Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 квітня

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Ywapro
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 22 липня 2010, 20:19

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Ywapro »

liver писав:Чому тоді Ви не сказали мені, а стільки років терпіли, щоб зараз це сказати?
...
назвіть своє ім'я та прізвище - я не знаю, хто ховається за ніком Ywapro
Жаль що Ви так сприйняли мої слова - кожен же має право на суб'єктивність? ;) Ніяк не збираюся Вас провокувати. Наіть в думках не мав! Навпаки - з повагою ставлюся до Вас, як і до усіх тренерів України - ви всі - люди в великої букви і не мені вас повчати - так само як і іншим учасникам цього форуму.
Попереднім своїм повідомленням лишень хотів натякнути і все: "не варто ремонтувати гарно працюючий годинник".
Ну, терпів - не терпів - це невірний вислів - був випадок - зберігся в памяті - всього то... Ще раз вибачте якщо зачепив "за живе".
Колос Віктор - до Ваших послуг.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення liver »

Ywapro писав: Ніяк не збираюся Вас провокувати. Наіть в думках не мав! Ще раз вибачте якщо зачепив "за живе".
Колос Віктор - до Ваших послуг.
Звичайно, вибачаю. І Ви мене вибачте. Дякую за повагу.
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення yuray76 »

Ywapro писав:Ну, терпів - не терпів - це невірний вислів - був випадок - зберігся в памяті - всього то... Ще раз вибачте якщо зачепив "за живе".
Для довідки. Про той "випадок" (причину і умови його виникнення) знає дуже вузьке коло людей, у тому числі і я. Жеребкування того турніру дійсно було на високому рівні. І повірте, Віктор, ніякої вини Валерія в тій резонансній ситуації нема. Про це я писав у відповідній темі форуму і повторюся зараз.
Добре, що ви порозумілися. :)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

Ще трошки фото:

ФОТОАЛЬБОМ
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення nashsir »

[quote="Небайдужий"].
Публікація на сайті Спорткомітету України

"Такий ріст інтересу до го не може радувати"

Розголос це чудово, але краще ретельно вичитувати новини, аби обійтись без прикрих помилок у тексті...
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

nashsir писав: "Такий ріст інтересу до го не може радувати"

Розголос це чудово, але краще ретельно вичитувати новини, аби обійтись без прикрих помилок у тексті...
Не помиляється той, хто нічого не робить. Є така категорія людей, яка ховається за чужими спинами, нічого не робить сама, але любить повчати інших та вишукувати їх помилки.

З приводу прес-релізу.
На сторінці Рівненського міського Палацу дітей та молоді розміщено оригінал мого прес-релізу, який я розсилав на багато адрес. Якщо уважно прочитати, то видно, що текст на сайті Спорткомітету України відрізняється від мого оригіналу. Журналісти в Спорткомітеті хотіли покращити його і трохи відредагували. Так, при цьому вони припустились помилки і забули поставити ще одне слово "не", але кожна розумна людина мабуть зрозуміла, що вони хотіли сказати. І необов'язково цю їхню помилку виставляти на публічний глум.

Бачу, що ця людина, яка ховається за ніком nashsir так і шукає приводу щось "обхаяти" та виставити людей, які роблять реальні справи, у негативному світлі. :thumbdown:
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення DB123 »

nashsir мабуть з мізками посварився , а взагалі , на хвору людину не потрібно звертати увагу , чи що?
Відповісти