Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Відповісти
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення liver »

2 Небайдужий:

Дякую за відповідь. Але це Ваша особиста думка. З цого приводу хотілось би уточнити, що Ви розумієте під терміном "фестиваль"?

У всьому світі спорту тлумачення фестиваль означає проведення кількох змагань одночасно. Цим тлумаченням скористався і Трост Віталій Анатолійович, коли давав назву заходу.

Також для довідки приводжу список спортивних заходів з шахів у єдиному календарі на 2013 з неолімпійських видів спорту, у назві яких значиться термін фестиваль:

Всеукраїнський шаховий фестиваль "Різдвяне Мукачево" (III ранг) "10.01.13 13.01.13"
Всеукраїнський шаховий фестиваль серед дорослих "Меморіал В. Набокова" (ІІІ ранг) "01.04.13 30.04.13"
Міжнародний шаховий фестиваль серед доролсих "IV меморіал Віктора Мельниченка" (ІІI ранг) "01.05.13 05.05.13"
Міжнародний юнацький шаховий фестиваль "Алуштинське літо - 2013" (ІІ ранг) "25.05.13 23.09.13"
Всеукраїнський юнацький шаховий фестиваль "Шахові надії України" (IV ранг) "19.06.13 28.06.13"
Х Всеукраїнський шаховий фестиваль серед дорослих "Інгульські мости" (ІІІ ранг) "29.06.13 05.07.13"
Шаховий фестиваль серед дорослих присвячений Дню шахів (III ранг) "19.07.13 20.07.13"
Всеукраїнський шаховий турнір "Міжнародний фестиваль Одеського припортового зоводу" (ІІІ ранг) "01.09.13 15.09.13"
Всього : 150 спортивних заходів.

Я не говорю вже про інші види спорту.
Також мені не зрозумілий зв'язок між кількістю данів на турнірі, жіночим відбором, єтапом кубку України та статусом всеукраїнського змагання. Поясніть будь ласка.

Нагадую, що головний турнір Одеси Золотої - це найбільший турнір в Україні, одним з приоритетів якого є спортивний принцип визначення переможців.
Виключення Одеси Золотої з календарного плану України позбавляє спортсменів можливості здобути розряди та звання у одному з найпопулярніших турнірів України, яких і без того дуже мало.

Це ніяк не сприяє розширенню географії го як виду спорту в Україні. Будемо називати речі своїми іменами - це є стагнація розвитку го як у Південному регіоні, так і в Україні в цілому. Подумайте добре про те, що ви робите.

P.S. за великим рахунком мені до цього статусу байдуже. Фестиваль проводився та буде проводитися. "За державу обидно"
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

liver писав: Виключення Одеси Золотої з календарного плану України позбавляє спортсменів можливості здобути розряди та звання у одному з найпопулярніших турнірів України, яких і без того дуже мало.
Та за результатами "Одеси золотої" ще ні одного спортивного розряду мабуть і не оформляли. Просто це не передбачено в ЄСКУ. Так що ваша теза про розряди і звання не відповідає дійсності. Немає взаємозв'язку між цими змаганнями і процесом присвоєння звань і розрядів.
liver писав: Це ніяк не сприяє розширенню географії го як виду спорту в Україні. Будемо називати речі своїми іменами - це є стагнація розвитку го як у Південному регіоні, так і в Україні в цілому. Подумайте добре про те, що ви робите.
Про яке розширення Ви говорите? Фестиваль же не змінює своєї прописки і люди, хто захоче, приїжджатимуть на нього звідки завгодно. Є цей фестиваль в плані змагань Міністерства, чи немає, абсолютно аж ніяк на це не впливає. В Одесу їдуть не тому, що одеський турнір є в плані, а тому що хочуть і пограти і відпочити біля моря. Так це ж нікуди не зникає
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення liver »

Небайдужий писав: Та за результатами "Одеси золотої" ще ні одного спортивного розряду мабуть і не оформляли. Просто це не передбачено в ЄСКУ. Так що ваша теза про розряди і звання не відповідає дійсності. Немає взаємозв'язку між цими змаганнями і процесом присвоєння звань і розрядів.
У котрий раз повторюю. Існуюча система класифікації дуже недосконала. Тому і не було і поки що немає можливості отримувати розряди на будь-яких спортивних змаганнях.
З недолугості чиновників Міністерства спорту розроблена нова класифікація з неолімпійських видів спорту досі лежить неприйнятою. У розділі го є приємні новини для всіх любителів го, що дадуть додатковий поштовх для масовості турнірів.
Наведу кілька витягів:
Вимоги присвоєння розрядів: досягти рейтинг відповідно до таблиці №2 у турнірах районного, місцевого, областного, всеукраїнського рівня,
Звання МСУМК на чемпіонаті України в особистому заліку присвоюється за умови участі не менше чотирьох МСУМК.
таблиця №2
с              МСУМК    МСУ	КМСУ     I       II	 III	IV, I юн.	II юн.	III юн.
Чоловіки	2500	2350	2150	1900	1600	1100	500	        300    	100
Жінки	        2350	2250	2050	1850	1600	1100	500	        300	100
Нова система повинна була запрацювати з 1 січня 2013 року.
Про яке розширення Ви говорите? Фестиваль же не змінює своєї прописки і люди, хто захоче, приїжджатимуть на нього звідки завгодно. Є цей фестиваль в плані змагань Міністерства, чи немає, абсолютно аж ніяк на це не впливає. В Одесу їдуть не тому, що одеський турнір є в плані, а тому що хочуть і пограти і відпочити біля моря. Так це ж нікуди не зникає
Ще раз наголошую - я говорю про суто спортивну складову - а саме про присвоєння звань та розрядів. Так от. Якщо у плані турніру немає, то розряди та звання присвоїти за результатами цього турніру неможливо.

Приємно, що по інших питаннях зауважень немає. Тобто, Ви вже не будете далі заходи з назвою "фестиваль" вважати неспортивними?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

Стільки букв, стільки букв.
Для того, щоб присвоювати спортивні розряди і звання потрібно проводити чемпіонати міст і областей. До чого тут "Одеса золота"?
Проводьте чемпіонати Одеси та Одеської області і присвоюйте розряди і звання. Жодних проблем не бачу.
Якщо чемпіонат України розбитий у нас на етапи (друга ліга, перша ліга, вища ліга) і в цьому є сенс, то Кубок України немає сенсу розбивати на етапи. Це одне цільне змагання. От які функції виконує "Одеса золота", і яке продовження тих функцій на Кубку України? Дам сам відповідь - ніякі. Раніше "приліпляли" для "Одеси золотої" функцію відбору на жіночий чемпіонат. Але ж потреба проводити цей відбір в Одесі просто відпала. Ну немає в Одесі жінок, які борються за відбір. Відбір проходять лише приїжджі. Тут скоріше треба її надавати кримчанам, так як у них є достатньо сильних жінок і логічно було б одеський етап відбору перенести в Крим. То для чого тоді той незрозумілий "етап Кубку України" у статусі "Одеси золотої"? Сама по собі "Одеса золота" може продовжити своє існування як окремий місцевий фестиваль, яким вона і є по своїй суті. Ніхто ж не каже, що це змагання треба заборонити, відмінити, чи ще щось подібне. Хороший фестиваль і нехай собі процвітає і проводиться щорічно.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення unnamed »

liver писав: Ще раз наголошую - я говорю про суто спортивну складову - а саме про присвоєння звань та розрядів. Так от. Якщо у плані турніру немає, то розряди та звання присвоїти за результатами цього турніру неможливо.
Ну не знаю. Когда я последний раз был в министерстве - в мае кажется, мне сказали, что разряды выше первого присваивают всякие горсоветы и прочие чиновники, и для того чтобы они это сделали надо в чтобы спортивное мероприятие на которых спортсмен выполнил такой разряд было включено в планы соответствующего уровня, тогда у них будет основание. Что же касается разрядов ниже первого там чуть ли не сам тренер имеет право присвоить. То-есть он конечно должен руководствоваться действующей классификацией, и положениями соответствующей спортивной федерации, но государственных бумажек вообще не надо никаких оформлять.
Так что я имею некоторые основания полагать, что последнее предложение процитированное мной не соответствует действительности. По крайней мере это так не для всех разрядов.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

Юнацькі спортивні розряди присвоюють в спортивній організації, де займається спортсмен (ДЮСШ, чи щось інше); 3 та 2 розряди присвоюють міські спорт-комітети; 1 розряд і КМС - обласні; МСУ, МСУМК - Міністерство, за поданням обласних спорт-комітетів.
Так що, найкращий варіант оформити розряди - провести чемпіонат міста або області, попіклувавшись попередньо про те, щоб вони були в плані змагань відповідного спорт-комітету (міста чи області).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення liver »

unnamed писав: Так что я имею некоторые основания полагать, что последнее предложение процитированное мной не соответствует действительности. По крайней мере это так не для всех разрядов.
Порядок присвоения разрядов основывается на трёх документах:
1. Календарный план(района, города, области, всеукраинском)
2. Единая классификация.
3. Положение о единой классификации http://alpinizm.sumy.ua/images/doc/polozgennya_esk.pdf
Приоритет документов - снизу вверх.

Остальное - одна баба сказала.

Предложения по изменению в единую классификацию подаётся в Министерство молодёжи и спорта спортивной всекураинской федерацией.
Поэтому слова пана Небайдужого, выделенные жирным шрифтом отчасти соответствуют действительности. А именно в том, что сейчас действительно разряды(начиная с третьего взрослого) присваиваются только на чемпионатах, потому что так прописано в классификации. Согласно нового предложения о внесении изменений разряды могут присваиваться на любом турнире, включённом в календарь районного, городского, областного, всекураинского уровня. Если эти предложения будут утверждены Министерством, то разряды будут присваиваться не только по результатам чемпионатов.

Календарный план на следющий год подаётся в октябре текущего года спортивной всеукраинской федерацией. Чем больше там будет турниров - тем лучше:
1. Есть основания для увеличения объёмов финансирования
2. Создаётся положительная репутация о виде спорта - много турниров значит спорт развивается.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

liver писав:Календарный план на следющий год подаётся в октябре текущего года спортивной всеукраинской федерацией. Чем больше там будет турниров - тем лучше:
1. Есть основания для увеличения объёмов финансирования
2. Создаётся положительная репутация о виде спорта - много турниров значит спорт развивается.
Неправда.

1. Фінансування не залежить від того чи подали ми в плани "Одесу золоту" для масовості, чи ні..
Фінансування залежить від наших досягнень. От третє місце на Чемпіонаті Світу, третє місце на Командному Чемпіонаті Європи - це досягнення, за результатами яких можуть збільшити фінансування.

2. І репутація виду спорту залежить не від того, скільки ми фестивалів чи інших змагань наплодимо і подамо в план Міністерства, а від того, як ми виглядаємо у звітах за офіційні змагання, скільки там вказано майстрів спорту, КМС, інших розрядників.
А щоб були розрядники, треба проводити чемпіонати міст, районів і областей і за їх результатами оформляти ці розряди. От від цієї роботи і залежить репутація нашого виду спорту. В Києві, наприклад, ця робота практично не ведеться. Кокозей, наприклад, виконав КМС і так і не оформили. От і знову в звітах за змагання для Міністерства навпроти його прізвища буде стояти рисочка - спортсмен без спортивного розряду. І таких прикладів багато. Панове, якщо всі в своїх містах не почнуть проводити роботу по присвоєнню спортивних розрядів, то наша федерація буде в списку відсталих ще багато років і фінансуватись будемо за остаточним принципом.
От одесити краще б піклувались не про включення Одеси золотої до плану Міністерства, а про свої міський та обласний чемпіонати, включення їх до планів відповідних спорт-комітетів, та потім про присвоєння спортивних розрядів за результатами цих змагань.

А от цікаво, скільки спортивних розрядів з Го присвоєно в Одесі? Можна навіть за всю історію одеського Го. Ну дуже цікаво дізнатись правдиву інформацію з цього приводу, а то у мене чомусь складається думка, що там ведуть лише балачки про розряди, за "глотку" тут беруть за ці питання, а самі і не оформляли ні разу ні одного спортивного розряду.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення liver »

Небайдужий писав: А от цікаво, скільки спортивних розрядів з Го присвоєно в Одесі? Можна навіть за всю історію одеського Го. Ну дуже цікаво дізнатись правдиву інформацію з цього приводу, а то у мене чомусь складається думка, що там ведуть лише балачки про розряди, за "глотку" тут беруть за ці питання, а самі і не оформляли ні разу ні одного спортивного розряду.
Наскільки мені відомо, розряди з го в Одесі ніколи не присвоювались. Коли я став головою місцевого осередку УФГО(це сталось у 2012 році), то підготував з нуля 3 гравця рівня 5 кю, організував та провів чемпіонат Одеської області, у складі Президії розробив систему класифікації, що дозволяє присвоювати розряди адекватно силі гри. Вважаю, що зробив все, що від мене залежить, щоб здвинути з глухого кута стан речей. Але за існуючою системою кваліфікації чемпіону області не можливо було присвоїти навіть 3 розряд. Я про це вже говорив. Ще один одесит, Ковальський Віктор, мав шанс отримати 3 розряд, але знявся з турніру, не зігравши 50% партій.
Стосовно іншого. В мене немає бажання з Вами сперичатися. Я намагаюсь Вам та іншим допомогти.
Кожного разу, коли пишу, то думаю, ну навіть все, начебто все розжував. Ан-ні, нові та нові аргументи зі звинуваченнями у брехні.
Ну ось, наприклад, зараз розповім, як формується кошторис на фінансування, так Ви знайдете якусь нову дурницю, щоб мене спростувати.
Ви спочатку відповісте собі на питання: як можна реалізувати, скажімо 100 000 грн., якщо не проводити офіційні(тобто зазначені у календарі) заходи з го? Під що Ви будете брати ці гроші?
Для фінансування потрібно дві складові: дохідна та витратна. Вам ніяк не можуть дати більше того, що Ви плануєте витратити.
Тому те, що можливо дати визначається виступами спортсменів, це так, але по-факту дадуть не більше того, що є у календарному плані.

Гаразд. Більше не буду з Вами сперичатись. Робіть як знаєте. Тільки не заважайте робити іншим.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення unnamed »

Давайте мухи отдельно, котлеты отдельно.
Я так понимаю ваш спор начался с просьбы Валерия включить Одессу Золотую в календарный план.
При этом, Владимир Александрович, вы же сами сказали, что
Небайдужий писав:Фінансування не залежить від того чи подали ми в плани "Одесу золоту" для масовості, чи ні..
Окончательное решение , конечно, за президиумом, но я, например, не вижу причины не включать Одесу золоту в план, если это хоть кому-нибудь поможет, а финансово и трудозатратно это только добавление строчки в экселевский файлик.
Что касается отбора на Ч.У. то я не вижу как это связано с вопросом о включении мероприятия в официальный план. Можно включить и без приписки "Півфінал Кубку України". Почему бы всеукраинскому спортивному мероприятию не пройти в Одессе. В конце концов включают же в план спортивные сборы, а они могут быть вообще на полянке у реки.
В общем я хотел бы предложить уважаемому президиуму исходить из того, чтобы, пусть с нулевым или околонулевым бюджетом, но включить все мероприятия, кроме тех, насчет которых есть объективные причины не включать (например министерству лень обрабатывать столько данных). Если кого-то в регионах может мотивировать всеукраинский статус мероприятия - пусть он его промотивирует. Мне кажется это было-бы разумно.
Что же касается присвоения разрядов и званий, то для этого должна быть в первую очередь практика их присвоения, а потом уже думать на каких турнирах это делать. А-то я очень подозреваю что разряды ниже КМС вообще нигде никогда не присваивались за пределами Ровно.
Відповісти