Рейтинг-система УФГО

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

Настораживает фраза:
До речі, Володимир Кокозей знову виконав норматив кандидата в майстри спорту України.
Обратимся к документам:
Умови присвоєння спортивних звань та розрядів
1.Норматив МСУМК присвоюється за умови досягнення індивідуального коефіцієнту (ІК) не менше 2600, МСУ — відповідно 2500, КМСУ — 2400, І розряд — 2200, ІІ розряд — 1950, ІІІ розряд — 1650.

Т.о., для присвоения звания КМС необходимо достижения рейтинга. Откуда он берётся? Он возникает на основании рейтинг-системы. В настоящее время в Украине существует единственная рейтинг-система для вида спорта го, принятая Министерством молодёжи и спорта. Это рейтинг-система легальной УФГО(Протокол №34 от 29 июня 2012 года). В ней описан алгоритм ,по которому необходимо считать рейтинг. Этот алгоритм был согласован с Корсаком В.Ф. Он обещал считать по нему с 1 января 2013 года. Существует программа, осуществляющая расчёт по этому алгоритму. Она также согласована с Корсаком В.Ф. Расчёт рейтинга с целью присвоения спортивных званий на основании других алгоритмов является нарушением украинского законодательства. В случае проверки КРУ на предмет соответствия полученных спортсменами званий ответственных должностных лиц УФГО(лег.) ожидает административная ответственность.

Спасибо за внимание.
Вкладення
Raiting2.rar
программа расчёта рейтинга
(337.73 Кіб) Завантажено 384 разів
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення AlterEgo »

"АвтоКорсак" также осуществляет расчёт по этому алгоритму. Встроен туда и европеский алгоритм, только не выведен наружу (как я писал - линейные графики строить не интересно).

А Корсак В. Ф. не является ответственным должностным лицом УФГО (лег.), и ему, стало быть, не страшно. Кроме того, сильно сомневаюсь, что экспертиза КРУ сможет отличить правильный рейтинг от неправильного.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення Небайдужий »

До відома шановних панів Корольова і Ліверинова.
Міністерство ніколи не ставило під сумнів легітимність міжнародних федерацій (в тому числі і Європейської Федерації Го), їх документів та рейтингів, незалежно від виду спорту. Якщо потрібно буде, то розряди будемо оформляти посилаючись на опубліковані в Європейській базі даних рейтинги. Так що, заспокойтесь зі своєю рейтинг-системою.
Кокозей Володимир має офіційний рейтинг Європейської федерації 2475, що є достатнім для підтвердження виконання ним рейтингових вимог на кандидата в майстри спорту України. Мене більше дивує насторожене відношення Ліверинова до виконання відповідного нормативу Володимиром Кокозеєм, і у мене зовсім не викликає сумніву сам факт виконання цього нормативу.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

AlterEgo писав:"АвтоКорсак" также осуществляет расчёт по этому алгоритму. Встроен туда и европеский алгоритм, только не выведен наружу (как я писал - линейные графики строить не интересно).

А Корсак В. Ф. не является ответственным должностным лицом УФГО (лег.), и ему, стало быть, не страшно.
Так и Качановский не является. Мне не понятно, как присваивались звания до сих пор, если одним из условий является рейтинг, а официальной рейтинг-системы не было. Насколько я знаю, Министерство работало с УФГО(нелег.) авансом - доверяя обещаниям Президента УФГО(нелег.) вот-вот зарегистрироваться. Понятно, что долго так продолжаться не могло.
Кроме того, сильно сомневаюсь, что экспертиза КРУ сможет отличить правильный рейтинг от неправильного.
В Министерстве есть алгоритм. Если сотрудник КРУ захочет, то отличит - возьмёт и пересчитает. Нужен только стимул. Будете надеяться на отсутствие стимула, другими словами - авось пронесёт? Я не буду. Вы когда-нибудь с ревизорами КРУ или налоговой службы общались?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення Небайдужий »

liver писав:В Министерстве есть алгоритм. Если сотрудник КРУ захочет, то отличит - возьмёт и пересчитает. Нужен только стимул. Будете надеяться на отсутствие стимула, другими словами - авось пронесёт? Я не буду. Вы когда-нибудь с ревизорами КРУ или налоговой службы общались?

До чого тут КРУ та податкова? Присвоєння спортивних розрядів не потребує якихось фінансових витрат.
А чого Ви так хвилюєтесь з приводу розряда Володі Кокозея? Він не є членом вашої федерації і для вас немає жодних наслідків з приводу присвоєння цього розряду. Можете не лякати себе і оточуючих якимись дивними перевірками КРУ і податкової.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:До відома шановних панів Корольова і Ліверинова.
Якщо потрібно буде, то розряди будемо оформляти посилаючись на опубліковані в Європейській базі даних рейтинги.
Ось коли будете, той побалакаємо. А то Ви вводите людей в оману(гадаю, що по незнанню, а не навмисно). Міністерство працює з документами. Є документ у Міністерстві, де зафіксовано, що рейтинг рахується за українською рейтинг-системою. От коли буде офіційне рішення легальної федерації рахувати за Європейським рейтингом, то Міністерство буде брати до уваги його. На президії УФГО(лег.) розглядалась пропозиція про перехід до Європейської рейтинг-системи, але вона не була прийята.
Говорити можно що завгодно, але є офіційні рішення, за які потрібно відповідати. Ви поки що не відповідаєте.
Створюйте свою організацію, отримайте статус національної федерації і тоді розказуйте сказки скільки завгодно. Але тоді прийдеться відповідати за сказане.
Востаннє редагувалось 18 травня 2013, 10:36 користувачем liver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення Небайдужий »

Рішення вашої федерації можуть стосуватись лише членів вашої федерації, і аж ніяк не можуть стосуватись інших громадян України. Ваша федерація не має договору з Міністерством і не може диктувати іншим який рейтинг використовувати. Ви визначились для себе - на здоров'я. Оформляйте для своїх членів федерації спортивні розряди так, як ви вирішили. А до чого тут Володя Кокозей - я ніяк в толк не візьму. Складається враження, що ви уже оформили купу спортивних розрядів і звань, а ми "тупі і дурні" ніяк не розберемось як це робити і не маємо жодного досвіду. Тільки щось мені підказує, що все діаметрально протилежно. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

Небайдужий писав: А чого Ви так хвилюєтесь з приводу розряда Володі Кокозея? Він не є членом вашої федерації і для вас немає жодних наслідків з приводу присвоєння цього розряду. Можете не лякати себе і оточуючих якимись дивними перевірками КРУ і податкової.
Я хвилююсь не з приводу розряда, а з приводу звань. Звання присвоюється Державою. Майстер спорту України - це державне звання, а не якоїсь федерації. З приводу розрядів трохи інакше. Держава може делегувати повноваження на присвоєння розрядів місцевим осередкам всеукраїнської федерації, якщо вона є та є договір з облспорткомітетом. Якщо ні, то місцевим відділам по спорту облдержадміністрацій. Наприклад, у Одеського осередка є договір та він може самостійно визначати розряди. Те що, Ви підробляєте документи при оформленні розрядів та звань, ставлячи недійсну печатку та закликаєте це робити інших, що вже є кримінальним злочином, - то Ваша справа. Але я, наприклад, в Ваши ігри не граю.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення Небайдужий »

liver писав: Те що, Ви підробляєте документи при оформленні розрядів та звань, ставлячи недійсну печатку та закликаєте це робити інших, що вже є кримінальним злочином, - то Ваша справа. Але я, наприклад, в Ваши ігри не граю.
До відома пана Ліверинова:
ми оформляємо документи на спортивні розряди за підписом і печаткою Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Так що, ваші звинувачення у кримінальних злочинах просто абсурдні. :thumbdown:
Але я дуже щасливий, що ми з вами не граємо в одні ігри. Після того, як почитаєш Ваші повідомлення, хочеться триматись від Вас подалі, бо складається враження, що Вам немає чим зайнятись і Ви шукає будь-яких приводів, щоб "загнати нас під свої знамена".
Оскільки ця розмова якась неконструктивна, то не хочу далі продовжувати її, так як маю ще купу справ.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Рейтинг-система УФГО

Повідомлення liver »

Небайдужий писав: Ваша федерація не має договору з Міністерством
То ж, коли буде, Ви припинете лити бруд на УФГО(лег.)?
Відповісти