Школа Го від Гуо Джуан 5Про в Інтернет

Модератор: Небайдужий

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 693
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Школа Го від Гуо Джуан 5Про в Інтернет

Сообщение Наталья » 18 сен 2018, 23:59

https://internetgoschool.com/index.vhtml

Як вже було написано у Фейсбук, у групах Гра Го в Україні та Дитяче Го в Україні,
після ЄвроГоКонгресу у Пізі 2018, було домовлено про переклад українською
уроків у інтернет-школі Гуо Джуан.
http://guojuan5p.blogspot.com/

Реєстрація безкоштовна на місяць для всіх бажаючих.
У безкоштовний пакет входить перегляд 5 відео-уроків.
Далі користування платне. Повний річний пакет коштує 150 Євро.
У пакет входить система тренування та безлімітний перегляд всіх навчальних лекцій всіх рівнів.
Українською наразі перекладено першу, вступну частину Life and Death - first steps.
Це може бути цікавим для вчителів Го або математики, які хочуть для себе
зрозуміти побудову системи навчання, а також перевірити власні знання з Го.

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 693
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Школа Го від Гуо Джуан 5Про в Інтернет

Сообщение Наталья » 20 сен 2018, 20:54

Оскільки, як вже розповідала деяким київським батькам, цього року вперше за своє волонтерство я отримую винагороду (волонтер певної категорії під час ЄвроГоКонгресу отримував знижки на участь у заході, а також гроші, наприклад, відшкодування авіаквитка), у Інтернет Школі Гуо Джуан також отримала повний річний доступ до всіх файлів.
Тому з радістю можу всім охочим дещо розповісти про те, як виглядає навчання зсередини.
...
Початок, перші приблизно 30 лекцій, присвячені вивченнню оточення каменів, побудови очей, виживання всередині різних невеличких форм. Це база, до неї по кожному розділу додані цикли задач від Про. Лекції постійно оновлюються, іноді субтитрів немає взагалі, іноді є лише англійська мова. Іноді, буває у важливих уроках (ну, або просто так співпало), більше 10 мов у субтитрах на вибір.
...
Поки що у нас немає в Україні друкованих посібників з Го. Не вистачає волонтерів, які б брали на себе частину роботи. Або меценатів, які б за власний рахунок друкували тиражі. Або цільової аудиторії, яка б купувала посібники. Можливо, є ще декілька (або багато) причин, та наразі, оскільки випадково випала така нагода (Гуо Джуан та її Інтернет Школа Го були одними з основних спонсорів цьогорічного ЄвроГоКонгресу) і Авторка Школи люб'язно погодилась на співпрацю, тепер є шанс у кожного бажаючого знайти певну суму грошей (якщо вчитель купує, а потім навчає клас дітей, також, напевно можливо, проте логін має бути один, це питання чесності і дотримання авторського права) і випробувати новий навчальний матеріал.
...
Всього зараз у Школі понад три тисячі лекцій. Позиційні по різних етапах гри, та вищого рівня, де є розбори партій перших дошок на всіляких найкрутіших турнірах за останні роки.
...
Приблизно все те саме можна, звісно, знайти на Ютубі, у друкованих джерелах та ін. Але тут є система, яка вже побудована від нуля до дуже високого рівня. А також Авторка Школи дає рекомендації особисто по вивченню тих чи інших розділів, в залежності від вашого рівня знань. Що видно з успішності вирішення задач.
...
Отже, крок за кроком йдучи, від уроку до уроку, учень росте і шліфує свої вміння у реальних партіях (або у віртуальних також). Вчитель Школи може розбирати зіграну партію за додатково оплачений час, давати рекомендації по покращенню техніки, зміні стратегії. Відкривати світ Го з вершин свого досвіду.
...
Можливо, ця інформація буде корисною для діючих або майбутніх вчителів Го, які зможуть відшліфувати свої школи і представити покоління своїх нових учнів на майбутніх турнірах всередині нашої країни і далеко за її межами.
...

Ось одне із доступних відео на Ютуб, для прикладу. З субтитрами виглядає приблизно так само, але видно лише дошку і чути голос. Плюс можна читати рідною мовою ;)
Ну, або тренувати скілл з англійської чи ще якоїсь))