Обговорення: Чемпіонат України Півфінал 06-07.11.2021 онлайн

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Обговорення: Чемпіонат України Півфінал 06-07.11.2021 онлайн

Повідомлення Svitlachok »

Dmitriy писав: 05 листопада 2021, 08:47 Якась дивна ситуація.
Річний внесок для Володимира заплатили ще декілька осіб. Що з цими грошима робити?
Це викликає занепокоєння. Володя, у тебе все гаразд?
В турнірах участі ти не приймаєш, з тобою немає звязку, громадське життя ти не ведеш та й на форумі з'являєшся вкрай рідко.
Тобі потрібна допомога? Я можу використати ці кошти щоб допомогти тобі. Можливо тобі потрібні ліки чи їжа? Може в тебе закінчилось взуття чи одяг? Тобі є де жити?
Не мовчи, напиши, що тобі конче потрібно для життя. Тебе пам'ятають і цінують як добру та розумну, чуйну та вразливу людину.
Не соромся, ми залюбки допоможемо тобі здолати життєві труднощі.
Думаю, можна вважати ці внески оплатою за наступний рік чи кілька (в залежності від суми) ;)
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Обговорення: Чемпіонат України Півфінал 06-07.11.2021 онлайн

Повідомлення Dmitriy »

MammaGoChe писав: 05 листопада 2021, 10:03 На скільки ми знаємо Володимира, то він успішна молода людина, займається спортом та веде активне життя. Брав участь у Corona Cup, продовжує займатися го i часто буває на КГС.

Для уникнення ескалації конфлікту пропонуємо учасникам діалогу перенести обговорення персональних питань, які не стосуються го, у приватні повідомлення.

Вибачте за втручання.
Так, повністю згоден з Вами.
Я за те, щоб обговорення персональних питань йшло в приватному порядку. Для цього є мій тел. та вайбер, який було надруковано майже в кожному пості, та й пошта не секрет. Тим паче, Кокозей Володимир та Кокозей Віктор навчались у мене ще в дитячому віці, і наші стосунки носять довірчий характер вже більше 20 років. Тому ситуація яка склалась для мене досить дивна. Можливо після цього піблічного звернення відбудеться приватний контакт.
Вибачте, що використав публічний простір для пошуку відповідей які стосуються тільки однієї особи.
Маю надію, що виявлення позицій та моя турбота перейде в конструктивну площину.
Відповісти