European Pair Go Championship 2011

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Інформації про турнір майже немає. Більше того, турки написали, що розмістять на своєму сайті таблицю результатів лише після закінчення чемпіонату...
Вдалось знайти деяку інформацію у чехів. Вони в своєму блозі (http://www.egoban.cz/archives/7546#more-7546) пишуть (якщо я правильно зрозумів он-лайн переклад з чеської), що після трьох турів лідирують вони і угорці, а українська пара програла одну партію угорцям...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

На початок п'ятого туру лідирують угорці, які в четвертому турі виграли у чехів. Як там наші, поки що, невідомо. Чехи, хоч якось, самі інформують своїх вболівальників. А наші, чомусь, мовчать...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Повідомлення Bohdan »

Від України виступають Плющ і Захарченко?
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Повідомлення Paagrio »

Bohdan @ May 29 2011, 04:22 PM писав: Від України виступають Плющ і Захарченко?
Угу.
http://epgc2011.tgod.org.tr/registration
5 пункт

PS: До речі турнір вже мав би закінчитись.
Моє нахабство виявилось сильнішим за його санренсей ©Михайло Чорний
Зображення
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Повідомлення Paagrio »

Ось турнірна таблиця на 4 тури
http://i.piccy.info/i5/11/23/1562311/4rounds.jpg
Жеребкування пятого туру
http://jitkabartova.sweb.cz/DSCN1538[1].JPG

Скоріше за все українська пара зайняла друге місце
Моє нахабство виявилось сильнішим за його санренсей ©Михайло Чорний
Зображення
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Повідомлення Bohdan »

Дивно що немає жодної пари з Румунії. Наче й недалеко їм. Тут і з Англії приїхали, і з Фінляндії.. усі головні го-країни, окрім Румунії.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

З різних джерел стало відомо, що перші чотири місця розподілились так:
1 Угорщина
2 Чехія
3 Україна
4 Росія...
Напевне наші програли не тільки угорцям, а й чехам...
Юрій Плющ і Марія Захарченко в 2008 році уже займали третє місце на парному чемпіонаті Європи.
Ну що ж, вітаємо з "бронзою".
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Повідомлення Paagrio »

Небайдужий @ May 29 2011, 08:34 PM писав: З різних джерел стало відомо, що перші чотири місця розподілились так:
1 Угорщина
2 Чехія
3 Україна
4 Росія...
Напевне наші програли не тільки угорцям, а й чехам...
Юрій Плющ і Марія Захарченко в 2008 році уже займали третє місце на парному чемпіонаті Європи.
Ну що ж, вітаємо з "бронзою".
Якби ми програли чехам то ми б взагалі низько опустились.
Скоріше за все місця розподілились по коефіцієнту.

Чекаємо на звіт про поїздку)))

PS: Хочу відзначити абсолютну неоперативність організаторів.

EDIT: На тому чеському сайті зявилась інфа, що в 6-му турі Українці грали з Росіянами і виграли. Оскільки суперники 5-го туру були не особливо високо в турнірній таблиці. Моє припущення про коефіцієнти підсилилось.
Моє нахабство виявилось сильнішим за його санренсей ©Михайло Чорний
Зображення
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Нарешті опублікували турнірну таблицю:http://epgc2011.tgod.org.tr/results.
Я думав, що наша пара програла ще одну партію і тому зайняла 3-тє місце, а виявилось, що місця визначились за коефіцієнтом Бухгольця.
Турнірна таблиця виглядає досить таки дивно... По-перше, складається враження, що суддя чемпіонату не відредагував належним чином стартові очки Макмагон (у самої останньої пари було 10 стартових очок - для чого?). Можна було включити до верхньої групи Макмагон трохи менше пар і тоді претенденти на друге і третє місце обов'язково зіграли б між собою. А так: і не було гри між ними і місця за коефіцієнтом поділили.
Для визначення призерів європейського чемпіонату бажано вводити таку систему проведення змагання, яка давала б можливість чітко, по набраних очках визначити призерів. Поділ за коефіцієнтами небажаний, так як на зайняте призове місце буде впливати якість жеребкування (кому більше повезе з суперниками або кому суддя краще "підсудить" (інколи і так буває коли суддю не мучать докори сумління і при наявності можливості впливу жеребкування на зайняті місця)). Для чого створювати умови для негативу?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Повідомлення Paagrio »

Небайдужий @ May 30 2011, 09:57 AM писав: Нарешті опублікували турнірну таблицю:http://epgc2011.tgod.org.tr/results.
Я думав, що наша пара програла ще одну партію і тому зайняла 3-тє місце, а виявилось, що місця визначились за коефіцієнтом Бухгольця.
Як я і казав - коефіцієнт.
Наша пара заслужено ввійшла в трійку призерів, а друге чи третє міце це уже не так і важливо.
Як хтось казав - найбільш обідно коли займаєш друге місце(бо не перше) і четверте(бо поза трійкою призерів).
Наша пара показала хороший клас гри і програла тільки чемпіонам :)
Вони зробили все, що від них залежало, а третє місце хай буде на совісті того хто проводив жеребкування ;)
Моє нахабство виявилось сильнішим за його санренсей ©Михайло Чорний
Зображення
Відповісти