web ufgo

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

adgard писав:Візуально сторінка виглядає не дуже добре.
Забагато відступів, пустих білих полів. На головній сторінці видно тільки логотип і jquery слайдер з картинками. На всіх інших те саме. На головній ще слайдер можно було б залишити ,але на інших, напевно, ні. Ато так виходить, що треба відразу листати, щоб прочитати якийсь текст. Ще забагато рамочок, всі тексти в табличках які виглядають, недоречно.

Можливо, краще і простіше взяти готову гарну тему для вордпресу і заповнити його інформацією.
так, забагато відступів, але це можна змінити. так зверху треба покращити. я це зроблю. дякую. про лого подумаю також. таблички заберу. а запропонуйте тему з ворд-пресс, будь-ласка.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

adgard писав:Візуально сторінка виглядає не дуже добре.
Забагато відступів, пустих білих полів. На головній сторінці видно тільки логотип і jquery слайдер з картинками. На всіх інших те саме. На головній ще слайдер можно було б залишити ,але на інших, напевно, ні. Ато так виходить, що треба відразу листати, щоб прочитати якийсь текст. Ще забагато рамочок, всі тексти в табличках які виглядають, недоречно.

Можливо, краще і простіше взяти готову гарну тему для вордпресу і заповнити його інформацією.
агрономія покращилась достатньо чи ще щось? і що існує крім рамочок? хіба можна зовсім без них?
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

mrpochuk писав:Коментарі у фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/ukrfgo/
merci )!
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

December писав:
zivilizazia писав:а где есть еті інтер-урокі?
Вот на украинском: http://ufgo.org/IGoTutor/index-e.html
Вот на русском: http://playgo.to/iwtg/russian/
А вообще, раздел "Навчання" и 2-й и 3-й пункт в выпадающем списке.
ok
adgard
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 17 квітня 2015, 18:04

Re: web ufgo

Повідомлення adgard »

Стало, краще, але білих полів все ще забагато, і форматування тексту, як на мене ,варто зробити "покомпактніше".
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

adgard писав:Стало, краще, але білих полів все ще забагато, і форматування тексту, як на мене ,варто зробити "покомпактніше".
стало достатньо компактно? чи ще ні і може ще щось важливе?
a можна поки залишити так і наповнювати інші розділи?
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: web ufgo

Повідомлення nashsir »

Поки що, той сайт УФГО, що є, мені подобається набагато більше.

Автор відштовхується від сайту FFG, а я б обрав за взірець сайт Pandanet...

Коротше кажучи, спочатку було слово:) Кому і навіщо міняти шило на мило?!

Спочатку має бути вироблено концепцію нового ресурсу, а потім вже - ескізи. Інакше не буває!
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

nashsir писав:Поки що, той сайт УФГО, що є, мені подобається набагато більше.

Автор відштовхується від сайту FFG, а я б обрав за взірець сайт Pandanet...

Коротше кажучи, спочатку було слово:) Кому і навіщо міняти шило на мило?!

Спочатку має бути вироблено концепцію нового ресурсу, а потім вже - ескізи. Інакше не буває!
поки що, це лише одна негативна відповідь. той сайт, що є точно гірший і однозначно. панда класний, але як раз він не є візитною карточкою якоїсь конкретної федерації, але я його додам у посилання. концепція вже розроблена і вона йде поруч з ескізаму. хто ви по професії? і чому ще не залишили відгук в ції темі viewtopic.php?f=3&t=22671&p=86877#p86877 ?
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: web ufgo

Повідомлення zivilizazia »

nashsir писав:Поки що, той сайт УФГО, що є, мені подобається набагато більше.

Автор відштовхується від сайту FFG, а я б обрав за взірець сайт Pandanet...

Коротше кажучи, спочатку було слово:) Кому і навіщо міняти шило на мило?!

Спочатку має бути вироблено концепцію нового ресурсу, а потім вже - ескізи. Інакше не буває!
скажіть, будь-ласка, а чому ви, коли ви такий компетентний, як ви вважаєте і дозволяєте собі зауважувати мені про концепцію, ніколи, за стільки років, не знайшли час і не проявили ініціативу зробити сайт для уфго? в цьому є якась невдячність, недружність і відсталість від життя...
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: web ufgo

Повідомлення DB123 »

zivilizazia писав:
nashsir писав:Поки що, той сайт УФГО, що є, мені подобається набагато більше.

Автор відштовхується від сайту FFG, а я б обрав за взірець сайт Pandanet...

Коротше кажучи, спочатку було слово:) Кому і навіщо міняти шило на мило?!

Спочатку має бути вироблено концепцію нового ресурсу, а потім вже - ескізи. Інакше не буває!
скажіть, будь-ласка, а чому ви, коли ви такий компетентний, як ви вважаєте і дозволяєте собі зауважувати мені про концепцію, ніколи, за стільки років, не знайшли час і не проявили ініціативу зробити сайт для уфго? в цьому є якась невдячність, недружність і відсталість від життя...
мабуть тому що пан nashsir не хоче займатися цим.це по-перше. по-друге,навiщо ображати?якщо такая реакцiя буде i далi на зауваження стосовно недолiкiв сайту , то навiщо запитувати панi zivilizazia чиюсь думку?
Відповісти