Логотипи та емблеми федерації

Відповісти
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

alider писав:Заглянув у попередню тему з розробки логотипів: viewtopic.php?f=30&t=22128&p=83474#p83474
і замість своїх розробок побачив знак оклику :(
Питання до адміністратора: що сталось?
і я не бачу.

а, на рахунок, логотипів, єрогліф -це в єгипті. відносно східних мов вірно говорити "ідіограма" "піктограма". крім того, не варто його використовувати, бо він лише японський і ніяк не популяризує гру серед тих, хто її не знає і таких багато. інші східні єдиноборства, в інших країнах, не використовують подібних знаків.

малюнки мені не тематичні, хоча гарні.
я проти. і таку футболку ні купила б, ні носила б.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

zivilizazia писав:
alider писав:Заглянув у попередню тему з розробки логотипів: viewtopic.php?f=30&t=22128&p=83474#p83474
і замість своїх розробок побачив знак оклику :(
Питання до адміністратора: що сталось?
і я не бачу.

а, на рахунок, логотипів, єрогліф -це в єгипті. відносно східних мов вірно говорити "ідEограма" "піктограма". крім того, не варто його використовувати, бо він лише японський і ніяк не популяризує гру серед тих, хто її не знає і таких багато. інші східні єдиноборства, в інших країнах, не використовують подібних знаків.

малюнки мені не тематичні, хоча гарні.
я проти. і таку футболку ні купила б, ні носила б.
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

ukrainegologoKozaky.png
ukrainegologoKozaky.png (108.06 Кіб) Переглянуто 5610 разів
ось чудова ідея (не зважаючи на техніку та інші деталі) для дитячої футболки. мені її, доречі, Яценко подарував.
Аватар користувача
packer
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 21 лютого 2016, 00:15
Розряд: 4d

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення packer »

Форма камінців нагадує форму яєць, це така стилізація під українськи мотиви, чи випадково вийшло?) Чи в мене щось з зором..
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

fraktal1.PNG
fraktal1.PNG (52.94 Кіб) Переглянуто 5570 разів
packer писав:Форма камінців нагадує форму яєць, це така стилізація під українськи мотиви, чи випадково вийшло?) Чи в мене щось з зором..
камінці та їх форма -техніка ). я говорю про ідею. коли ідея хибна, або її нема, то і техніка не допоможе..
Di
Админ
Повідомлень: 462
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Di »

alider писав:Заглянув у попередню тему з розробки логотипів: viewtopic.php?f=30&t=22128&p=83474#p83474
і замість своїх розробок побачив знак оклику :(
Питання до адміністратора: що сталось?
В принципе ничего, картинка из того сообщения лежит/лежала в альбоме гугла, в сообщение только ссылка на эту картинку. Возможно, изменились настройки альбома или поменялась политика гугла по отображению картинок из альбома (например, требуются дополнительные настройки), т.е. это не зависит от движка форума.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Vassko »

А мне, от разной величины букв слева и справа, картинка показалась какой-то кособокой.Я симметрию люблю:)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Небайдужий »

zivilizazia писав:ось чудова ідея (не зважаючи на техніку та інші деталі) для дитячої футболки. мені її, доречі, Яценко подарував.
А як же бути з авторськими правами на ці персонажі? Мені здається, що наша федерація не купувала авторських прав на них і не збирається це робити. Нащадки художника Дахно можуть виставити претензії.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення Небайдужий »

Ось ще два варіанти:
емблема федерації20.png
Логотип УФГо 21.png
Дам деякі пояснення.
У нас в статуті визначені:
повна назва федерації (Федерація го (бадук, вейчі) України),
її англійський варіант (Ukrainian Go Federation)
та умовне скорочення (УФГО).
Тому в емблемах використовуються саме такі написи.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Логотипи та емблеми федерації

Повідомлення zivilizazia »

Небайдужий писав:
zivilizazia писав:ось чудова ідея (не зважаючи на техніку та інші деталі) для дитячої футболки. мені її, доречі, Яценко подарував.
А як же бути з авторськими правами на ці персонажі? Мені здається, що наша федерація не купувала авторських прав на них і не збирається це робити. Нащадки художника Дахно можуть виставити претензії.
а якщо просто козаків? а не саме ці персонажі. козаки, самі по собі, нікому не належать. максимум, буде коштувати кілька євро кліпарт, якщо його купити, а не малювати самому.
ідея для логу футболки - та ж сама. а ви про техніку говорите.
Відповісти