Обсуждение Кубка Украины 2011

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Re: Обсуждение Кубка Украины 2011

Повідомлення Paagrio »

Lulovi писав: Щодо Кубка України. Сподіваюсь буде більше 50 учасників, навіть 100, то теж буде добре. Допоки Україна не може похвалитись великою кількістю гравців го, то обмеження щодо кількості учасників на турнірах недоречно вводити.
Ну, задється, турнір "Три Дракони" довів, що чим менше турнірний внесок(там його взагалі не було), тим більше людей приходять. Тоді зібралось, по результатам на EGD 95 людей.Зображення
Звісно, то був спонсорський турнір і у випадку з Кубком України ситуація інакша. Тому вважаю 50/30 розумною ціною. Так і призовий фонд сформується, і нові гравці не відлякаються.Зображення
А ота ваша пропозиція на рахунок 150грн, це взагалі якась єресь. Це те саме що платити за проїзд в автобусі 30грн через те, що не являєшся членом КиївПасТранс’у. Зображення
Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Re: Обсуждение Кубка Украины 2011

Повідомлення Lulovi »

benommen, ого, які "наїзди" ))))) якщо Вам образливо читати, то не читайте!
До речі, щоб Ви знали, організатори також передбачили турнір для початківців на дошці 13х13. Отож, організатори раді будуть бачити гравців рівня 25-21кю!

Моя думка, що турнір Кубок України не призначений для тих, хто недавно вивчив правила.
З Ваших слів можна подумати, що Ви знаєте, як розвинути го в Україні. Тож вперед, сподіваюсь, Вам ніхто не буде заважати.
Для прикладу шахи. Де Ви бачили, щоб безрозрядники грали в одному турнірі з гросмейстерами?
Одна з проблем нашого го, що мало бажаючих справді щось робити для розвитку го... рекламувати, розповідати про го, навчати грати, приводити на змагання, організовувати змагання, допомагати в суддівстві, самим судити, тренувати, виховувати дітей та молодь.
Хіба в нас так багато людей, готових робити щось для когось та ще й безоплатно???
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Re: Обсуждение Кубка Украины 2011

Повідомлення Paagrio »

Lulovi писав:Моя думка, що турнір Кубок України не призначений для тих, хто недавно вивчив правила.
......
Для прикладу шахи. Де Ви бачили, щоб безрозрядники грали в одному турнірі з гросмейстерами?
Для цього є такі турніри як Перша та Вищи Ліги. Кубок України завжди був відкритим чемпіонатом.
Смішно читати читати такі репліки від людини з двухзнаковим кью. :whistling:
Получається що вам також неможна грати в цьому турнірі. :)

PS:
Моя думка, що турнір Кубок України не призначений для тих, хто недавно вивчив правила.
Ваша думка нікого не цікавить.
benommen
Advanced Member
Повідомлень: 66
З нами з: 27 вересня 2010, 09:12
Розряд: 16k
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Обсуждение Кубка Украины 2011

Повідомлення benommen »

Lulovi писав:benommen, ого, які "наїзди" ))))) якщо Вам образливо читати, то не читайте!
До речі, щоб Ви знали, організатори також передбачили турнір для початківців на дошці 13х13. Отож, організатори раді будуть бачити гравців рівня 25-21кю!

Моя думка, що турнір Кубок України не призначений для тих, хто недавно вивчив правила.
З Ваших слів можна подумати, що Ви знаєте, як розвинути го в Україні. Тож вперед, сподіваюсь, Вам ніхто не буде заважати.
Для прикладу шахи. Де Ви бачили, щоб безрозрядники грали в одному турнірі з гросмейстерами?
Одна з проблем нашого го, що мало бажаючих справді щось робити для розвитку го... рекламувати, розповідати про го, навчати грати, приводити на змагання, організовувати змагання, допомагати в суддівстві, самим судити, тренувати, виховувати дітей та молодь.
Хіба в нас так багато людей, готових робити щось для когось та ще й безоплатно???
Наезд основан на Ваших словах о том что на турнире не будут рады игрокам ниже 20 кю. Конечно новички (30 кю) должны играть отдельно и их надо учить. Но есть же и люди которые играют, но ниже 20 кю. У меня таких двое друзей - они могут как выиграть так и проиграть, правила они знают и уверенно, но не играют они на 20 кю УФГО, а играют на 15-19 кю КГС. Какой смысл участвовать им с теми кто вообще правил не знают? Им надо играть с такими же как они 20 кю и это правильно. На счет аналогии с шахматами - если такая аналогия то этот турнир надо оставить исключительно для игроков 1 дана и выше, так как только они имеют шанс выиграть кубок. Все остальные игроки, как бы сильно они не играли - если им не переставят разряд - не смогут соревноваться за кубок. Проблема го в Украине по моему мнению - что его слишком хотят развить. По моему мнению достаточно того что б приходило все больше новичков, которые будут узнавать об игре, будут рассказывать своим друзьям об этой игре, потом когда-нибудь может научат своих детей играть, а те своих детей. Так за 100 лет и хотя бы 10-20% населения узнает о го и популяризировать его станет легче. Я за этот год что научился играть в го научил играть в него где-то 10-20 человек. Надеюсь они в свою очередь научат играть других. По-этому я считаю первоочередной задачей не определить обладателя Кубка Украины, а привлечения новых игроков к игре и создание условий для игры.
Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Re: Обсуждение Кубка Украины 2011

Повідомлення Lulovi »

Ви, мабуть, неуважні.
"Допоки Україна не може похвалитись великою кількістю гравців го, то обмеження щодо кількості учасників на турнірах недоречно вводити." - це мої слова.
benommen писав: Наезд основан на Ваших словах о том что на турнире не будут рады игрокам ниже 20 кю.
Проблема го в Украине по моему мнению - что его слишком хотят развить.
Де Ви читали, щоб я казав, що на турнірі не будуть раді гравцям нижче 20 кю???
Щодо другого речення, то можливо я Вас не дуже правильно зрозумів. Я зрозумів так, що декотрі люди в Україні аж занадто бажають розвинути го і тому в них мало виходить того розвитку.
Я так можу сказати: "Хотіти недостатньо, треба щось робити для розвитку". Те, що вони тільки дуже сильно хочуть не може бути проблемою.
Відповісти