Спортивний комітет України

Если Вы не знаете, в какой раздел писать, то пишите сюда!
Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1553
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Re: Спортивний комітет України

Сообщение Dmitriy » 17 мар 2020, 13:28

Шановні колеги!

Керуючись постановою КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про
запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та
наказом Міністерства молоді та спорту України від 12 березня 2020 року
№ 6 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» Спортивний
комітет України скасовує заходи календарного плану на період з 13
березня по 03 квітня 2020 року.

Про подальший план роботи будемо інформувати!

Текст розпорядження в додатку!

--
З повагою, Дирекція СКУ

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1553
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Re: Спортивний комітет України

Сообщение Dmitriy » 05 апр 2020, 08:29

Прошу ознайомитись та висловити свою позицію стосовно піднятої теми. Як нам реагувати?

Шановні Колеги і Друзі!
Цим листом хочу звернути Вашу увагу на Закон України № 157-IX «Про оренду державного та комунального майна» від 3 жовтня 2019 року та Постанову Кабінету Міністрів України щодо його виконання «Про затвердження порядку передачі в оренду державного та комунального майна» від 3 березня 2020 року. Саме ці документи деталізують порядок передачі держаного і комунального майна в оренду.
З одного боку, все гаразд – максимальна відкритість у сфері оренди, прозорість подачі заявок, з метою уникнення проведення «формальних» конкурсів, що імітують конкуренцію тощо, з чим ми, керівники більшості громадських організацій соціальної спрямованості, маємо справу кожного разу, коли виникає необхідність продовжити Договір оренди або віднайти приміщення для здійснення своєї діяльності.
Проте не все так просто. Стаття 142 XI розділу Конституції України «Місцеве самоврядування» визначає, що «матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів». Логічно, що і розпоряджатися ним має місцеве самоврядування.
Три місяці тому в Києві була здійснена переоцінка нерухомого майна, внаслідок чого оціночна вартість деяких об'єктів зросла на 30–40 %, що автоматично призведе до зростання ставок орендної плати.
Рішенням Кабінету Міністрів України ЛІКВІДОВАНА МОЖЛИВІСТЬ регулювання орендної процентної ставки Комісіями власності місцевих рад, зокрема,для СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, тобто тих, хто здійснює важливу соціальну діяльність: організації спорту, культури, ветеранів, волонтерів тощо. (Так, донедавна Комісія власності могла внести пропозицію щодо визначення розміру орендної процентної ставки від 3 до 0,01 % оціночної вартості.)
Нині ж на нас всіх чекає єдина орендна ставка без урахування виду діяльності, що призведе до збільшення щомісячної орендної плати у 30, а то і у 100 разів, саме тих будівель та приміщень комунальної власності, які десятки років лежали в руїнах, з яких ентузіасти власним коштом, походам з «протягнутою рукою», запозиченим кредитам створили клуби європейського рівня, соціальні, спортивні, громадські центри різної спрямованості. А тепер праця тисяч інструкторів, волонтерів, викладачів, хто хоч щось робить для дітей та молоді, яка базується на мінімальних членських внесках, допомозі спонсорів, меценатів, буде знищена!?
Що ми отримали у зв'язку з новим документом Кабінету Міністрів України?
1. Підвищення орендної плати за будови та приміщення для створених нами ж клубів, які здійснюють свою статутну діяльність, у сотні разів.
2. Електронні аукціони призведуть до того, що: хто більше заплатив, той і орендує. Можливо логічно для бізнесу, але не для об’єднань соціального спрямування.
3. Законом відміняється значна частина вимог щодо цільового використання орендованого майна. Тобто, «переможець», може спокійно перепрофілювати приміщення під власний напрямок діяльності, а згодом і викупити його. Народ України, в черговий раз, втратить соціально значущі об'єкти. Повторюються 90-ті році, коли в умовах масової «прихватизації» були продані тисячі підліткових клубів, які потім перетворилися в різного роду генделики, секс-шопи, ломбарди тощо.
Наслідками таких бездумних рішень стануть:
1. Вимушене зростання плати за можливість відвідування вищезазначених закладів, що спричинить відмову від занять фізкультурою і спортом тисяч дітей, підлітків, молоді та й дорослого населення;
2. Діти та підлітки будуть викинуті на вулицю, що призведе до масового сплеску дитячого алкоголізму, наркоманії, зростання рівня молодіжної злочинності тощо;
3. Непосильна орендна плата спричинить закриття більшості шкіл та клубів. Тисячі інструкторів, викладачів, працівників громадських організацій будуть викинуті на вилицю, турбота за яких ляже на плечі держави.
І це все в умовах економічної кризи, викликаної вимушеними карантинними заходами.
Виходячи з наявної ситуації ми пропонуємо:
1. Народним депутатам негайно переглянути закон «Про оренду державного та комунального майна» в частині надання в оренду державного та комунального майна громадським організаціям, клубам асоціаціям тощо, соціальної спрямованості за пільговими розцінками;
2. Дозволити органам самоврядування самостійно визначати відсотки орендних ставок, щодо належного їм майна (від 0,01 % до 3,0 %).
3. Створити наглядові ради при Комісіях власності органів самоврядування з авторитетних громадських діячів, спортсменів, фахівців громадського руху тощо для контролю діяльності цих Комісій.
Я звертаюся до своїх однодумців з проханням підтримати звернення до Президента України, депутатів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з цього питання. Якщо Ви підтримуєте це звернення, просимо направити на електронну адресу sportarenda1@gmail.com свою згоду (надати прізвище, ім’я, по-батькові, назву організації та основні напрямки діяльності), за потреби, внести доповнення та пропозиції.
З повагою
Ігор Шмигін,
президент ГО «Асоціація Айкідо Айкікай України»,
заслужений тренер України

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 2154
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Спортивний комітет України

Сообщение December » 06 апр 2020, 13:59

Варто підтрмати. УФГо прямо зараз це не стосується, наскільки мені відомо, проте опосередковано це може зачіпати й наші клуби, особливо у майбутноьму.

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1553
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Re: Спортивний комітет України

Сообщение Dmitriy » 11 июн 2020, 10:55

Доброго дня, шановні колеги!

Спортивному комітету України цього року виповнюється 15 років. У
зв’язку з цією подією ми випустимо ювілейний журнал "Спортком". Однією
із ключових тем, які б ми хотіли висвітлити у цьому випуску, буде
"Досягнення наших видів спорту за 15 років".

Тому ми просимо вас допомогти у створенні цього матеріалу.
До 16 ЧЕРВНЯ надішліть, будь ласка, досягнення, які ви вважаєте, були
знаковими для вашого виду. А ми доповнимо і включимо їх до журналу!


Ми дякуємо Вам за співпрацю!

--
З повагою, Дирекція СКУ

тел. для пропозицій 063 620 5904

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 2154
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Спортивний комітет України

Сообщение December » 12 июн 2020, 02:09

Дмитре Олександровичу, а чи є уявлення, який має бути формат для "досягнень"? Чи є якісь уніфіковані вимоги? Чи кожен вид спорту може робити на свій розсуд?

Перше, що спадає на думку, - провести аналітичну вибірку зі змагань з 2005 року і донині (зазвичай, усі офіційні статистичні бази цікавлять лиш світові та Європейські першості, а це чемпіонати та кубки світу й чемпіонати та кубки Європи). На цей період припадають багато успіхів Артема, Андрія, нашої команди загалом у командному Європейському чемпіонаті "Панданет", Сєви та інших призерів.
Обов'язково закцентувати увагу на здобуття Марією, Артемом та Андрієм звань професійних гравців.
Проведення міжнародних змагань в Україні. Можна зазначити як офіційні ЖЧЄ, ЮЧЄ, СЧЄ, так і етапи Гран-прі Європи у 2004-2005 (може й далі були?).
А ще є такі штуки, які є досягненнями через специфіку виду спорту: вихід Артема у другий тур в одному з азійських змагань кілька років тому (Кубок Самсунг? Тут на форумі була інформація.), - проте можуть і не вважатись "досягненнями", то це варто уточнювати.
Поява та / або віджродження осередків у різних областях...
Якось так.

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1553
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Re: Спортивний комітет України

Сообщение Dmitriy » 08 сен 2021, 09:13

----
Шановні колеги!

Спортивний комітет України оголошує грант для асоційованих членів. Для
отримання гранту кожен претендент має подати заповнену форму до 20
вересня 2021 року.

Сума гранту: 40 тисяч гривень.

З повагою, Дирекція СКУ.
----
Участь у конкурсі можуть брати проєкти, пов’язані з популяризацією неолімпійських видів спорту, із заохоченням соціальної інтеграції та рівних можливостей у спорті, а також із залученням молоді до занять спортом.

Для отримання гранту кожен претендент має подати до Спортивного комітету України заповнену форму встановленого зразка.

Зауважимо, кожна федерація може подати заявку на проведення лише одного проєкту. Офіційні змагання (включно з тими, що входять до єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів Мінмолодьспорту) не можуть брати участь у конкурсі.

Термін подачі: до 20 вересня 2021 року включно.

Сума гранту: 40 тисяч гривень

Відзначимо, поданий проєкт має бути реалізований в 2021 році.
----
Від себе добавлю, що зазвичай кошти надають або для друку книжки (звісно цієї суми недостатньо) )), або на суддівські семінари.
Хоча можна спробувати якийсь популяризаторський проект. ))
Може є якісь ідеї?

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1213
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Спортивний комітет України

Сообщение Наталья » 08 сен 2021, 20:20

Можна спробувати провести вводні онлайн-уроки "10 кроків у світ Го" для декількох опорних шкіл/бібліотек різних областей України, де є інтернет і великі телевізори/комп'ютери.
Витрати - надіслати кожній школі/бібліотеці по комплекту Новою Поштою. І вартість часу лекторів, витратні матеріали. З фінальним онлайн-турніром в GoQuest на дошках 9х9, там можна грати вкругову, використовуючи опцію "гра з другом". Як найпростіший варіант.