new Pandanet European Team Go Championship

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Почав працювати сайт турніру: http://pandanet-igs.com/communities/euroteamchamps
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

В першому турі наша команда буде грати з сербами 22-го листопада (понеділок) о 21:00. Гра буде проводитись на сервері IGS (Pandanet). Спостерігати за іграми можна буде в кімнаті EuropeanTeamChamp.
Орієнтовний розподіл по дошках:
чорні             -             білі
1 дошка    Dusan Mitic (StrayCat)   - Артем Качановський (artem9212)
2 дошка    Дмитро Богацький (Dika)  - Nikola Mitic (nidza92)
3 дошка    Lazar Manojlovic (Laza)  - Андрій Кравець (Nighthawk)
4 дошка    Михайло Гальченко (mg80) - Stankovic Mijodrag (Keks)

As written on the tournament webpage  http://pandanet-igs.com/communities/euroteamchamps all games will be played on Pandanet-IGS. The new, additional information is that we play in an own room (not usual in IGS compared with KGS) called
                                                      EuropeanTeamChamp

So everyone who wants to look at the games has to enter this room. It's very easy, with pressing Funktion-key 5 (F5) you get a popup-menu for entering the room. Only there "our" players who are online will be listed on the players list.
Not entering this room will result in a frustrating result: no games , no known players to see as long as you stay in the standard room where you are after login.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Наша збірна зараз грає на Панді. Довелось зробити заміну. Замість Міши Гальченко грає Сергій Рідзель. В сербській команді замін не було. У Артема є проблеми з Інтернетом. Сподіваємось, що все наладиться і йому вдасться продовжити гру...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

На жаль, наша команда зіграла всього-навсього внічию з сербами. Чудово зіграли і здобули для команди очки Дмитро Богацький та Сергій Рідзель. Програли свої партії Артем Качановський та Андрій Кравець.
Видно, що на гру не налаштовувались, віднеслись трошки халявно. Які результати будуть у нас в іграх з більш сильними командами я навіть не берусь прогнозувати... :( З такими підходами в четвірку попасти буде нереально...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Наступна гра у нашої команди з фінами, яку потрібно зіграти до 14 грудня. З четвертого грудня можна буде домовлятись про день гри. Прошу всіх членів команди до того часу визначитись зі своїми планами і повідомити мені кому в які дні краще грати. Дуже прошу всіх членів команди установити зі мною зв'язок по скайпу.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Василий
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 01 вересня 2004, 14:28

Повідомлення Василий »

Командний турнір розпочався. Він обіцяє бути найбільш грандіозним для європейських гравців за останні роки, можливо виключенням є тільки інтеліада. Про це свідчить той факт, що зареєструвались і приймають участь практично вся еліта європейського го. По результатам цього турніру ми побачимо реальну силу першої четвірки провідних європейських го країн. Для України це чудова можливість попасти в еліту європейського Го. Нас можливо ще всерйоз не беруть до уваги, так як наприклад на російському форумі є припущення, що ми будемо боротися за четверте місце з Німеччиною, але однозночно - всі побоюються. Значення цього турніру важко переоцінити для Європи і для України, тому я ще раз хочу закликати в першу чергу учасників про відповідне ставлення до турніру.
Вчора із задоволенням ми спостерігали партії наших учасників та зустріч Росії і Венгрії. В тій парі не дивлячись на поразку Світлани Шикшиної, росіяни вийшли з честю. Єдине, що я впевнений, то це що росіяни зроблять відповідні висновки на рахунок рівня турніру, так як Венгрія не була фаворитом турніру, а бій дала серйозний. А в подальшому суперники будуть для українців і росіян складніші.
Щодо зустрічі між Україною і Сербією можу сказати наступне: не дивлячись на те, що по рейтингу ми знаходились на значно вищому місті перевага по дошках не була такою відчутною. Якщо взяти європейський рейтинг, а він на сьогоднішній день для порівняння найбільш підходить, то можна проаналізувати:


Kachanovskyj, Artem 6d – 2684 - Mitic, Dusan 5d – 2556 – перевага по рейтингу та і по силі значна у Артема. До цього зустрічалися два рази і двічі перемагав Душан Мітіч. Слід відмітити, що ці зустрічі проходили тоді, коли ще ні Душан ні Артем не були тими, хто є сьогодні.
Bogackyj, Dmytro 6d – 2558 - Mitic, Nikola 5d – 2537 рейтинг практично ідентичний, що передбачало бескомпрмісну боротьбу. До цього не зустрічалися.
Kravec, Andrej 5d – 2518 - Manojlovic, Lazar 5d – 2468 незначна перевага в Андрія по рейтингу. До цього не зустрічалися.
Ridzel, Serhij 5d – 2468 - Stankovic, Mijodrag 5d – 2344 – значна перевага по рейтингу у Сергія.До цього не зустрічались.
По прогнозу мало би бути як мінімум 3 : 1 (зіграй всі у свою силу і без різних форс-мажорів).
На першій дошці ми всі небезпідставно надіялись на Артема. На жаль щось не склалося. На мій погляд однією з причин були некомфортні умови. Я не можу знати напевне в яких умовах грав Артем, чи в гуртожитку чи десь інше, але я думаю на майбутнє цей фактор також треба враховувати. Чомусь на цей раз інколи пропадав інтернет. Взагалі я хочу відмітити, що Артем по якихось причинам в реалі грає трошки краще чим в Інтернеті. Я впевнений, що Артем уже зробив висновки. І хочу ще раз відмітити, що Артем це наша основна надія і від його гри буде дуже залежати загальний результат. Я думаю він і сам це чудово розуміє.
На другій дошці досить впевненно зіграв Діма. Там де очікувалась боротьба уже в середині партії на думку спеціаліста 2 дана :) була значна перевага за Дімою. Результат відповідний.
На третій дошці, що відбувалось мені оцінити тяжко.Можливо хтось інший оцінить партію. Але мені здалося, що в Андрія були невідкладні справи і він явно кудись поспішав. Єдине на що хочеться сподіватися, що до наступного туру всі справи владнаються, і Андрій зіграє максимально зосереджено. На Андрія ми також покладаємо великі надії.
На четвертій дошці не дивлячись на свою молодість, уже «старожил» в нашій дуже молодій команді зіграв на мою думку гідно. Основним результатом є перемога.
В результаті ми отримали нічию, що не є для нас абсолютно провальним результатом, але і не є достойним. Втрачені очки прийдеться відвойовувати у більш сильних суперників. Але в загалому нічого страшного не сталося, весь турнір ще попереду. Я впевнений, що ми ще побачимо на цьому турнірі справжні українські перемоги.

Можливо на майбутнє варто залучити для ігор Жураковського Богдана чи Гальченка Мишу. Але я впевнений що учасники мають готовитись до зустрічей, і виступати мають ті хто найбільш підготовлений до турніру. При чому склад на майбутні зустрічі має визначатись завчасно, для того щоб був час для повноцінної підготовки.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Василий @ Nov 23 2010, 01:28 PM писав: На першій дошці ми всі небезпідставно надіялись на Артема. На жаль щось не склалося. На мій погляд однією  з причин були некомфортні умови. Я не можу знати напевне в яких умовах грав Артем, чи в гуртожитку чи десь інше, але я думаю на майбутнє цей фактор також треба враховувати. Чомусь на цей раз інколи пропадав інтернет.  Взагалі я хочу відмітити, що Артем по якихось причинам в реалі  грає трошки краще чим в Інтернеті. Я впевнений, що Артем уже зробив висновки. І хочу ще раз відмітити, що Артем це наша основна надія і від його гри буде дуже залежати загальний результат.  Я думаю він і сам це чудово розуміє.
Артем дійсно грав в гуртожитку, де умови явно не відповідні і Інтернет нестабільний. Але іншого варіанту у нього немає. Хоча, саме завдяки тому, що Артем грав в гуртожитку, йому вдалось завершити гру. Для цього йому довелось попросити у товариша комп'ютер, так як на комп'ютері Артема "заглючила" Java і при спробах відновити гру виключала його комп'ютер.
Василий @ Nov 23 2010, 01:28 PM писав: Можливо на майбутнє варто залучити для ігор Жураковського Богдана чи Гальченка Мишу. Але я впевнений що учасники мають готовитись до зустрічей, і виступати мають ті хто найбільш підготовлений до турніру. При чому склад на майбутні зустрічі має визначатись завчасно, для того щоб був час для повноцінної підготовки.
Склад команди на цей матч планувався і узгоджувався завчасно. Але, незважаючи на це, деякі гравці були явно не готові до гри. Не були зіграні тренувальні ігри з тренажем по виставці необхідних параметрів партій (а там є певна специфіка); у когось клієнт не запускався чи інші проблеми... Дехто ніяк не міг активувати собі акаунт... І всі проблеми відкладались "на потім" і на "ай потім розберусь, там же все, мабуть, просто". Дехто вирішив грати з незнайомого йому комп'ютера, на якому невідомо було як поведуть себе програми і на якому немає ні аськи ні скайпа. От і покеруй такою командою, яка погано піддається чіткій організації.
Відношення до турніру було явно невідповідне його рівню.
Планувався на гру і Міша Гальченко. Але за одну хвилину до початку туру він зателефонував мені і попросив, щоб його замінили. Вкрай незручна ситуація... Богдан Жураковський повинен був замінити Мішу. Але і у нього виникли якісь проблеми.... Добре, що на моє прохання ще одним запасним був Сергій Рідзель. Він, незважаючи на деякі проблеми з налаштуваннями, все ж зіграв партію і навіть виграв.
Міша Гальченко, на жаль, до цього часу навіть не встановив зі мною зв'язок через скайп або аську... Керувати командою без належних засобів зв'язку незручно. Я вважаю, що мобільний зв'язок має використовуватись лише у крайніх випадках.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
mk8
Advanced Member
Повідомлень: 41
З нами з: 13 грудня 2009, 21:43
Контактна інформація:

Повідомлення mk8 »

чи можна десь подивитись зіграні партії?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Всі партії нашої команди у мене зберігаються. Кому цікаво, можу вислати на електронну пошту.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

А почему бы на форуме не выложить? А то и на gokifu и дать ссылки, как и делают россияне.
Відповісти