Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Наталья »

Гравці, які не використали свій рейтинг, отримали призи? Чому?
За рахунок яких коштів?
Я особисто внесла 200 грн. за обрахунок рейтингу і ще турнірний внесок, для нагородження тих, хто підтримує Федерацію і грає за правилами, а не розводить плітки, та ще й дозволяє собі публічні образи жінки, не намагається зривати спортивні змагання та розвиток УФГО і виду спорту в цілому.
Чи це була спонсорська допомога від Аркадія Михайловича?
Давайте прозоро це питання висвітлимо, будь ласка.
Svetlana
Advanced Member
Повідомлень: 99
З нами з: 15 лютого 2013, 17:33

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Svetlana »

Традиційно всі гравці що грають у турнірі сплачують турнірні внески. Зазвичай за 4 та 5 перемог в основному турнірі передбачені грошові призи. На даному турнірі гравці, що вибороли 4 перемоги були нагороджені грошовими призами, а за 5 перемог гравці отримали негрошові призи (що є дискримінацією, принаймні це мається на увазі). Також гравці ( які не виявили бажання використати свій рейтинг, але виявили бажання прийняти участь в турнірі) сплатили турнірні внески, завдяки чому сформувався призовий фонд турніру.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Наталья »

Дякую, Світлано, за Ваше бачення. Та мені хотілося б також почути думку організаторів турніру. А також, якщо буде можливість, прошу висловитись батьків.
Оскільки конкретно у цьому випадку, не за традицією,
гравці, які не використовують рейтинг, є Майстрами рівня 4 та 5 Данів, то отримують 5 перемог апріорі, крім випадків, коли з якоїсь причини не з'являються на тур.
...
Якщо міркувати за аналогією, то це ніби страхове шахрайство, коли я страхую пошкоджену автівку без франшизи і без оформлення довідки про ДТП, звертаюсь до страхової, і отримую відшкодування.
Таким чином, спортсмен просто приходить на змагання, змушує плакати маленьких дітей-початківців, а Федерація ще повинна йому приз дати, ба більше, перед ним вибачитись і гроші заплатити, повернути турнірний внесок?
Це нормально? Якщо нормально, тоді ок.
...
У мене особисто був план, якби мені випало грати з одним з Данів, оскільки я є новачком, - одразу визнати поразку.
Оскільки грати з агресивно налаштованим суперником, який набагато сильніше, мені не цікаво.
Мені цікаво грати з тим, хто поважає суперника, з ким можна розібрати партію, навчитись чогось нового, вирости.
Тому на майбутнє можу лише передати цей лайфхак батькам тих дітей, яким вчора не пощастило грати з "30-ми кю". Рейтинг за партії з таким опонентом не обраховується, вірно? То навіщо псувати собі настрій. Можна в парку погуляти у цей час.
Такі мої думки.
...
Ще хочу таку думку додати наостанок. Для роздумів.
Го формується і росте з початківців, переважно дітей. І всі дорослі спортсмени мають бути свідомими цього. Відповідальними і за спортивну частину змагань, і за етику.
Чи не було дискриміновано тих дітей (або й дорослих початківців за великим рахунком), які також сплатили внески за 5 турів, а зіграли повноцінних 3 чи 4 партії з рівними суперниками, і не мали ніяких шансів виграти 4-5 партій? Чи не змушені будуть такі родини піти з Го, внаслідок нездорового середовища під час змагань (про форум я мовчу, хоча особисто у нас саме сварки на форумі були причиною перерви у спорті майже на 2 роки)...
Тому що, адвокатуючи лише за спортсмена рівня Дана (який навмисно розхитує спортивне середовище, випробовуючи послідовно всі способи, від обмов до відкритої агресії, також з постійною традицією спізнень на тури, що є висловленням неповаги до суперника), ви маєте зважувати інтереси всіх сторін. Розумієте?
Дорослі повинні відчувати відповідальність, особливо, коли у змаганні приймають участь діти.
Востаннє редагувалось 22 квітня 2019, 18:01 користувачем Наталья, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Gelya »

Ось я вважаю, що якщо гравець сплатив турнірний внесок, тому він може предентувати на призи на рівні з іншими гравцями.
Факт: внески гравці сплатили.
Це проблема не гравця, що його силу гри не хочуть визнавати та змушують грати в групі нижче ніж 20 кю та "змушувати плакати маленьких дітей-початківців".

Також, організатори сказали, що суперникам 30-х кю буде нараховувати позитивна дельта у рейтинг у будь-якому випадку.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Наталья »

Так, Олександре, Ви, Світлана, Антон, Дмитро Туровський, Ігор Муха, Володя Бахур, Юля Кротович, може ще хтось, будете адвокатувати за колишнього тренера Підліткового клубу Супутник при районній соціальній службі, Василя Скочка, Майстра 4 Дану. Та за всіх, хто до нього приєднається надалі, тому що ви так вирішили, і я поважаю ваше спільне рішення, хоча і не розумію, у чому полягає його конструктивна частина. Ми в свою чергу як родина також витрачали на підтримку соціальної служби району час і кошти, приймали участь у спортивних заходах. Рейтинг ЄБД при цьому не обраховувався. Однак, турнірні внески сплачувались щоразу.
Однак, у даному випадку мене цікавить думка організаторів змагань і батьків, чиї діти грали з Данами, чий рейтинг не обраховувався за їхнім бажанням. Що вони думають з цього приводу?
Буду вдячна за відповіді. І за конструктив.
...
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Небайдужий »

Хотілось би отримати прозору звітність за витрату зібраних турнірних внесків. Збирали досить великі внески (по 150 грн. з дорослих та по 100 грн. з дітей; з 48-ми учасників). У нас в Рівному збирають значно менші внески і при цьому забезпечують усіх учасників солодкими призами та грошовими призами за виграні партії (4, 5, 6) та за призові місця. Така велика сума в якості турнірного внеску мене, чесно кажучи здивувала... Мені здається, що можна було й менше збирати, тим більше, що багато хто прийшов просто попрактикувати в живу гру і на призи не претендував...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Наталья »

Небайдужий писав: 22 квітня 2019, 18:29 Хотілось би отримати прозору звітність за витрату зібраних турнірних внесків. Збирали досить великі внески (по 150 грн. з дорослих та по 100 грн. з дітей; з 48-ми учасників). У нас в Рівному збирають значно менші внески і при цьому забезпечують усіх учасників солодкими призами та грошовими призами за виграні партії (4, 5, 6) та за призові місця. Така велика сума в якості турнірного внеску мене, чесно кажучи здивувала... Мені здається, що можна було й менше збирати, тим більше, що багато хто прийшов просто попрактикувати в живу гру і на призи не претендував...
І цю пропозицію також підтримую. Це не секретні дані. Давайте відкрито все обговоримо. І внески, і призи, і призові.
Знаю, що у нас в Києві декілька років тому свідомо відмовились від солодощів. У Європі також дарують книжки. Там лише різниця у тому, що заздалегідь озвучують призовий фонд (наприклад 1000 євро) і вартість участі (наприклад, 10 і 20 євро). Розраховують на приблизну кількість внесків від учасників. Коли не вистачає, додають з кишені.
Вода, кава, снеки також є в доступі на таких змаганнях, за додаткову символічну платню (1-2 євро). І цим займаються не спортсмени.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Небайдужий »

Прошу головного суддю виправити в турнірній таблиці назву нашого міста (не Rovno, а Rivne - вже 27-м років як змінена назва...) і також виправити у Стефановича Київ на Рівне. Діма ніколи не грав за Київ.
Хочеться також побачити пораховані рейтинги, так як ми використовуємо їх в навчальному процесі.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення alider »

Все дуже прикольно. У початківців з'явилась можливість зіграти з данами! Якщо буду приймати участь у київських змаганнях, то 200грн. здавати не буду.. ;) :P
Cradle
Advanced Member
Повідомлень: 104
З нами з: 31 січня 2012, 17:27

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Cradle »

Наталья писав: 22 квітня 2019, 16:57 Дякую, Світлано, за Ваше бачення. Та мені хотілося б також почути думку організаторів турніру. А також, якщо буде можливість, прошу висловитись батьків.
Оскільки конкретно у цьому випадку, не за традицією,
гравці, які не використовують рейтинг, є Майстрами рівня 4 та 5 Данів, то отримують 5 перемог апріорі, крім випадків, коли з якоїсь причини не з'являються на тур.
...
Якщо міркувати за аналогією, то це ніби страхове шахрайство, коли я страхую пошкоджену автівку без франшизи і без оформлення довідки про ДТП, звертаюсь до страхової, і отримую відшкодування.
Таким чином, спортсмен просто приходить на змагання, змушує плакати маленьких дітей-початківців, а Федерація ще повинна йому приз дати, ба більше, перед ним вибачитись і гроші заплатити, повернути турнірний внесок?
Це нормально? Якщо нормально, тоді ок.
...
У мене особисто був план, якби мені випало грати з одним з Данів, оскільки я є новачком, - одразу визнати поразку.
Оскільки грати з агресивно налаштованим суперником, який набагато сильніше, мені не цікаво.
Мені цікаво грати з тим, хто поважає суперника, з ким можна розібрати партію, навчитись чогось нового, вирости.
Тому на майбутнє можу лише передати цей лайфхак батькам тих дітей, яким вчора не пощастило грати з "30-ми кю". Рейтинг за партії з таким опонентом не обраховується, вірно? То навіщо псувати собі настрій. Можна в парку погуляти у цей час.
Такі мої думки.
...
Ще хочу таку думку додати наостанок. Для роздумів.
Го формується і росте з початківців, переважно дітей. І всі дорослі спортсмени мають бути свідомими цього. Відповідальними і за спортивну частину змагань, і за етику.
Чи не було дискриміновано тих дітей (або й дорослих початківців за великим рахунком), які також сплатили внески за 5 турів, а зіграли повноцінних 3 чи 4 партії з рівними суперниками, і не мали ніяких шансів виграти 4-5 партій? Чи не змушені будуть такі родини піти з Го, внаслідок нездорового середовища під час змагань (про форум я мовчу, хоча особисто у нас саме сварки на форумі були причиною перерви у спорті майже на 2 роки)...
Тому що, адвокатуючи лише за спортсмена рівня Дана (який навмисно розхитує спортивне середовище, випробовуючи послідовно всі способи, від обмов до відкритої агресії, також з постійною традицією спізнень на тури, що є висловленням неповаги до суперника), ви маєте зважувати інтереси всіх сторін. Розумієте?
Дорослі повинні відчувати відповідальність, особливо, коли у змаганні приймають участь діти.
Честно, для меня такое сообщение, как призыв "а давайте полностью отобьем желание приходить людям, которые не оплатили взносы".
Я не думаю, что много людей сильно образуются, получив +100-200 гривен, потратив 2 полных дня на бесперспективные партии.
Почему Ваши деньги идут к ним - так была построена система.почему это не подымалось, когда решили давать людям 30кю. Та и по сути, крайне странный вопрос - если уходить в крайности - почему я должен платить за призы верхней группе, детям, девушкам и тд. Уверен, в меня полетело бы немало камней, если бы я запостил такой вопрос.

Ну да ладно, хотел написать не про это.

Го начинается с новичков. В теории. А на практике, топ даны не идут - не идут и средние даны. А за ними низкие даны, дальше такая же ситуация, как минимум до 10 кю. Да, приходят пару человек, но разрыв между игроками верхней группы более 3х камней в обе стороны. Интересные и перспективные (в плане мест, призов и тп)? По опыту, обычно нет.

И, главное, насчёт уважения. А как оценивать ситуацию, когда мастера садят с новичком? Можно сказать, что мастер сам виноват, но, все же, это ж не закрытый клуб, а открытое соревнование.
Відповісти