XXV благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

Гумор, смішні історії, про життя, флейм писати сюди
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: XXV благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

Повідомлення Небайдужий »

Di писав: 04 травня 2020, 17:29 ...

P.S. К предупреждению добавился пункт 4.3
Та чого ви морочитесь... забаньте, та й годі... і ні мені, ні вам ніякої мороки на майбутнє... і живіть там на своєму форумі як самотні вовки, перегукуючи одне одного... Ото тільки заради Влада ще щось пишу сюди...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: XXV благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

Повідомлення December »

Дякую, триватимуть до 20 травня. Зрозуміло.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: XXV благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

Повідомлення Наталья »

Дуже гарна і людяна ініціатива, звичайно, я поширю її зараз на сторінці УФГО у Фейсбук, Владислава просто виділю окремо як одного з наших гравців і вихованця ШІВС РПДМ.
Як і потрібно було одразу зробити. Бо не всі його знають особисто, напевно.
...
А щодо реакцій і подальшого спілкування, всіх цих емоцій...
Восени 2018 року я особисто забанила декілька осіб на Фейсбук після приватного листа з обвинуваченням у неадекватності))
Після того, як ми за кошти родини роками їздили на змагання і підтримували розвиток федерації, і не лише ми... і все це бачила наша тренер (і інші, можливо, теж, здогадуються, що спорт не росте сам по собі, що це величезні інвестиції часу і коштів, багаторічна праця тренерів і волонтерів, в основному родин з малими дітьми, яким інколи доводиться жертвувати чимось іншим).
Все це пройде.
...
Робіть добрі справи, як маєте час та можливість. Не спілкуйтесь з токсичними для вас людьми, об'єднуйтесь з однодумцями. І все буде добре.
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: XXV благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

Повідомлення Antony »

Світ Го складається власне з гравців Го. Тому цей пост є дуже доречним на цьому форумі.
Гарний марафон, гарна ідея.

Мені здається якось мало лотів на аукціон поки що. Може далі буде більше. Дуже добре працює коли майстри в найрізноманітніших галузях виставляюсь на аукціон свої вироби/семінари/послуги. І вся оплата іде до фонду, а послуга надається безкоштовно. Зі сторони Го можливо досвідчені гравці могли б виставити скажімо розбір партії. Або щось інше.
Як це працює? Майстер отримує рекламу і робить добре діло, а благодійний фонд отримує кошти.
Відповісти