59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Відповісти
Di
Админ
Повідомлень: 463
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення Di »

Таким чином можна вважати, що дорожні витрати в обидві сторони для гравця з Рівного становитимуть приблизно до 2000 гривень (можливо обійдеться у 1800 грн.).
А мест хватит на всю нашу толпу?
Я смотрю тут http://e-travels.com.ua/ (билеты чуть дороже у них), на 23 число осталось 2, 2 и 10 мест (в 3 автобусах из Львова - Либерец), но есть еще прямые в Прагу (59, 15 и 5 мест). Т.е. выбор пока есть...
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення December »

Дима, большая часть киевлян уже выкупила билеты на автобус Львов-Либерец, туда и назад. Остались те, кто в подвешенном состоянии, но их уже, вроде, не так много - на толпу не тянут. :)
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення Dmitriy »

Нагадую, що подача документів до візового центру для отримання віз відбудеться 07 липня 2015 року. Для кожного свій час прийому.
Присутність особиста - обов*язкова!
Адреса: площа Спортивна, 1А, Бізнес-центр «Гулівер», 8 поверх (вхід в торговий центр)
Номер телефону:+38 050 1179071,+38 044 5949659
Будь ласка, підготуйте пакет всіх необхідних документів: http://www.vfsglobal.com/czechrepublic/ ... _visa.html
Довідки про те, що подавач є членом Федерації го України я вже надрукував. Можна їх забрати при подачі документів, або в будь-який час попередньо подзвонивши по тел. 063 620 59 04.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення Dmitriy »

Документи в візовий центр здали всі бажаючі. Будемо чекати результату.
Тим часом, можно забронювати найбільш приємне житло, обрати привабливий туристичний маршрут, купити квитки на потяг.
Я купив квиток на потяг Київ-Львів №91. Відїзд о 22-40, прибуття о 06-23.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення Небайдужий »

Наша команда прибула сьогодні в Ліберець. Трошки змучились всі в автобусі, але настрій у всіх позитивний.
Місто справило на нас гарні враження. Дуже старовинне німецьке містечко з чудовою й неповторною архітектурою, яке дісталось чехам за результатами другої світової війни.
Місто літом малолюдне, хоча відчувається, що тут буває велика кількість людей. Оскільки це гірськолижний курорт, то основний наплив туристів тут буває саме взимку, а літом місто неначе відпочиває, і справляє враження дуже малолюдного.
Завтра починається фінал командного чемпіонату. В першому турі наша команда грає з чехами. Сподіваюсь, що наші хлопці встигнуть добре відпочити перед грою і зможуть показати хорошу й результативну гру.
Декілька фото з першого дня перебування в місті:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Santiaga
Advanced Member
Повідомлень: 36
З нами з: 02 жовтня 2013, 16:16

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення Santiaga »

Владимир Александрович, вы не будете против, если я буду параллельно ваши новости по турниру размещать в нашей группе в вконтакте? Думаю, людям будет интересно, а не многие заходят на форум.
BAM
Administrator
Повідомлень: 1249
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення BAM »

Молодцы, чехов одолели 3-1.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення Небайдужий »

Кілька свіжих фото з місця подій:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Ліберець - це гірськолижний курорт. Гори тут дійсно дуже гарні. Чисте повітря, багато різноманітних туристичних маршрутів, підйомники, траси як для лижників, так і для велосипедистів. Найвища точка, де стоїть місцева телевежа, знаходиться на висоті 1012 метрів, яку ми чесно "покорили". :)

Щодо турніру, то варто відмітити, що реєстрація на турнір була на дуже високому рівні: все чітко, за планом, з указівниками, підготовленими і розкладеними за алфавітом бейджиками...
Але, як завжди, на велику діжку меду знайшлась і ложка дьогтю... На жаль, приміщення для проведення фіналу Командного Чемпіонату Європи було тісним, маленьким і з задушливою атмосферою. Це було якесь підсобне приміщення аквапарку. Наша збірна заявила протест проти таких умов гри. Тому організатори змушені були перенеси на годину початок першого туру фіналу Командного чемпіонату Європи та за цей час знайти якісь вентилятори, які хоч трошки покращували умови гри.
Про результати тут уже повідомляли вище.
Можу лише добавити ще фотоальбом від організаторів: http://goklubfm.cz/egc2015
Востаннє редагувалось 26 липня 2015, 23:51 користувачем Небайдужий, всього редагувалось 2 разів.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення Небайдужий »

Santiaga писав:Владимир Александрович, вы не будете против, если я буду параллельно ваши новости по турниру размещать в нашей группе в вконтакте? Думаю, людям будет интересно, а не многие заходят на форум.
Форум - це наша офіційна "площадка"... Марно наші любителі Го туди не заходять. Але то власна справа кожного. З приводу перепосту, то я не бачу причин бути проти. Якщо є таке бажання, то перепощуйте.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
BAM
Administrator
Повідомлень: 1249
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Re: 59th European Go Congress - Liberec, 25.7.–8.8.2015

Повідомлення BAM »

Фух, с французами 2-2.
Очень сильная у них команда.
Відповісти