Одесса Золотая 2010

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Організатори турніра вислали мені ваше прізвище в такому вигляді: Semjonov Jurij. Тобто вони вибрали російське звучання вашого імені. Європейська база даних заповнюється не за англійською граматикою, а за канадськими правилами транслітерації з кирилиці на латиницю. За російським звучанням ваше прізвище можна написати так: Семенов (рус) = Сємьонов (транслітерація на українські літери) = Sjemjonov (транслітерація на латиницю). Якби організатори турніру вислали мені ваше прізвище в українському варіанті вимови (Семенов = Semenov), я його так і відправив би... Але вони вибрали російський варіант вимови... Мабуть ви спілкувались з ними переважно російською мовою :).

А взагалі, не переймайтесь цим. Це просто нік в базі даних. Він жодним чином ні на що не впливає. Виклики на міжнародні змагання вам висилатимуть за паспортним варіантом написання вашого імені та прізвища.

Якщо вам це принципіально, то під час відправки наступного турніру, в якому ви будете приймати участь, відправимо ваше прізвище в українському варіанті звучання. Ну, а якщо потібно виправити негайно, то буду писати спеціальний лист з проханням виправити ваше прізвище.

Таблиця транслітерації, узгоджена з рейтинговою комісією ЄФГ: viewtopic.php?t=484
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Повідомлення alider »

Дякую організаторам та учасникам змагань за вдало проведений турнір. Крім турніру наша сім’я (Реділа) відвідала також японський центр. Тут в дружній та невимушеній атмосфері ми знайомились з культурою Японії, пили смачний чай, куштували печиво та солодощі за допомогою паличок і звичайно грали в Го. Нашими спаринг-партнерами були Валерій Ліверинов, Олександр Золотухін та Юрій Семенов. Валерій розповів, що на турнірі буде багато дітей і запропонував прийняти участь у турнірі Ілонці. Вона переборола свій дитячий страх, трималась на турнірі досить пристойно, за що в кінці турніру отримала свій приз та грамоту. Радості не було меж...
Взагалі на турнірі було радісно та святково :) .
Ось посилання на фотоальбом: http://picasaweb.google.com.ua/10409097 ... 397/PhLkvJ#

Альбом створюю вперше, тому можливо щось не так ;) .
vladyslavvert
Advanced Member
Повідомлень: 138
З нами з: 04 серпня 2010, 15:37
Розряд: 2d
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення vladyslavvert »

Закінчилась наша поїздка в Одесу. Ще один турнір, ще одне нове місто, в якому я побував вперше. Нові знайомства, нові враження...
В потязі ми познайомилися з білорусами -- мамою та дочкою, що їхали на відпочинок. З ними ж і оселилися в приватному секторі, в двох 2-місних кімнатах. Пристойні умови, недалеко від моря. Одразу -- на пляж. Спека, пісок обпікає ноги, врятуватись можна тільки у воді, хоч і вона добряче підігріта, до +30. Ох і накупався я!
Наступного ранку о сьомій ми вже були на морі, а опівдні -- на Канатній, де й стартував турнір. Нам, гравцям, дуже пощастило: тури проходили в залах з кондиціонерами! Організатори постарались створити максимально комфортні умови для учасників: холодна вода, чай, який рятує в спеку, легкий перекус, кава, дружня атмосфера. Мені все сподобалось.
На турнірі я познайомився з багатьма дуже цікавими людьми. З Віктором та Олегом Ковальськими ми давно спілкуємось в чатах, а зустрілись вперше. Для мене найцікавіша партія була з Дмитром Лазарєвим. Сподіваюсь, ми продовжимо спілкування та гру на КГС. А сама напружена партія -- з Дмитром Корольовим. Фінал не можна було передбачити до самого закінчення гри.
Я дуже радий, що поїхав на "Одесу Золоту". Турнір цікаий! Для мене ще й надзвичайно вдалий! Дякую організаторам за турнір, суперникам -- за гру та новий досвід, а всім учасникам -- за дружнє і веселе спілкування та чудово проведений час!!!
Після нагородження ми з мамою пішли гуляти Одесою.
Вулиця Пушкінська -- незвичайна! Вражає старовинна і сучасна архітектура, пам'ятники і величезні дивовижні клени з оголеними стовбурами, які своєю кроною покривають всю вулицю. Ніби дах з листя.
Я давно мріяв побачити Потьомкінські Сходи. Мрія здійснилась! Надвечір я вже був досить втомлений, але таки пробіг їх зверху вниз і назад. Вони величні!
Загалом, центр Одеси -- самобутнє, суперцікаве, дуже гарне, дуже дороге, сучасне європейське місто, в якому варто побувати.
Ми не побачили ще дуже багато історичних місць, через втому і брак часу, і запланували це на наступний приїзд на "Одесу Золоту".
Фотоальбом. :)
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

Первое впечатление: рекордное количество участников - 57;
Второе: Жураковский - чемпион;
Третье: очень мало Одесситов.

Вначале о недостатках организации:
Незадолго до начала нам сообщили хозяева помещения, что наш турнир пересекается с шахматным. Из-за этого позднее начало туров в пятницу и субботу.
Быстро играющим начинающим (в основном, детям) пришлось большую часть времени проводить в ожидании следующих туров. При такой жаре – не самое лучшее времяпровождение.
Спасительного кондиционера нехватило на весь турнир.

Но главное было организовано хорошо: сам турнир в целом, судейство, жеребьевка, вода+печенье, призы (по украинским меркам большие). Особенно, если учесть, что за всем этим стоит один человек – Валерий Ливеринов.

Но, как ни был бы хорошо организован турнир, суть его – игроки. А их таки было…
Киев – 21, Одесса – 13, Ровно – 10, Симферополь – 4, Севастополь – 4, Кривой Рог – 2, Бровары -2, Херсон -1. Всего 57 человек из 7 городов. И это с учетом того, что с прошлогоднего турнира играло всего 23 участника. Более представительным за последние два года был только LG 2008.

После трехлетней гегемонии Кравца – новый чемпион: Богдан Жураковский!

Но старших данов, как и первых, последние годы приезжает мало, поэтому треть игр для них не имела спортивного интереса. Зато в других группах равных хоть отбавляй. Поэтому борьба за места проходила до заключитльного тура.

Хотелось бы отметить сильное выступление Влада Вертелецкого 6 побед и Владимира Зубарева 5 побед – оба игрока открытия прошлого года. 5 побед одержал Виктор Редила. Если брать семейный зачет, то он со своими двумя дочками на первом месте. 5 выигрышей у Вадима Поморцева – Одесса. А Ольга Потапова (Севастополь) с 4 победами стала участницей чемпионата Украины 2011 среди женщин.

Также много участников на этом турнире впервые получили рейтинг УФГО .

А теперь предложение по регламенту: согласен с Небайдужим – турнир для начинающих необходим. Для того, чтобы дети за день или два отыграли с утра свои партии и целый день со своими родителями были бы свободными. Также надо сократить один тур основного соревнования в субботу. Для выявления победителя достаточно 5 туров. И участники меньше будут измотаны.

В заключение, спасибо всем участникам за то что приехали (а особая благодарность тем, кто еще оставил отзывы и фотографии), а Валерию Ливеринову за то что вкладывает время и силы в турнир для всех.

Приезжайте в следующем году!
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Повідомлення alider »

2 kandidat:
Спасибо за теплые слова в мой адрес.
Хочу немного поучаствовать в обсуждении затронутой Вами теме. 5 туров возможно и достаточно для определения победителя, но недостаточно чтобы новички могли поднять свой рейтинг до уровня своей игры. Как пример: мои пять побед - это следствие заниженого рейтинга.
В Украине проводится не так уж и много турниров, чтобы сокращать их регламент. В Ровно за последний год был только один турнир для взрослых.
Да и когда едешь за три девять земель, несешь какае-то материальные затраты, то хочешь поиграть по максимуму. Вообщем я за 6 туров.
vladyslavvert
Advanced Member
Повідомлень: 138
З нами з: 04 серпня 2010, 15:37
Розряд: 2d
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення vladyslavvert »

Я повністю погоджуюсь з alider. Чим менше турів, тим менше можливостей пограти з сильнішими суперниками. За 5 турів навряд чи можливо розсортувати по зайнятим місцям всіх гравців. Я за 6 турів.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Спасибо за обсуждение и тёплые слова в адрес организации турнира.

Действительно, играть 3 тура в день тяжело, тем более летом.

Есть два варианта решения этой проблемы:

1. Формат 2-2-1, то есть 5 туров
2. Формат 1-2-2-1, 6 туров, но в 4 дня.

По второму варианту мы уже проводили. Его недостаток: нужно отпрашиваться с работы на 1 день больше. Но с другой стороны, первый тур можно и пропустить.

В конце концов, можно проголосовать.
vladyslavvert
Advanced Member
Повідомлень: 138
З нами з: 04 серпня 2010, 15:37
Розряд: 2d
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення vladyslavvert »

А можно проводить форматом 2-2-2?
Karne
Advanced Member
Повідомлень: 229
З нами з: 16 листопада 2008, 23:53

Повідомлення Karne »

А можно проводить форматом 2-2-2?
Тогда может пострадать "Блиц-турнир".
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

2. Формат 1-2-2-1, 6 туров, но в 4 дня.

По второму варианту мы уже проводили. Его недостаток: нужно отпрашиваться с работы на 1 день больше. Но с другой стороны, первый тур можно и пропустить.

Да, мы проводили... И приехало к нам аж 18 гостей, а в сумме 32 игрока. Новый регламент был не единственной причиной такого падения посещаемости, но основной. Так что не стоит наступать на одни и те же грабли дважды...

Я предложил 2-2-1 для обсуждения, а не как наилучший вариант. Пока высказывания только за 6 туров, да и меня текущий регламент вполне устраивает.

Единственное изменение, которое я считаю необходимым внести - включить в рамки фестиваля турнир начинающих, если их зарегистрируется не менее 6.
Відповісти