Russia's invasion of Ukraine

Обговорення останніх новин
Відповісти
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Не всі росіяни підтримують сатанинську гібридну інвазію в Україну, але старі діди-побєдобєсці, та їх численні молодші послідовники, звичайно, підтримують. В Україні таких також багато, вони зараз або у біженцях, або вдома тихенько чекають на нову "побєду". Бо колись їхні батьки і діди безкарно вбивали українців. Або не заважали їх вбивати. Історія повторюється.
...
Росіянам вигідно мати дурненьких менших братів, а не самостійні держави у якості сусідів. Тому послідовно вони знищують всіх навколо. В усіх сферах життя, де вони присутні.
...
Створила запит щодо цензури на КГС сервері у фейсбучній групі. Побачимо, сподіваюсь, там є люди, не обдурені пропагандою росіян.
Вкладення
Screenshot_2022-04-14-05-29-23-394_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-04-14-05-38-07-622_com.facebook.katana.jpg
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

На фейсбуці швидко все, ось відповідь від одного з адмінів групи.
...
У правилах поведінки всередині груп завжди прописується перелік червоних ліній. У нашому випадку і так зробили два-три виключення. Перше виключення зроблено для російського вчителя Го, який опублікував слова підтримки Україні у перші дні агресії (з фото чорно-білого серця). Другий пост зробив один з адмінів групи, з Німеччини; він розмістив гарний текст підтримки та пряме посилання наші сторінки з реквізитами для допомоги УФГО.
Третій пост зробили вже всі разом, під українським прапором, для реклами російської школи Го, яка мігрувала та перереєструвалась у Грузії, хоча, звичайно, її аудиторія переважно росіяни, і російськомовні громадяни інших країн світу, включно з українцями. У мене було запитання щодо етики, як під українським прапором рекламують російську школу. Та отримала у відповідь, що це група друзів, і щодо них не варто загострювати полеміку. Ось так.
Вкладення
Screenshot_2022-04-14-07-32-04-854_com.facebook.katana.jpg
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »


...
А тут, чорним по білому, на прикладі Сербії, розповідається про те, як центри надання гумдопомоги перетворені на центри роспропаганди. І про все інше.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

https://t.me/Go_Game_in_Ukraine
...
Деякі інофпотоки зібрані також тут, можна бачити ще декілька вузлів
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Ті, хто ставлять вподобайки під постами, або підтримують відповідь, або відмічаються, щоб спостерігати подальшу полеміку. Ті, хто відмічають коментарі, здебільшого підтримують конкретну точку зору. Колись писала про це у групі Гра Го в Україні, коли бачила певну діяльність і там також. І навіть робила скріншоти такої діяльності. Чим викликала радість у її авторів, громадян України, до речі. В історії групи все це є.
Вкладення
Screenshot_2022-04-14-13-14-03-305_com.facebook.katana.jpg
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Dmitriy »

Альфред Кох.
--
Быть может я обращаю внимание не на самые важные события, случившиеся к этому часу, но меня потряс рассказ украинки, у которой российский солдат убил мужа, а саму ее изнасиловал.
Я все пытаюсь собрать этот пазл до конца и никак он у меня не собирается. Вот некий мужчина совершает половой акт. Пусть даже насилует женщину. Для чего он это делает? Наверное, для того, чтобы достичь оргазма, верно? Ну зачем половой акт без оргазма? Без оргазма он не нужен...
Перед этим он убивает ее мужа. Зачем? Наверное, чтобы он не мешал ее насиловать? Или потому, что считал его врагом? Или просто так? Так или иначе - он его убивает.
И оказывается, что даже после убийства человека, конкретно: мужа незнакомой доселе женщины, эта женщина вызывает у убийцы такое вожделение, что он совершенно уверен в том, что он сможет с ней достичь оргазма даже рядом с еще теплым трупом ее мужа...
Или только рядом с трупом он и может достичь оргазма? Или именно насилие вызывает у него такой прилив чувств, а в обычной жизни у него на полшестого?
"Простой" российский парень из глубинки порождает у меня множество вопросов. А, поскольку, дело идет о довольно массовом явлении, то у меня возникают вопросы и к психическому здоровью всей российской армии. Армия "битцевских маньяков"? Или даже можно взглянуть шире...
Все равно - не понимаю. Ок, все дозволено - у тебя карт-бланш и полная безнаказанность. Делай что хочу. И из всего, что может прийти в голову, солдатик выбирает именно это: убить мужа, а жену тотчас изнасиловать. Это его сокровенная мечта. С этим он приехал в Украину. И вот он исполнил свою заветную мечту... Какие бездны открывается теперь при взгляде на простого путинского солдатика, а?
Я еще понимаю всех этих воинов, алчущих стиральных машин: бедные, нищие люди, потерявшие голову от свалившегося на них "богатства"... Но это вот - что? Это ведь не нищета их толкает на убийства и насилие. Это что-то другое. А как это что-то описать? Животные инстинкты подчинения? Похоть и садизм? Бунт ничтожества?
Что можно сказать об армии, которая, как выясняется, полна вот такими искателями плотских утех? Не знаю как у вас, но у меня это явление в российской армии вызывает тревогу даже большую, чем наличие у нее атомной бомбы. Не, серьезно: армия состоящая сплошь из ебанатов - это разве не повод задуматься о том, что за народ представляет эта армия?
Подстать своим солдатикам и вожди Великой России. Баба Валя Матвиенко из Шепетовки (третий-четвертый человек в российском государстве) с удивлением обнаружила, что Россия не может производить гвозди. Вы правильно все поняли: гвозди, не микросхемы.
Оставим в стороне вопрос о том, что эта великая держава собирается производить самолеты и сверхзвуковые ракеты в режиме полного импортозамещения. Отнесем этот курьез к разряду путинских фантазий. Не будем расстраивать дедушку, пусть живет в своих иллюзиях: сколько там ему еще осталось-то?
Но Баба Валя дает ценный совет: оказывается, Россия не может делать гвозди потому, что еще не дали команду малому и среднему бизнесу. А как дадут - так он завалит страну прекрасными гвоздями! Вы понимаете что это означает? В 2022 году, один из лидеров страны на полном серьезе предлагает давать команды из центра на производство гвоздей... Вот и фсе... Тридцать лет рыночных реформ - псу под хвост...
Соединяем экономику не могущую произвести гвозди, Бабу Валю с ее командами и армию искателей оргазмов через убийство и насилие и получается, что все эти охотники за табуретками и пылесосами - вообще оплот здравомыслия и психического здоровья.
Кстати об охотниках за табуретками: меня еще сегодня потрясло то, что оказывается две трети посылок, которые мародеры шлют домой из Украины с помощью белорусских почтовых сервисов - разворовываются и не доходят до адресатов.
Белоруссы аккуратно все пи...дят. Ну не прелесть? Это ли не мощнейшая метафора всего т.н. "Союзного государства России и Белоруссии"? Ну правда: убийцы, грабители и мародеры своим нелегким трудом добывают себе какой-никакой достаток, но тут же находятся мелкие воришки, которые ничуть этих грозных монстров не бояться и все у них воруют практически подчистую! Это какая-то уже плесень на говне...
Не, серьезно, на этом фоне сегодняшняя утилизация украинцами флагмана Черноморского флота, крейсера "Москва", выглядит самоочевидной вещью. Ну а как иначе? Если управляют этим крейсером люди, не умеющие произвести даже гвозди, то разве не очевидно, что рано или поздно они подставят свой флагман под украинскую ракету? Даже не берусь судить чьей здесь заслуги больше: расторопных украинских ракетчиков или доблестных российских флотоводцев...
Думаю, что скоро эти "лучшие люди города" утопят весь свой Черноморский флот. А тут еще на днях английские противокорабельные ракеты подвезут... Только успевай подставлять борта своих посудин...
Идет война. Страшная. Кровавая. Бессмысленная и жестокая. Такая, какой и должна быть война. Других войн не бывает. В этой войне у нормального человека не может быть вопроса на чьей он стороне. Уж точно не на стороне тех, кто убив мужа насилует его жену и не на стороне тех, кто имея триллионы, не может произвести даже гвозди.
У любого человека, который относит себя к человеческой цивилизации (неважно - западной или восточной) в этой войне нет выбора. Он не может быть за тех, кто потерял человеческий облик. А может и не имел его никогда...
Я знаю твердо: в России много умных, честных и порядочных людей. Я знаю, что это нечестно заставлять их выступать против путинского режима: ничего кроме вреда себе они своим протестом сделать не смогут, им уже не совладать с этом стадом полудиких орангутангов, возглавляемым обезумевшим павианом с красной задницей альфа-самца.
У меня лишь к ним просьба: если не можете уехать оттуда - забейтесь куда-нибудь в щель. Никак себя не проявляйте. И самое главное: не участвуйте во всем этом кошмаре. Не поддакивайте им и не кивайте. Просто молчите. Не оскорбляйте себя участием в этом шабаше. Если есть возможность вредить им - вредите. Но не участвуйте. Это и будет ваш вклад в нашу общую победу.
А победа точно будет за нами. Даже не сомневайтесь. Люди победят этих приматов. Наше дело - правое и враг будет разбит.
Слава Украине!🇺🇦
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: KGS

Повідомлення Наталья »

PAPUTET писав: 12 квітня 2022, 20:30 Доброго вечора! Я вражений роботою, яку проводить УФГО. Але, здається, ще залишилися деякі неохоплені напрями.
Підкажіть, будь-ласка, чому за згадку про війну в Україні на сервері KGS відразу ставлять бан. Здається що бан дає ігор нілов (користувач ngarry).
Відповідно до якого законодавства діє KGS? Українського, європейського чи американського (раз власником є американська го фундація)?
Бо мені здається, що там чомусь діють "понятія" расіі.
У всіх випадках після інформації:
1) що в Україні війна;
2) або про хід війни, кількість жертв, звірства;
3) або прохання до росіян не підтримувати війну;
я регулярно отримую бан "no politics!".
Тобто інакшими словами я повинен бути ніби відчайдуха з плакатом який влаштовує одиночні пікети в расіі. А мене банить "всемогутня влада більшості". І як би я не пручався, мене покарають, бо в мене інакша від бандитів точка зору. Проте я не в расіі, і не збираюсь там жити. Сервер KGS діє для гравців з усього світу і не повинен управлятися гб-істами.
Я вважаю, що інформацію про звірства росіян треба доносити до їх співвітчизників. Щоб вони кожного дня бачили що думає про них світ. А гб-істи намагаються лишити їм лише телевізор.
Звертаюсь з проханням до УФГО посприяти через американську го асоціацію та інші федерації го аби:
1) на сервері KGS в УСІХ КІМНАТАХ та ПРИ ПОЧАТКУ КОЖНОЇ ГРИ було повідомлення, наприклад "NO WAR IN UKRAINE".
2) розмістити гіперпосилання на сайти які збирають благодійну допомогу для постраждалих українців;
3) визначити відповідальних за вищевказані бани і відібрати в них право на такі дії в майбутньому. З публічним засудженням офіційними представниками серверу неприйнятності дій таких користувачів.
Сподіваюся, що вдасться хоч щось із вищевикладеного.
Чи можливо це зробити і на інших серверах?
Добу провисів пост на фейсбуці, і досі там знаходиться. Дякувати адмінам, а їх приблизно десять, цей пост не був одразу знятий.
Було внесено пропозицію для розробників серверу КГС, давати можливість учасникам уточнити країну походження, щоб автоматично не відмічалась у російськомовних тільки росія, а сам користувач міг поставити ту, яку він вважає своєю.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Так зараз виглядає українська кімната на сервері КГС. Не знаю, хто її наповнює, і чи можна у це наповнення додавати щось нове взагалі, чи ця можливість втрачена. Напевно, тут можна було б додати оголошення про допомогу.
...
Для дітей-початківців ми використовуємо ГоКвест. Це застосунок без чатів. Відповідно, дитину неможливо травмувати. Вона тільки грає в Го і тренується. Спілкування йде через інші канали. І у цьому спілкуванні з дітьми немає політики взагалі. Тільки з ініціативи дитини, якщо хоче поділитись.
...
Шкільні психологи зараз у Києві після кожного повного робочого дня приходять додому, деякі з них плачуть. Діти повертаються травмовані, масово звертаються за допомогою.
...
А на серверах ми працюємо, навчаємо грі а Го. Дедалі більше дітей виходять на зв'язок, хоча це менше чверті від тієї кількості, які були під час навчального року.
...
...
Додам дещо з кримінології, яку колись вивчала поряд з іншими предметами, вже давно. Як репліку на попередній пост-цитату від Коха.
Насильство щодо беззахисних людей, особливо жінок і дітей, з боку груп озброєних чоловіків, має таку ж само природу, як і побутове насильство у родинах. Це приклад важливого старшого дорослого, і компенсація відчуття безсилля змінити ситуацію іншим чином. Злочинець здійснює насильство щодо беззахисного малюка, сам всередині почувається беззахисним, обдуреним і нездатним нічого змінити у ситуації. Саме тому він йде на загострення цієї ситуації, аж до знищення невинних життів.
Цією ситуацією може бути служба у армії мілітарної держави. Може бути повсякденне життя, безпросвітно і дуже на контрасті з інстаграмно-рубльовськими зірковими життями його однолітків-співгромадян у великих містах, та й по всьому світі. Тих, кого насправді він хотів би побачити на місці жертв. Саме тому діє так жорстоко.
Заручники системи - палачі, наглядачі у тюрмах, у сиротинцях, інколи персонал у лікарнях, у школах, у будинках для літніх людей і т.ін. - у різних країнах світу, всюди чинять так само, тільки насильство це психологічне, а не фізичне. І це відбувається там, де немає відкритої протидії цьому на всіх рівнях. У росії проблема вирішується впродовж всієї історії, через боротьбу з "ворогом", щоразу новим, і щоразу більш жорстоку. Не через падіння людської природи, а через розвиток технологій.
...
Якщо ми подивимось соцмережі в Таїланді, Кореї, Японії та Китаї, ми побачимо багато красивих картин природи. Весна, красиві чисті міста, щасливі люди, молодь, діти. Картинка формує свідомість, свідомість формує поведінку, поведінка формує навколишній світ, змінену на краще картинку. У ринковому і дигіталізованому світі все це працює набагато швидше і більш ефективно.
...
https://t.me/Go_Game_in_Ukraine
Вкладення
Screenshot_2022-04-15-10-02-25-492_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-04-14-21-18-02-949_fm.wars.goquest.jpg
Screenshot_2022-04-14-19-55-31-330_fm.wars.goquest.jpg
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Цими днями я напевно так само як і мільярди людей в усьому світі, задаю собі питання: як величезна і найбагатша ресурсами, з відносно невеликим населенням країна дійшла до того, що її війська безчинствують, крадуть мікрохвильові печі і білизну...
Але при цьому, і в Го ми всі це бачимо впродовж років, величезні кошти вбухуються у т.зв. "вітрину": кіно, спорт, мистецькі події міжнародні.
Непропорційний, незбалансований розвиток. Те, що ми називаємо "очковтирательство"
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Ось, наприклад, школа Го створюється у Калінінграді. Чому в Калінінграді? Відповідь вже на поверхні. Через Го, так само, як і через інші проекти, шукали колаборантів.
Дата створення: 20.02.2014. Іхтамнєти якраз заходять в Крим, на Майдані готується теракт - розстріл Небесної Сотні.
Вкладення
Screenshot_2022-04-15-21-39-52-536_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-04-15-21-39-59-059_com.google.android.youtube.jpg
Screenshot_2022-04-15-21-39-45-857_org.telegram.messenger.jpg
Screenshot_2022-04-15-21-14-12-941_com.android.chrome.jpg
Востаннє редагувалось 15 квітня 2022, 22:31 користувачем Наталья, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти