Жеребьёвка по-нашему

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Відповісти
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення AlterEgo »

Вожусь с форматом программы Герлаха, чувствую себя китайским хакером. Споткнулся на том, что не могу в его программе задать, как это у нас распространено и как это сделано в предыдущем примере, верхнюю группу Макмагона из 6 человек. Кто подскажет, буду признателен.

А так - AutoKorsak уже сохраняет (и читает) данные в формате, совместимом с программой Герлаха. См. вложение.
Вкладення
tournament.xml
(33.79 Кіб) Завантажено 341 раз
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення Небайдужий »

Там є такий підпункт у першому меню (Tournament): edit setting.
Там можна виставити межі верхньої і нижньої груп Макмагон. Якщо в групу попаде менше, ніж потрібно, учасників, то можна у учасників, що йдуть слідом, збільшити стартові очки Макмагон. Це робиться в особистій інформації гравця. Таким чином можна налаштувати верхню групу і навіть сформувати будь-які інші групи. А ще, як альтернативу, можна скористатись межею верхньої групи по рейтингу. Це теж виставляється в налаштуваннях турніру.
Зверніть увагу, що краще користуватись самою останньою версією програми Макмагон (на сьогоднішній день - версія 3.3).
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення Shedal »

А формат программы Герлаха планируется как основной? Если так, то жаль, потому что он очень плохо структурирован :(
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:Зверніть увагу, що краще користуватись самою останньою версією програми Макмагон (на сьогоднішній день - версія 3.3).
Да, сегодня закачал, изучаю. Спасибо за пояснения, попробую - хотя в настройки, конечно же, лазил.
Shedal писав:А формат программы Герлаха планируется как основной? Если так, то жаль, потому что он очень плохо структурирован.
Вполне достаточно структурирован, чтобы описывать предметную область. :-)
Мне, правда, пришлось кое-какие механизмы в своей программе переделать, но это было не критично.
Да, это будет (уже есть) основной формат. Хотя перечень стран и немецко-итальянских клубов, как это зачем-то сделано, я пока туда совать не стал.
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення Shedal »

"Достаточно" — да. Можно намного лучше — тоже да :)
А что с моим предложением об основанном на XML протоколе между UI и жеребьёвочной логикой? Решили не реализовывать?
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення AlterEgo »

Как я себе вижу, протокол будет заключаться в наличии в основном формате дополнительного тега (скажем, <cmd>) с командой, что делать. Возврат - обработанный XML.
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення Shedal »

Ну как, есть какие-нибудь подвижки в реализации жеребьёвочной библиотеки?
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення AlterEgo »

Нет, сильно занят по работе.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення Небайдужий »

Герлах, я так думаю, охоче піде на співпрацю. Якби хтось, хто добре знає англійську мову, коректно переклав йому на англійській мові принципи жеребкування за Корсаком, то Герлах, я так думаю, реалізував би цей алгоритм в програмі Макмагон, завів би його, як додаткову опцію (на вибір). З врахуванням того, що цією програмою користуються всі європейці, то, можливо, наш варіант жеребкування став би популярним в усій Європі. Від цього виграли б і ми і вся європейська Го спільнота. Залишилось знайти охочого досконало перекласти російський (український) текст на англійську мову, або на німецьку, так як це було б для Герлаха ще краще. Чи є бажаючі?
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Re: Жеребьёвка по-нашему

Повідомлення Shedal »

Могу помочь с переводом на английский.
Відповісти