Програми для організації суддівства

... та інші програми з Го.
Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

Для 33 учасників треба буде 11 турів швейцарки, а не 12, як Ви порахували. :)
Це багато, тому й проводиться не швейцарка, а МакМагон.

Ви мені зуби не заговорюйте, а краще зробіть, будь-ласка, ті мої два прохання з того повідомлення, з якого почалась наша ця розмова. ;)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Одно другому не мешает. Я использую формулу отсюда: viewtopic.php?f=6&t=96&p=345&hilit=%D0% ... D0%BC#p345
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення liver »

О швейцарской системе жеребьёвки можно почитать здесь
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Спасибо за ссылку! Значит, будем применять log2(N)+log2(k).
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:І ще, часто спостерігав такі дивні "глюки", як, наприклад, у вікні створених пар при спробі активувати одну з них, відкривалось віконце іншої пари. І так само було при спробі змінити кольори, якими грають суперники в парі. В цьому випадку у виділеній парі нічого не змінювалось, а зміни відбувались в якійсь іншій парі. При перезавантаженні програми глюк пропадав, але не надовго. Через деякий час він з'являвся знову. Аналогічні баги інколи виникали і при спробі відкрити вікно інформації про гравця з турнірної таблиці. Натискаєш на прізвище одного гравця, а відкривається інфо іншого. Але цей баг зустрічався достатньо рідко, або можливо це я не так часто звертав увагу на нього.
Буду спостерігати за цим при наборі інших турнірів. Якщо цей баг буде повторюватись й надалі, то повідомлю Вам про це тут на форумі ще раз.
Я раньше этот дефект наблюдал, он был связан с тем, что текущий тур был выбран один, а пара относилась к какому-нибудь другому. Дефект исправлялся, сейчас подобного не вижу.
Если удастся воспроизвести, прошу выслать файл плюс шаги для гарантированного воспроизведения дефекта.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Версия: 1.33

Что нового:

Улучшена функциональность Ассистента: теперь возможно указывать количество призовых мест;
Улучшена сортировка пар в таблице жеребьёвки.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

На жаль, в круговику так і не виправлено визначення кількості турів. :(
Набирав сьогодні табличку круговика з інтернет-турніру і програма знову мені видала 8 турів на 8 учасників та ще й нарахувала за пустий 8-й тур по пів очка і, відповідно, нарахувала й неправильний коефіцієнт Бергера.
Незрозуміло, також, навіщо в круговику за замовчуванням пропонується включати коефіцієнт Бухгольця і їх сума... Це ж просто нонсенс.
Ще одне здивування у мене викликає автоматичне увімкнення до кожного турніру графи з розрахованим рейтингом, якщо відомо, що ця програма неправильно рахує рейтинги... Я так розумію, що за замовчуванням має бути включено мінімум граф, а всі решта суддя добавить на свій розсуд. А тут доводиться більше знімати галочок, аніж було би поставити їх. Такий підхід створює більше незручностей, аніж зручностей.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Теперь мне стало понятно, что не так с круговиком. Дело не в Ассистенте. Это сущий пустяк, сегодня поправлю.

Что же касается рейтингов, программа их рассчитывает в соответствии с теми правилами УФГО, которые были опубликованы, в т.ч. здесь. Мои неоднократные призывы как-либо посодействовать не возымели последствий. Ещё раз предлагаю рассмотреть на примерах эталонный расчёт.
Между прочим, если некие другие программы считают рейтинг иначе, ещё не факт, что это правильно - быть может, в них содержится ошибка.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення Небайдужий »

AlterEgo писав:Что же касается рейтингов, программа их рассчитывает в соответствии с теми правилами УФГО, которые были опубликованы, в т.ч. здесь. Мои неоднократные призывы как-либо посодействовать не возымели последствий. Ещё раз предлагаю рассмотреть на примерах эталонный расчёт.
Между прочим, если некие другие программы считают рейтинг иначе, ещё не факт, что это правильно - быть может, в них содержится ошибка.
У нас рейтингами і методикою їх обрахунку займається Корсак Володимир Федорович. Чому він не пішов на контакт з Вам для узгодження розрахунків рейтингів я не знаю. Знаю лише, що програма, яка була зроблена колись в Україні і програма, яка була зроблена відносно не так давно в Росії на базі нашої рейтингової системи для потреб окремих російських клубів, дають однакові результати. Програми робили різні автори і навіть з різних країн, але результат у них співпадає. А от результати Вашої програми не співпадають з результатами тих двох програм. Я не знаю в чому тут причина, але якось так напрошується висновок, що якщо дві незалежні програми "ідуть в ногу", а ваша програма не потрапляє до них в такт, то мабуть щось не так з Вашою програмою і що саме - я не знаю. Тут може допомогти лише Корсак Володимир Федорович. Можливо Вам варто звернутись до нього не на форумі, а в особистому спілкуванні і спробувати довести справу до логічного завершення?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Програми для організації суддівства

Повідомлення AlterEgo »

Спасибо за информацию, это аргумент. Будет время, вернусь к вопросу.
Відповісти