пан Артем про
Зображення
Чи хосі наше все?
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Задачі

Повідомлення zivilizazia »

December писав:Артём, идея хаорошая, правда, полагаю, снова упрется в человеческую лень. Предлагаю попробовать и начать с сильнейших. Мы, вон, у тренеров просили составить портфолио для размещения на сайте, как делают многие раскрученные клубы - и тишина в ответ до сих пор. Идея так и повисла идеей в воздухе. Люди слабо представлют, как это сделать, а потом и вовсе забрасывают...
http://gogame-ukraine.byethost4.com/vasyl-skochko/


про Валісія Скочко я уже немного пісала, еслі что..
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Задачі

Повідомлення Артем »

На рахунок дивного фусекі: не знаю, що про нього сказати. Мабуть треба бути сильніше щоб можна було вірно оцінити це все. Але я б так не грав. Люблю кутки
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Задачі

Повідомлення Vassko »

zivilizazia писав: про Валісія Скочко я уже немного пісала, еслі что..
Интересное имечко :D
Відповісти