Кубок Нонгшим

Обговорення останніх новин
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Кубок Нонгшим

Повідомлення Bohdan »

Незвичайна ситуація сьогодні сталася в партії Парка (Park Junghwan) і Фана (Fan Tingyu). Була середина йосе і прога вже давала 97% Парку. В один момент, за 2 секунди до кінця відліку чергового байомі, Парк клікнув хід (а усі міжнародні партії зараз граються онлайн) але мишка заглючила і він програв по часу. Судді подивилися відео, подумали, і вирішили переграти цю партію завтра. А оскільки, в разі перемоги Парка, завтра мала бути його партія з наступним китайцем, то прийдеться корейцю грати дві партії в один день (звісно, якщо переможе в першій).
Мораль: граючи турнірні партії в інтернеті, залишайте собі трохи більше часу, аніж 2 секунди.
Відео моменту можна глянути тут.
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Re: Кубок Нонгшим

Повідомлення Bohdan »

Ну що ж, Парк виявився міцним горішком і виграв обидві партії. Видно, вчорашній промах тільки розізлив його. Тим краще для усіх любителів Ель Класіко сьогодення! Тому що у фінальній зустрічі зустрінуться Парк і Ке Джі. Останні пару років вони ніяк не можуть визначити хто ж гравець №1 у світі. Поки визначали, прийшов молодший Шин, але це вже інша історія. А завтра насолоджуємося визначним поєдинком! Лайв обіцяють на ютубі на BadukTV каналі.

Між іншим, партія між Парком і Ксі Ерхао була однією з найцікавіших за останні місяці (на мій смак). Нагадує старе го, ще до часів АІ. Особливо сподобалася стратегічна жертва каменів на самому початку.