Чемпіонат України (до 29 років) 2010

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Повідомлення на сайті департаменту виховної роботи НТУУ "КПІ":
http://dnvr.kpi.ua/news/studenti-ntuu-k ... nyax-z-go/
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Відеосюжет в новинах телеканалу "Рівне 1" про наш чемпіонат:
http://www.rivne1.tv/Info/?id=6373
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
ISAENKO_ANNA
Advanced Member
Повідомлень: 51
З нами з: 06 травня 2009, 20:55
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення ISAENKO_ANNA »

Я також хочу поділитися враженнями від поїздки на турнір. У Рівне я їхала на електричці з друзями – Артемом, Михайлом, Богданом, Андрієм і з Катею. Такою собі дружною гошною компанією. Час летів неймовірно швидко у теплому колі друзів, допоки, … всі не зголодніли. Ми з нетерпінням чекали якоїсь їжі, хоч пиріжка на станції. По приїзді мене зустріли, Симоненко Віка та наша компанія гравців з Києва, які приїхали на «Шаленій Черепасі» ще в день. Мені показали гуртожиток в якому іногородні зупинились. Гуртожиток чистий, людей там жило небагато, дуже гарні вахтерши, які дбайливо нагрівали воду для всіх бажаючих прийняти душ. В нашому блоці хлопці зайняли кімнату з 4ма ліжками, а ми з Вікою маленьку кімнатку на 2х. Планування цього тимчасового дому таке ж саме, як і в студентському гуртожитку, де я живу, тому я дуже швидко адаптувалась. Ввечері ми ще трохи пограли в го на магнітному комплекті і розійшлися відпочивати.
Почався перший турнірний день. І почався день відкриттів для мене. Неймовірно дбайливе відношення організаторів турніру та судів до гравців, мене просто вразило. Сяючі і веселі дитячі посмішки, які під час гри перетворювалися в контроль над собою і повну концентрацію. Чудово придумане розміщення турнірних столів з поділом на 2 зали. Організатори подбали про наявність аркушів для запису партій для всіх охочих, а ще між турами всіх пригостили смачненькими рулетиками. Теплі весняні дні ще більше прикрасили цю поїздку. Між турами дорослі гравці зібрались разом і ми ходили в рівненські піцерії. Одразу вразило те, що ціни у закладах дуже низькі, а страви неймовірно смачні і приготовані та подані на високому рівні. Ввечері після турів та прогулянки, всі розійшлися по домівках. В гуртожитку все ще стояла робоча обстановка. Під час турнірного дня всі гравці записували свої партії, тому повечерявши ми прийнялися за розбір своїх помилок.
В другий турнірний день свято-турнір продовжував радувати око і душу. Дітлахи між турами грали на подвір’ї в квадрат, хлопці підтягувались на турніках. Під час ігор багато хто робив пам’ятні знімки. А я в свою чергу фотографувала все що бачила – друзів, гравців, піцерії, парки, озера, пам’ятки в навіть смішні смітнички в формі пташок. Ще мене відвели до парку розваг і я каталась на колесі обзору з друзями. А потім на надзвичайній каруселі – Цепочці. По закінченню турніру всіх поздоровили і подарували призи. Іногородні отримали, навіть, брилки з фото міста Рівне. Всі отримали солоденьке, значки…а переможці цінні і пам’ятні призи.
В наступні дні після закінчення турніру, ми ходили в зоопарк. Мене вразило те, що всі звірі дбайливо утримуються, клітки чисті, люди веселі, тварини задоволені. Я зробила багато гарних кадрів мешканців зоопарку. Потім ми зібралися в парку і грали партію 3 на 3. Було дуже весело. Дивились на плаваючих лебедів в парку, який поряд з нашим гуртожитком. Їздили на Басівкут – це чудове озеро, де можна було насолодитись легким вітерком, сонячним промінням, гойдаючимись хвильками на воді і попити прохолодного квасу.
В цілому я назбирала масу вражень і по приїзді додому довго розповідала сім’ї про Рівне. Велике дякую за чудовий турнірі всім, хто старався в його організації та проведенні. Було класно!
Снисходительное отношение к глупости, всегда присуще мудрым.
Аватар користувача
ISAENKO_ANNA
Advanced Member
Повідомлень: 51
З нами з: 06 травня 2009, 20:55
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення ISAENKO_ANNA »

Мої фотоспогади турніра і дозвілля.

Фотоальбом
Снисходительное отношение к глупости, всегда присуще мудрым.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Дякую, Аня, за добрі слова... Сподобалось все - і розповідь і фотоальбом. :)

До речі, враження про участь в змаганнях та фото з турнірів студенти, учасники змагань, могли б розміщувати ще й на сайтах своїх ВНЗ, так, як це робиться на сайті департаменту виховної роботи КПІ. Це теж давало б популяризаторський ефект. Поступово може й до створення клубів справа дійшла би. А необхідні листи та інформаційну підтримку з боку федерації для допомоги в створенні клубів організуємо. Аби тільки самі студенти захотіли розвивати Го в своєму навчальному закладі. Тільки мого ентузіазму на всі ВНЗ явно не вистачить... :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти