The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

Можна уже підводити попередні підсумки.

"Говоруни" далі розмов не пішли і спонсорів не знайшли. Принаймні тут на форумі про це жодного повідомлення.
Охочих поїхати за свій рахунок теж поки що не знайшлось.
До завершення терміну подачі кандидатури на Чемпіонат Світу залишилось півтора тижня. Так що, терміни на роздуми і прийняття рішення помаленьку доходять до кінця.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення AlterEgo »

Нельзя называть людей "говорунами" и ожидать, что они будут искать для вас деньги.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

Вже не вперше любителі поговорити багато балакають, але майже нічого не роблять, все стараються когось "нагрузити". От мабуть під впливом цього факту я й висловився таким чином. Та, власне, я знаю, хто говорить і робить, а хто так, аби поговорити... От саме тих, хто "так аби поговорити", я й називаю "говорунами". Істинна ціна людини в її справах, а не в її словесах.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення yuray76 »

Небайдужий писав: Охочих поїхати за свій рахунок теж поки що не знайшлось.
А за власний рахунок може поїхати будь-хто, чи є якісь вимоги (рейтинг, наявність японських очок...)?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

Якщо буде лише один охочий поїхати, то ніяких інших критеріїв не може бути. Інша справа, якщо доведеться вирішувати конкурентні заявки між декількома охочими. Тоді звісно ж почнуть діяти й інші фактори. Але поки що ніхто не виявляв зацікавленості до цієї поїздки.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення AlterEgo »

Платонова спросите - может, он захочет.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:Вже не вперше любителі поговорити багато балакають, але майже нічого не роблять, все стараються когось "нагрузити". От мабуть під впливом цього факту я й висловився таким чином. Та, власне, я знаю, хто говорить і робить, а хто так, аби поговорити... От саме тих, хто "так аби поговорити", я й називаю "говорунами". Істинна ціна людини в її справах, а не в її словесах.
Прохання конкретизувати, кого Ви вважаєте "говорунами". Особисто цікавить, до якої категорії Ви мене віднесли. Від цього залежать мої подальші дії з пошуку спонсорів під поїздку на ЧС для "неговорунів".
Також мене цікавить наступне: чому термін подачі заявок закінчується першого квітня, якщо сам ЧС проходитиме у серпні-вересні?
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення AlterEgo »

Не думаю, что следует ставить свои действия в зависимость от чьего-то мнения.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

liver писав:...чому термін подачі заявок закінчується першого квітня, якщо сам ЧС проходитиме у серпні-вересні?
Небайдужий писав:Японці просять до 31 березня визначитись з кандидатурою та вислати вхідну форму нашого гравця для участі в цьогорічному Чемпіонаті Світу, який буде проходити в місті Сендай (Японія) з 31 серпня по 5 вересня.
В цьому повідомленні написано, що такі терміни поставили організатори Чемпіонату Світу. Напевне у них є на це якісь причини. Принаймні, вони мають право ставити свої умови.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення liver »

AlterEgo писав:Не думаю, что следует ставить свои действия в зависимость от чьего-то мнения.
Я думаю по-другому. В некоторых случаях, а именно когда мнение исходит от лица, в отношении которого Вы собираетесь совершить действие, зависимость есть.
Відповісти