Рахунки для допомоги українським гравцям.

Если Вы не знаете, в какой раздел писать, то пишите сюда!
Небайдужий
Advanced Member
Разряд: 6k

Re: Рахунки для допомоги українським гравцям.

Сообщение Небайдужий » 08 июл 2022, 17:55

Dmitriy писал(а):
06 июл 2022, 16:32

Нагадую всім, що зібрані кошти будуть використані, в повному обсязі, на заявлену мету їх збору, в інтересах українських гравців го!
Пріоритети використання очевидні:
1. життя;
2. здоров'я;
3. кваліфікація.
Рішення приймає президія УФГо.
Очевидно, що дехто вважає, що поняття «українські гравці Ґо» і «члени федерації» - це тотожні поняття. Насправді це зовсім не так. Допомога виділяється всім гравцям Ґо, незалежно від приналежності якійсь федерації. Якщо керівництво федерації буде ігнорувати запити на допомогу від будь-кого з тих гравців Ґо, які не є формальними членами федерації, то може наштовхнутись на непорозуміння з боку європейської Ґо спільноти… Бо мабуть ті, чиїми інтересами знехтують, мовчати не будуть…
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Dmitriy
Президент УФГО
Разряд: 5d

Сообщение Dmitriy » 29 авг 2022, 14:59

Гроші з рахунку для допомоги українським гравцям го та УФГо почали використовуватись.
Щира подяка всім, хто долучився до допомоги!
На сьогодні: на рахунок надійшло 1300 євро + 4995 $ + 90$ (в біткоїнах).
-----
Частина коштів була використана на ЄГК 2022 в Ватра-Дорней. Сума склала 1578,72 євро на 9 осіб на 15 днів. Основна оплата пішла на житло та транспорт.
За умовою надання допомоги французькими гравцями (800 євро), кошти були використані на нтз в Карпатах (Дземброня). Сума склала 694,44 євро та 3000 грн.(близько 76 євро) на 9 осіб на 10 днів. Основна оплата пішла на житло, харчування та транспорт.
Також допомога для Кушнеріка Романа (Одеса) в розмірі 100 євро знаходиться у Симоненко Вікторії, яка передасть чи переведе їх Роману.
Витрати схвалені європейською наглядовую радою.
Якщо округлити різницю між валютами, то ми маємо наступний залишок: 3940 євро (приблизно, залежить від біткоїнів).
Прошу всіх, хто зацікавленний в використанні ціх коштів, пропонувати свої ідеї.
-----
Ми уважно ставимось до кожної пропозиції.
Повторюю пріорітети:
1. життя;
2. здоров'я;
3. кваліфікація.
Що стосується кваліфікації, то наразі переваги у найсильніших та наймолодших. :)
Насамперед розглядаються інтереси дітей та підлітків з прогресуючим рейтингом.
Пропозиція, щодо навчання в Кореї, зараз на розгляді у Кальмуцької Світлани.
Як тільки вона оголосить хто приймає рішення в інтересах Всеволода Овсієнко, тема отримає розвиток.
Гроші із Кореї ще не надходили.
-----
Для звернень про допомогу пишіть в цій гілці, аба дзвоніть:
+380 63 620 5904 Viber. Яценко Дмитро Олександрович.

Svitlachok
Advanced Member

Сообщение Svitlachok » 04 сен 2022, 17:35

Вітаю, Дмитро Олександрович!
Хочу попросити вас надіслати мені пропозицію щодо навчання Всеволода в Кореї у письмовому вигляді (на форумі чи особисто - це не принципово, звісно), оскільки усної розмови стосовно такого важливого питання вважаю недостатньо (тим більше, що недавня наша переписка стосовно іншого питання продемонструвала, що усні домовленості кожна сторона розуміє по-своєму). Це однозначно дозволить пришвидшити процес.
Стосовно того, хто приймає важливі рішення у житті мого сина, то тут все просто: на першому місці - його власне бажання і бачення ситуації, на другому - думка його батьків (моя та його батька, оскільки всю відповідальність за неповнолітню дитину, якою ще є Всеволод, несемо саме ми). Безумовно, ми завжди прислухаємось до думки вагомих для нас людей - тренерів Всеволода, але вибір завжди лишається в першу чергу за ним.