Організація і проведення змагань

Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Організація і проведення змагань

Повідомлення Lulovi »

Пропоную в цій темі вести обговорення організації і проведення змагань з Го різного рівня.

Організатори змагань.
Рівень, тип змагань і час проведення.
Примішення, інвентар...
Суддівство.
Учасники.
Проживання, харчування.
Спонсори і нагородження (кошторис).

до адмінів: для зручності дописувачів не зміг долучити файл "Правила проведення змагань" - 318 Кб тому, що "Файл надто великий, максимально дозволений розмір файлу: 256 Кб". Питання, чи можна перенести тему в "закріплені теми"?
Admin: Поднял лимит до 2 МБ
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення Dmitriy »

Організатори змагань.
Організатором будь-яких змагань, практично завжди, є одна людина. Саме одна людина, а не організація чи декілька людей.
Одна людина приймає рішення де провести змагання, як забезпечити інвентарем, як привернути увагу до заходу і таке інше.
Організатор може спілкуватися, домовлятися, сперечатися, радитися, але все ж рішення приймати йому одному.
Це найбільш ефективний і продуктивний шлях до найбільш якісного проведення змагань.
Тандем- це другий по ефективності шлях до успіху. Дві людини встигнуть більше, але тільки в випадку повного взаєморозуміння. Така сполука двох однодумців трапляється дуже рідко.
Перепоною до створення тандемів виступають багато факторів, головним чином суб'єктивного характеру.
Що стосується оргкомітету, то я вважаю, що це продукт який створив організатор змагань.
Саме організатор змагань розподілив функції серед людей з якими домовився, тим самим створивши оргкомітет.
Але відповідальність все-одно лежить на одній людині - організаторі змагань.
Рівень, тип змагань і час проведення.
Ці всі умови обумовлюються або календарем, або спонсорами.
Не бачу теми для обговорення.
Суддівство.
Суддівство проводить суддя. Саме суддя вибирає собі помічників.
Що стосується систем жеребкування, то це компетенція суддів, яка ґрунтується на здоровому глузді і меті змагання.
Учасники.
Учасники - це ті люди які беруть участь у змаганні. Хто може бути учасником регламентується положенням про змагання.
Проживання, харчування.
Проживання, харчування а також проїзд - це витратні статті, витрати на які, несуть або ж самі учасники, або ж відряджаючі організації.
Бронювання житла, можуть включити до послуг які постачаються, самі організатори. За звичай, коли кошторис дозволяє, така послуга широко розповсюджена.
Якщо змагання проводиться тільки за рахунок турнірного внеска, то організатори можуть радити де жити, що їсти, як добиратися, виходячи із тих можливостей, якими володіють.
Спонсори і нагородження (кошторис).
Спонсори це не меценати. Спонсори мають зиски, з тих грошей які вкладають в змагання.
За звичай, зиск полягає в рекламі. Чим більше уваги привертає до себе захід, тим більше бажаючих дати на це гроші.
Кількість учасників, напряму, впливає на бажання спонсорів виділяти кошти.
Нагородження грошовими призами, а не "цінними подарунками", з моєї точки зору, це шлях до збільшення бажаючих прийняти участь у змаганнях.
Гроші, а не речі, це свобода вибору в їх використанні тими, хто їх своєю працею, здобув у турнірній боротьбі.
Правом здійснити свій вибір, має право володіти кожний.
Не потрібно позбавляти цього права переможців.
Така позиція привертає учасників.
Збільшення призових, це наступний крок до збільшення кількості гравців. Саме в цьому напрямку потрібно використовувати всі вільні кошти.
Реклама, популяризація, інформування - дуже комплексні поняття, які вимагають значних вкладень грошей і спеціалістів в цих галузях.
Можу тільки зазначити, що потрібно використовувати будь яку безоплатну можливість, для привертання уваги до наших заходів.
Чим більше людей, небайдужих до гри Го, зможуть внести свій інформаційний внесок, тим більше шансів на розвиток гри в країні!
Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення Lulovi »

інформація
Востаннє редагувалось 20 жовтня 2011, 09:10 користувачем Lulovi, всього редагувалось 1 раз.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення AlterEgo »

Тяжёлые настали времена: теперь все членам УФГО, помимо правил го, которые, несмотря на сложность самой игры, умещаются на одной страничке, придётся штудировать правила проведения соревнований на 22 страницы, поскольку в них написано, что их "потрібно знати кожному спортсмену".
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення Небайдужий »

Саша, ці правила я розробляв для подачі в Міністерство. Вони уже пройшли експертизу і здані в Міністерство. Якщо ти розмістив їх для обговорення, то вони уже затверджені і обговорювати немає потреби. Хіба, якщо вносити зміни. Але тоді і ці зміни треба буде пропускати через експертизу. Чи варто?
Перед розміщенням їх у відкритій темі форуму, можливо, варто було порадитись з автором цих правил?
Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення Lulovi »

Вибачайте, не знав, що інформація секретна, видалив з повідомлення. Розміщував їх очевидно не для обговорення, а для ознайомлення тим, кому це цікаво.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення Vassko »

Правила проведения соревнований- это секретная информация? Тем более, если они утверждены. Нужно советоватоваться с автором. Это интелектуальная собственность? Я , видимо, чего то не понимаю. Надеюсь, мне объснят.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення Небайдужий »

Ні, це не таємна інформація. Але, мені здається, що, перш ніж розміщувати документ, який не належить тобі особисто, потрібно, принаймні, запитати на це дозволу. Так було б коректніше. Авторські права тут ні до чого. lulovi розмістив недопрацьований документ, в той час як є більш опрацьований варіант.
Крім того, вважаю за доцільне розміщувати такі документи у розділі для членів УФГо. Якби Саша запитав у мене чи є у нас правила проведення змагань і чи можна їх вивісити для ознайомлення членам УФГо, то я опублікував би їх сам, або дав би Саші актуальний варіант документу і доручив би йому розмістити документ для ознайомлення у відповідному розділі. Так було б правильніше.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення Небайдужий »

Розмістив актуальніший варіант правил проведення змагань у розділі для членів УФГо.
Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Re: Організація і проведення змагань

Повідомлення Lulovi »

Документ, який я розміщував не належить нікому особисто. Я так розумію, був написаний Вами для УФГо, отож належить УФГо і всім членам УФГо.
Я проявив ініціативу з бажанням підвищити обізнаність членів УФГо, котрі бажають провести турнір по Го. Як то кажуть "инициатива наказуема", от дістав я "втик".
Даний документ призначений для членів УФГо, то які тут ще дозволи потрібні? Він вже давно мав би бути у відкритому доступі для всіх. А те, що я не мав найновішого зразка, то вибачайте, могли просто виставити найновіший зразок, а не виказувати безпідставні притензії.
Відповісти