Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Відповісти
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення yuray76 »

Дякую за відповідь.
Уточню запитання. Якщо дитина проживає в Рівному чи області і є членом іншої федерації, їй теж доведеться документи оформляти самостійно? І з яких міркувань оргзбір для таких дітей буде більшим?

Моя власна думка, що до таких методів не варто вдаватися. Не потрібно спекулювати на політичних питаннях, організовуючи цю поїздку. Це дитячий чемпіонат - свято для дітей. І якщо це свято зробить (організує поїздку) будь-яка федерація для всіх українських дітей (незалежно від віросповідання), то від цього виграють всі: діти, дорослі і сама федерація-організатор.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення Небайдужий »

Внесу деяку ясність.
По-перше, пан Реділа трохи дезінформував всіх, що поїздку організовує федерація Шевчука. Такої організації, поки що, не існує. Зараз лише йде процес її створення. Організацією поїздки займаються люди, які підтримали створення федерації Шевчука, в тому числі і Віктор Андрійович. Йому просто уже хочеться відчути себе представником нової федерації. :)
З приводу довідок.
Це питання, поки що, передчасне. Довідки потрібні будуть перед подачею документів в посольство. Це буде десь в лютому.
Для зручності краще було б, якби всі учасники поїздки взяли довідки від однієї федерації, так як документи планується подавати всі разом і пояснювати в посольстві всі нюанси нашого життя Го в Україні якось не дуже то й добре - можуть виникнути непорозуміння, і, як наслідок, можуть не дати візи. Думаю, що від цього якраз діти і постраждають найбільше. Так що, пане Юрій, ви можете симпатизувати кому завгодно, але краще буде, якщо при груповому оформленні ви не будете "випендрюватись", а будете з усіма під один стандарт. Ніхто нікому не забороняє бути членами одразу декількох федерацій і ніхто не провокує на якісь "ідеологічні зради", чи ще щось подібне. Просто так буде доцільніше і надійніше з точки зору отримання віз. Довідки будемо брати у Яценко Д.О.. Коли федерація Шевчука буде створена, зареєстрована і отримає печатку, то тоді й буде мова про отримання її членами довідок від Шевчука В.В.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення Vassko »

alider писав:До yuray76:
... УФГо Шевчука/Яценко.
...
А это что за федерация такая?
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення alider »

yuray76 писав:Уточню запитання. Якщо дитина проживає в Рівному чи області і є членом іншої федерації, їй теж доведеться документи оформляти самостійно? І з яких міркувань оргзбір для таких дітей буде більшим?
А чому якщо федерація проводить турнір, то турнірний внесок для членів федерації зазвичай менший ніж для не членів федерації? Питання риторичне, можна не відповідати.
Тут організовується поїздка для однодумців, у яких спільне бачення проблем розвитку Го. І краще все вирішити для себе заздалегідь, ніж вирішувати "політичні питання" в автобусі.
Небайдужий писав:Зараз лише йде процес її створення. Організацією поїздки займаються люди, які підтримали створення федерації Шевчука, в тому числі і Віктор Андрійович. Йому просто уже хочеться відчути себе представником нової федерації. :)
Володимир Олександрович! Якщо я буду вважати за потрібне написати на форумі, що мені хочеться, то я сам про це напишу. Пишіть краще за себе і про себе. Порада безкоштовна.
oksavit
Тренер
Повідомлень: 90
З нами з: 23 березня 2003, 06:12

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення oksavit »

yuray76 писав:Віктор, а якщо дитина є членом іншої федерації (про яку Ви тут не згадуєте), чи може вона там взяти необхідну довідку та поїхати у складі Вашої групи на чемпіоанат?
Дякую.
Все, що пише Віктор Андрійович погоджено зі мною, або написане за моїм проханням. Тому прошу всі питання задавати мені.
Діти до 16 років будуть мати довідки і можуть поїхати у складі нашої групи на чемпіонат в Будапешт чи на фестиваль в Канни незалежно від того до якої федерації вони входять чи ні до якої федерації не входять. Всі вони сплачують ОДИНАКОВИЙ внесок для компенсації витрат пов'язаних з відкриттям віз. Якщо є 16 років і більше то виникає запитання кому вони заплатили внесок і на що цей внесок пішов чи піде. Особисто мене мало хвилює скільки є чи буде федерацій в Україні. Головне, щоб це було на користь розвитку Го. Чим більше проводиться змагань тим краще. Чим більший призовий фонд тим краще. А любителлі Го самі розберуться чи потрібно взагалі кудись вступати чи ні. Ідея створення ще однієї федерацї в тому, щоб захистити інтереси тих людей, яким з якихось причин не подобаються федерації Яценка і Корольва. Особисто в мене не має жодних претензій ні до Яценка ні до Корольова. Що робить Яценко вже впродовж багатьох років для розвитку Го видно не озборєним оком. Честь, хвала , подяка, повага!!! Що робить Корольов мені поки що не зрозуміло. Мабуть пройшло мало часу.
100 грн до Нового Року - це як говорять в Росії " проверка на вшивость". Чи готова людина пожертвувати хоча б щось на розвиток улюбленої гри. Ще не заплачені внески за 2012 рік. а вже потрібно платити за 2013 рік. Є пропозиція, яка може всіх об'єднати. Кожна федерація до 30.12.2012 публікує список своїх членів і суму зібраних внесків. Пропорційно до кількості членів, що сплатили внески, три федерації здають в загальну касу суму необхідну для сплати внесків в міжнародні федерації за два роки. І відразу буде видно хто в ліс, а хто по дрова.
Після консультацій прведених з юристами стало очевидним, що зареєструвати нову Українську федерацію Го неможливо, тому , що така організація вже існує (федерація Яценка. Ця федерація має сертифікати, як від Європейської так і від міжнародної федерацій). Тому найближчим часом буде перереєстрована федерація Яценка і буде проведена звітно-виборна конференція.
На рахунок турнірних внесків, моя думка така, що федерація повиинна доплачувати 50% внесків за своїх членів.
З повагою В.В. Шевчук.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення liver »

oksavit писав:Після консультацій прведених з юристами стало очевидним, що зареєструвати нову Українську федерацію Го неможливо, тому , що така організація вже існує (федерація Яценка. Ця федерація має сертифікати, як від Європейської так і від міжнародної федерацій). Тому найближчим часом буде перереєстрована федерація Яценка і буде проведена звітно-виборна конференція.
Это многое объясняет и определяет.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення Vassko »

Ну наконец-то. Остаётся надеятся, что всё будет сделано по уму.
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення yuray76 »

Небайдужий писав:Внесу деяку ясність.
По-перше, пан Реділа трохи дезінформував всіх, що поїздку організовує федерація Шевчука. Такої організації, поки що, не існує. Зараз лише йде процес її створення. Організацією поїздки займаються люди, які підтримали створення федерації Шевчука, в тому числі і Віктор Андрійович. Йому просто уже хочеться відчути себе представником нової федерації. :)
З приводу довідок.
Це питання, поки що, передчасне. Довідки потрібні будуть перед подачею документів в посольство. Це буде десь в лютому.
Для зручності краще було б, якби всі учасники поїздки взяли довідки від однієї федерації, так як документи планується подавати всі разом і пояснювати в посольстві всі нюанси нашого життя Го в Україні якось не дуже то й добре - можуть виникнути непорозуміння, і, як наслідок, можуть не дати візи. Думаю, що від цього якраз діти і постраждають найбільше. Так що, пане Юрій, ви можете симпатизувати кому завгодно, але краще буде, якщо при груповому оформленні ви не будете "випендрюватись", а будете з усіма під один стандарт. Ніхто нікому не забороняє бути членами одразу декількох федерацій і ніхто не провокує на якісь "ідеологічні зради", чи ще щось подібне. Просто так буде доцільніше і надійніше з точки зору отримання віз. Довідки будемо брати у Яценко Д.О.. Коли федерація Шевчука буде створена, зареєстрована і отримає печатку, то тоді й буде мова про отримання її членами довідок від Шевчука В.В.
Дякую за розяснення.
І хто коли казав, що мені ці питання цікаві особисто? Якраз мені це зовсім нецікаво. Просто є 18 дітей, які є членами іншої федерації і виявляють бажання поїхати на ЧЄ у складі групи, що тут організовується. От я і задавав питання... Але бачу, що в організаторів поїздки інші плани.

А на рахунок "випендрюватись", "проверка на вшивость", проповідей всяких... :angry: Панове, змініть, будь ласка, риторику і все буде гаразд. :)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення Небайдужий »

yuray76 писав: І хто коли казав, що мені ці питання цікаві особисто? Якраз мені це зовсім нецікаво. Просто є 18 дітей, які є членами іншої федерації і виявляють бажання поїхати на ЧЄ у складі групи, що тут організовується. От я і задавав питання... Але бачу, що в організаторів поїздки інші плани.

to yuray76:

Спочатку Ви задали запитання:
yuray76 писав:Віктор, а якщо дитина є членом іншої федерації (про яку Ви тут не згадуєте), чи може вона там взяти необхідну довідку та поїхати у складі Вашої групи на чемпіоанат?
Потім дали уточнення:
yuray76 писав:Уточню запитання. Якщо дитина проживає в Рівному чи області і є членом іншої федерації, їй теж доведеться документи оформляти самостійно?
Скажіть, будь-ласка, люди добрі, чи можна з поставлених паном "yuray76" запитань зробити висновок, що вони однозначно не мають відношення до дитини самого пана "yuray76", і, в той же час, однозначно мають відношення до 18 дітей з іншої федерації?

Оскільки ніякої іншої конкретики не було, то я зробив для себе висновок, що це питання цікавить саме ту людину, яка його задала. Мені здається це логічним. Чи я оперую якоюсь "нестандартною" логікою?

Якби запитання було побудоване якось так: "18 дітей з ... бажають поїхати разом з вами на юнацький чемпіонат. Але вони є членами такої-то федерації. І далі за текстом заданих запитань", то я думаю, що ніяких би непорозумінь не виникло б.
Востаннє редагувалось 29 грудня 2012, 19:36 користувачем Небайдужий, всього редагувалось 1 раз.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення Vassko »

Небайдужий писав:...

Оскільки ніякої іншої конкретики не було, то я зробив для себе висновок, що це питання цікавить саме ту людину, яка його задала. Мені здається це логічним. Чи я оперую якоюсь "нестандартною" логікою?

...
Выводы , основанные на домыслах, и поданные как факты. Имхо, Вы этим грешите- слишком много домысливаете "не того". ЗЫ. Присоединяюсь к пану Юрию: Владимир Александрович, следите, пожалуйста , за риторирикой- она бывает часто оскорбительной, имхо.
Відповісти