Програми для організації суддівства

... та інші програми з Го.
Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

Тут не в архівації справа.
Нова версія МакМагон (3.4) зберігає файли не в такому кодуванні, як попередні версії (2.50). Я уже задавав запитання Герлаху з цього приводу. Зараз я не можу їх коректно відкривати в новій версії його програми. Файли старих версій його програми відкриваються в нових версіях, але імена і прізвища, написані кирилицею, ідуть "крякозябрами". На жаль, він не зміг справитись з цією проблемою. Я пропонував йому додати до його програми ще й блок з перекодуванням, але він чомусь не захотів. Можна було б використати щось на зразок такого перекодувальника: http://2cyr.com/decode/?lang=uk . Крім того, можна було б додати опцію в програму з можливістю вибору кодування. До речі, є сенс добавити такий функціонал до Вашої програми.
На латиниці проблем немає, а кирилицею користується дуже мало європейців. Так що, я так зрозумів, що він вважає, що нема із-за чого заморочуватись.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Программы MacMahon 3.* и AutoKorsak используют кодировку UTF - она позволяет одновременно сохранять в одном и том же тексте символы различных нелатинских алфавитов. Менять в этих программах кодировку нет необходимости.

Проблему перекодирования старых турнирных таблиц можно решить, если эта проблема является насущной. Для этого нужно разобрать старый формат - я его не анализировал.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:
AlterEgo писав:Отображаются, экспортируются и печатаются те критерии, которые выбраны в настройках турнира.
MMS = критерий "Score" = "Очки" в таблице, победы = критерий Points = "Победы" ("Перемоги") в таблице.

Если тут что-то не так, прошу уточнить.
Відкриваю турнір, набраний в МакМагон, і бачу такі колонки:
plase, name, club, level, rating, score, 1,2,3,4,5,6, points, SOS, SOSOS, SODOS
Відкриваю той же файл Вашою програмою і бачу такі колонки:
місце, імя, країна, клуб, рейтинг, 1,2,3,4,5,6, очки, SOS, SOSOS, SODOS, SOUD
Очевидна невідповідність:
- немає колонки рангу (level), та очок МакМагон (score);
- та колонка, яка мала називатись "виграші", чомусь фігурує як "очки";
- з'явились додаткові колонки "країна" та "SOUD".
В ідеалі все має відповідати одне одному, ну хіба колонка "країна" може з'явитись як додаток до означення клубу.
Пока что обнаружил следующее. Поскольку таблица создавалась в программе Герлаха, то некоторые данные, которые создаёт АвтоКорсак, там отсутствуют, и потому отображение после открытия файла не вполне адекватно. В следующей версии я это подправлю, а пока просто нажмите "Поновити турнiрну таблицю" в меню "Тур". Соответствие будет более полным. Ещё предстоит разобраться, почему значения коэффициентов разные.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Вышла версия 1.5

Что нового?

- Верхняя группа Макмагона может быть задана по количеству участников, а не только по уровню;
- Добавлена установка форы по рангу (раньше были только по рейтингу и текущему количеству очков);
- Добавлено коми для форы; коми может быть рассчитано или выставлено вручную;
- Скомпенсированные спуски и подъёмы отображаются с дополнительной пиктограммой;
- Значение поля предварительной/окончательной регистрации для нового игрока зависит от последнего отредактированного значения;
- В турнирную таблицу добавлена колонка "ранг";
- Исправлена ошибка с обновлением рейтинга при изменении ранга.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:Тут не в архівації справа.
Нова версія МакМагон (3.4) зберігає файли не в такому кодуванні, як попередні версії (2.50). Я уже задавав запитання Герлаху з цього приводу. Зараз я не можу їх коректно відкривати в новій версії його програми. Файли старих версій його програми відкриваються в нових версіях, але імена і прізвища, написані кирилицею, ідуть "крякозябрами". На жаль, він не зміг справитись з цією проблемою. Я пропонував йому додати до його програми ще й блок з перекодуванням, але він чомусь не захотів. Можна було б використати щось на зразок такого перекодувальника: http://2cyr.com/decode/?lang=uk . Крім того, можна було б додати опцію в програму з можливістю вибору кодування. До речі, є сенс добавити такий функціонал до Вашої програми.
На латиниці проблем немає, а кирилицею користується дуже мало європейців. Так що, я так зрозумів, що він вважає, що нема із-за чого заморочуватись.
Я посмотрел старый формат Герлаха - там используется кодировка cp1251. Сам формат не шифрован, имеет несложную структуру, и его можно было бы относительно легко импортировать.

Но раз уж вы по этому вопросу переписываетесь с Герлахом, то можете ему сообщить, что для перекодирования нужно использовать following approach:

in = new BufferedReader(new InputStreamReader(inputStream, "CP1251"));

or convert cp1251 to UTF-8 manually like a code by link: http://www.linux.org.ru/forum/development/3968525
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

Я переписувався з Герлахом коли у нього була опублікована перша версія програми 3... То тепер і не знаю чи варто знову починати розмову з ним на цю тему. Тим більше, що в грудні він написав мені, що дуже зайнятий і не знає коли зможе доповнити свою програму тим функціоналом, що я просив у нього. Власне, саме тому уже тривалий час не виходить і новий випуск його програми.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Дело обыкновенное. Я сам нашёл время только потому, что проект (на работе) перешёл в стадию поддержки - но вскоре начинается новый.

Как вариант решения вашей задачи, можно непосредственно в файле *.TUR заменить кириллические символы на латинские. Похоже, формат подразумевает чтение до разделителя и не содержит контрольных сумм, так что можно даже менять длину имени-фамилии (но это надо проверить).
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

Та проблема, в принципі невелика. Відкриваю файл ТУР новою програмою МакМагон, потім експортую таблицю в текстовий файл і далі пропускаю її через онлайн перекодувальник. Але простіше було б, якби все це одразу якась програма робила (Ваша, або Герлаха).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Герлаху реализовать было бы проще - ему не надо разбирать собственный формат данных.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Вышла версия 1.6

• Реализована поддержка формата файлов *.tur (программы MacMahon 2.*) в диалогах открытия турнира и импорта игроков;
• В свойства турнира добавлена настройка "Поддержка транслитерации" для отключения локальных имён игроков, если они не нужны;
• Исправлена ошибка, связанная с вызовом транслитерации в случае, если страна игрока не задана.
Відповісти