Игровые сервера

Обговорюються питання гри в інтернеті, клієнтських програм та ін.
JingMing
Пользователь
Повідомлень: 12
З нами з: 19 травня 2019, 20:24
Розряд: 10k

Re: Игровые сервера

Повідомлення JingMing »

Вітаю.
Я, певною мірою, новачок. Переглянув декілька серверів: Pandanet, KGS, FoxGo, Tygem. Підкажіть який з цих серверів на Вашу думку кращий для людини, що просто грає у своє задоволення "без надмірної спортивної цікавості". Дякую.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Игровые сервера

Повідомлення December »

А це більше залежить від того, що вам до вподоби: якого стилю притримуєтесь та якими мовами володієте.
Якщо більше схиляєтесь до боротьби, то Фокс чи Тайджем - краще, бо там безліч азіатів, які як раз є ярими прихильниками бійок.
Якщо ваша гра більш збалансована та спокійна, то Панданет, КГС та ОГС (Online Go Server) - краще. Більше того, на цих трьох серверах англійська мова не проблема. А на КГС та ОГС є ще й україно- та російськомовні спільноти.
Пробуйте різні сервери та обирайте той, де комфортніше саме вам.
JingMing
Пользователь
Повідомлень: 12
З нами з: 19 травня 2019, 20:24
Розряд: 10k

Re: Игровые сервера

Повідомлення JingMing »

На Фоксі доречі є цікавий чіт. Кількість пасів на одну гру лімітована трьома(до речі у правилах ГО десь сказано скільки разів гравець може казати "пас" за гру?). І деякі хитрі китайці користуються цим. При приблизно рівній грі(коли програють незначну кількість території) починають тупо спамити завідомо смертників на територію суперника. Задача стоїть у тому, щоб зменшити вільний простір на стільки, щоб гравець був змушений затикати свої "очі" коли закінчатся паси. А пасувати більше 3х раз не можна... Ну і при такій "оборутці" вони вибирають дошку 13х13 щоб влізти у ліміт в 350 ходів і не потрапити на "Force count".
Мене так динамили двічі, один раз я викрутився бо дошка була 19х19, набігло 350 ходів і я ввімкнув примусовий прорахунок, другий раз на 13х13 попався... Довелося йти по Resign... Власне тому і питаю чи є в правилах подібне обмеження на кількість пасів... Якщо нема - спробую скаргу написати адмінам на чітерство. Бо це вже не ГО. Дуже неприємно вигравши по грі програвати от так...
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Игровые сервера

Повідомлення December »

В жодних офіційних правилах обмеження на кількість пасів не зустрічала. Але сервер має право встановлювати такі правила, як вважає за потрібне. Можете спробувати поскаржитись чи дізнатись, як бути у таких ситуаціях у адміністрації конкретного сервера.
JingMing
Пользователь
Повідомлень: 12
З нами з: 19 травня 2019, 20:24
Розряд: 10k

Re: Игровые сервера

Повідомлення JingMing »

Дякую за відповідь. Написав скаргу адміністрації сервера, побачимо що буде.
До речі там є ще один тип "роздягання", коли гравці високих кю(або навіть дан) створюють "нульових" персонажів 16-18кю і кидають інвайти реальним новачкам разом зі ставкою(bet) у фокскоінах. Звісно вони виграють і забираюсь ставку. А потім, після певної кількості перемог, спеціально зливають свого персонажа щоб рівень не виріс, а заразом і коіни на основний акаунт))). Я не заглиблювався для чого ті фокскоіни потрібні, мабуть за них у грі можна придбати якісь плюшки і відповідно продати комусь за реальні гроші. Будьте обережні)
Вибачаюсь за флуд, але може ця інфа комусь з тих хто там грає допоможе не попастися. Там є українці, бачив двох.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Игровые сервера

Повідомлення unnamed »

JingMing писав: 04 червня 2019, 15:59 спеціально зливають свого персонажа щоб рівень не виріс
Не, ну сливание персонажа это классика. На КГСе многие так седьмых данов набивали на ровном месте.
Тут просто вопрос в том, что надо тебе.
Любая проигранная партия это урок, поэтому возможности поиграть с сильным игроком стоит радоваться.
Хотя конечно сейчас, после появления совершенного компьютерного суперынтеллекта это уже не так актуально.
JingMing
Пользователь
Повідомлень: 12
З нами з: 19 травня 2019, 20:24
Розряд: 10k

Re: Игровые сервера

Повідомлення JingMing »

unnamed писав: 04 червня 2019, 16:52 Любая проигранная партия это урок, поэтому возможности поиграть с сильным игроком стоит радоваться.
Я завжди радий пограти із сильним суперником. Тут питання не у цьому, а у тому що це спосіб шахрайства, нехай і віртуального. Якщо б мені просто кидали інвайт сильні гравці під виглядом 18кю - не проблема, хай хоч 30кю на лобі намалюють маючи навіть 6й дан. Проблема в тому, що вони провокують робити ставку, подавши заздалегідь неправдиву інформацію про себе. Наприклад який сенс грати на валюту(нехай і віртуальну) якщо результат відомий. І саме для цього вони переодягаються, а не просто щоб хтось з ними зіграв.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Игровые сервера

Повідомлення unnamed »

JingMing писав: 04 червня 2019, 21:33 Тут питання не у цьому, а у тому що це спосіб шахрайства, нехай і віртуального.
Ну и что? Можно не делать ставок, мало-ли вокруг мошенников.
Відповісти