менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення zivilizazia »

менеджемент, маркетинг та презентація - важливіші за наявність фінансування апріорі тa тe, чому немає ціни, як і всьому одвічному. ці три константни й роблять фінанування ефективним, рентабілізують його та діяльність, яку вони обслуговують.

почну з останнього. презентація. я порівняла сайт уфго http://ufgo.org/ з ффг: http://ffg.jeudego.org/.

Зображення

одразу видно, що сайт уфро не такий привабливий для потенційних гравців, дітей та їх батьків, спонсорів, інвесторів, парнерів, єврофедерації (анг версія сайту зроблена на мінус О,25), як сайт, наприклад, ффг.

Зображення


web: мало фото, особливо з початківцями, базова подача, відсутність кольорів та стилів, журнал монотонний, блог -це дещо із інтрaнету, з кухні, а не презентаційне, в статтях фото відсутні,
головна сторінка -завал.
де seo?

Зображення

немає посилань на єврофедерацію, подяки Cпорткомітетам, немає фото та координат Президента, Віце Президента, преси та бюро тощо (як масонська ложа або закритий клуб), немає резюме тренерів, особливостей тренувальння, побажань, порад та звітності.

відсутня підбірка преси та реклама партнерів. немає коротких інтерв'ю-свідчень дітей, жінок, сильних гравців.

а сайт -це візитка, обличчя. все це автоматично обмежує і функціонування самої федерації, і різноманітну вітальну співпрацю з єврофедерацією на всіх рівнях, окрім давніх міжособистісних зв'язків, що може бути схожим на кумівство і виглядає однозначно негативно і непрофесійно та відлякує або деформує, замість того, щоб вливати позитивно.
Востаннє редагувалось 19 жовтня 2015, 12:51 користувачем zivilizazia, всього редагувалось 1 раз.
Geser
Advanced Member
Повідомлень: 136
З нами з: 15 липня 2011, 08:20
Розряд: 1d

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення Geser »

Думаю федерация будет вам благодарна, если вы возьметесь за разработку полнофункционального сайта для замены текущего.
Учитывая финансовое состояние федерации, врятли разработчик сайта сможет расчитывать на что то большее чем "спасибо", а в энтузиазме для полноценной разработки и поддержки сего дела - явно нехватка.
Так что да, вы правы - сайт хорошо бы переделать и наполнить и разрекламировать, но ни средств ни людей для этого - нет.
P.S. это лишь субьективное мнение 1 человека :)
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення zivilizazia »

я можу.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення unnamed »

Там Дима Богацкий кажется хотел кого-то собирать сайт улучшать. Согласуйте с ним.

Разговоры такие постоянно ходят, да и ситуация на самом деле тоже потихоньку улучшается.
Но тема все равно хорошая, всегда можно сделать лучше, надо обсуждать.
Может еще кто-то из разработчиков сможет найти свободное время и что-то наваять, а-то они заняты все время.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення Небайдужий »

Цікавий аналіз, але зовсім неправомірний. Не можна порівнювати "слона" й "кота" - надто різні "вагові категорії.
По кількості клубів, проведених турнірів та активних гравців Франція випереджає Україну, як мінімум, в 6 разів!!!
Крім того, у французів є досить серйозні спонсори, не кажучи уже про те, що самі французькі гравці мають у десятки разів більші фінансові можливості, ніж українські і, відповідно, можуть значно більше допомагати своїй федерації. Наша країна на сьогоднішній день має найнижчий рівень життя в Європі.
Тому я вважаю некоректно проводити такі порівняння, які провів попередній автор.
Такі "тяговози", як французька федерація, мають в активі ще й штатних найманих працівників, які забезпечують високий рівень менеджменту, маркетингу та презентації. У нас є лише декілька людей, які за власні кошти й за витрати особистого часу хоч щось роблять для того, щоб федерація просто "не почила в бозі". :( Вимагати від них ще чогось більшого, рівного штатним працівникам - просто нонсенс. То про який менеджмент, маркетинг та презентаційність в таких умовах можна вести мову? :whistling:
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення December »

А я благодарна Тане, т.к. в её сравнении я увидела ряд конкретных направлений для движения, которых мне не хватало.
Как правильно писали выше: ходят мысли и разговоры, но нет конкретики. Топ-менеджеры в Украине практически не играют в го, поэтому с конкретными советами тяжко. Да, Дима Богацкий разрабатывает портал, который сильно облегчит работу по регистрации на турниры, обсчёт ререйтинга и т.п., а также повысит оперативность таких процессов. Мы придумали, как ускорить этот процесс. Собираем людей для "мозгового штурма".
Возникают какие-то идеи, даже много хороших идей, но эти идеи не превращаются в план, не возникают конкретные пункты для реализации. И соответственно, ничего не делается, а то что делается крайне медленно и малоэффективно. А такой анализ, пусть он и не тянет на полноценное исследование, даёт конкретные шаги, которые можно реализовать. Я давно думаю, о том, как сделать активнее, жизненнее, главную страницу. Проблема № 1 - перебой с человечским фактором, т.е. банально нет людей, которые бы регулярно и оперативно готовили статьи и материалы, для размещения. Пока это делаю я одна и не регулярно + я не самый искромётный автор, больше привычна к канцелярскому и научному стилю, а не к публицистике.
Влад Муха и Олег Почигайло держат на плаву группы в соцсетях. Вот, и весь PR -отдел.
Но подготовить резюме тренеров и разместить их на сайте - реально. Оперативнее размещать инфо о турнирах и добавлять в статьи больше фото/картинок - реально. Расширить доступную документацию, упорядочить её - реально. Перевести основную информацию на английский - реально. Это первые шаги. Можно начать с них.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення zivilizazia »

Небайдужий писав: ..Тому я вважаю некоректно проводити такі порівняння, які провів попередній автор...
...То про який менеджмент, маркетинг та презентаційність в таких умовах можна вести мову?
на презентацію го та сайту в Україні не гроші впливають, а вміння та мотивація. на маркетинг та менеждмент - також. тому говорити одразу про четверте (фінанси) дещо завчасно. правда? без дієвої презентації, гідного просування та, особливо, якісного керівництва, ніякі гроші і французам не допомогли б. так що як раз можна вести мову. обмінюватись з ними досвідом в актуальних умовах (укр презентація, маркетинг, менджемент) неможливо. Україна сама собі наступає на горло, а потім ще й каже вашими словами, що їй, як поганому танцівнику, дещо в штанах заважає. може спочатку звернути увагу на це і поправити, ніж пояснювати все наявністю спонсорів. особисто в мене був для укр федерації спонсор (я вам надсилала його данні, пригадуєте?), але я вирішила не псувати з ним стосунки, пропонуючи укр федерацію в таму жахливому стані. бо то є гроші на вітер, а не інвестиція. вибачте, за різкість. і я розумію вашу думку. тому відповім вам про "слона". я живу давно у Франції і досить інтегровано (тобно я фркандидат наук, 4 вищі освіти, програміст, власник, активіст, заг з/п =60 тис/рік і тд) , тому краще за вас знаю про діяльність місцевих асоціацій в тч й го. наприклад, одному окремому клубу ніхто нічого не дає. все на ентузіазмі, а внески йдуть до федерації (20 euro). держава надає приміщення безкоштовно та деякі кошти на заходи (як і в Україні в теорії). тренера працюють часто безкоштовно (за дуже, дуже рідкими виключеннями). літній табір учасники оплачують самі повністю.

y французів не більші фінансові можливості, як, бачу, може здатися, бо в них більші витрати, податки і такси: https://fr.wikipedia.org/wiki/Niveau_de_vie_en_France
середній рівень життя у Франції=1630євро/міс. найнижчий -притаманний людям віком 18-29 років=977 євро (впав на 480 євро).
Є 10%багатих=37500 євро/рік. 10%бідних=10500. майже 9млн (70%) людей живуть за межею бідності (977 євро). 50% з них живуть всього за 790євро.
тут краще з медициною, соц житлом та допомогою, освітою.
Востаннє редагувалось 19 жовтня 2015, 15:12 користувачем zivilizazia, всього редагувалось 1 раз.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення zivilizazia »

December писав:Но подготовить резюме тренеров и разместить их на сайте - реально. Оперативнее размещать инфо о турнирах и добавлять в статьи больше фото/картинок - реально. Расширить доступную документацию, упорядочить её - реально. Перевести основную информацию на английский - реально. Это первые шаги. Можно начать с них.
у меня для такого может найтись 6 часов в неделю. обращайтесь )
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення zivilizazia »

unnamed писав:Там Дима Богацкий кажется хотел кого-то собирать сайт улучшать. Согласуйте с ним.
а каким образом? даже когда я хочу просто написать уфго, то откывается мой ящик но не адресс адрессата.
и, разве он уполномочен сам давать доступ?
Di
Админ
Повідомлень: 462
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: менеджемент, маркетинг та презентація го в Україні. Web

Повідомлення Di »

zivilizazia писав: а каким образом? даже когда я хочу просто написать уфго, то откывается мой ящик но не адресс адрессата.
Проще, личным сообщением тут: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=3
и, разве он уполномочен сам давать доступ?
Будут претензии, будем как-то решать.
На данный момент из 8 человек у кого есть доступ к написанию страниц/записей на основном сайте только Юля пишет.
Відповісти