Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення Наталья »

viewtopic.php?f=30&t=23056&p=93764#p93764
Я не заперечую грошових витрат або вкладу часу і зусиль інших активних людей, просто наводжу наші як приклад, на репліку про те, що внески завеликі. Ми не зробили ні найбільший, ні найменший вклад. Але він точно більше 2000 грн. на рік (на дітей виходить більше через те, що їде хтось з батьків, є особливості проживання, харчування і т.ін.), і нам на початок навчання (коли все, як Ви кажете, було не менш успішно) було б набагато легше розвиватись у школі на кшталт Рівненської. Або у атмосфері довіри та взаємодопомоги у Федерації. Але на той час її у Києві не існувало. Можливо, так співпало.
Ось, до речі, одна з тем форуму, з Вашим дописом. Грудень 2017.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення December »

Наталья писав: 04 січня 2019, 20:11 До Президії УФГО наразі входять найсильніші спортсмени і тренери з Го.
А ось і ні, не входять. Можливо, це Вас розчарує, проте це саме так. Склад Президії залишився незмінним, новий склад не був оформлений належним чином у встановлений законом 60-денний термін від дати конференції, тому - ні, він зовсім не той, яким Ви його вважаєте.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення Наталья »

Мене взагалі-то питання злагодженої взаємодії цікавлять більше за склади та персоналії, однак Ви мене дійсно розчаровуєте, дедалі більше.
Мало вміти добре читати і писати, навіть читати і писати закони. Потрібно вміти бачити наперед і використовувати будь-які ситуації для розвитку. Йти вперед. Бажано ще із розумінням, звідки, як, куди, з ким і навіщо йдеш.
take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення take »

нащо я взагалi це читаю? =D
patpanda
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 12 серпня 2015, 09:51
Розряд: 7k

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення patpanda »

Наталья писав: 04 січня 2019, 22:22 Мене взагалі-то питання злагодженої взаємодії цікавлять більше за склади та персоналії, однак Ви мене дійсно розчаровуєте, дедалі більше.
Мало вміти добре читати і писати, навіть читати і писати закони. Потрібно вміти бачити наперед і використовувати будь-які ситуації для розвитку. Йти вперед. Бажано ще із розумінням, звідки, як, куди, з ким і навіщо йдеш.
То все дуже добре але який склад президії?
Я й хочу зрозуміти з ким я туди йду, хто приймає рішення і який порядок їх затвердження от і все.
Мені здається доволі чіткі і зрозумілі питання.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення Наталья »

viewtopic.php?f=3&t=23159&p=93081#p93081
Ось тут, про попередні Загальні Збори у Кременці. І про обраний на них новий Президіум УФГО.
...
Тільки тут немає нічого про те, що впродовж першої години цих зборів ряд спортсменів УФГО 2018 року з Одеси та з Києва-Харкова намагалися іх зірвати, мотивуючи тим, що багато інших спортсменів не мали змогу на них доїхати (анонс також був за півроку до події).
...
Наступні збори анонсовано на Другий Го Конгрес. За півроку можна просто запланувати і зібратись, щоб відкрито очно обговорити поточні питання всією активною і конструктивно налаштованою спортивною громадою.
patpanda
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 12 серпня 2015, 09:51
Розряд: 7k

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення patpanda »

patpanda писав: 04 січня 2019, 12:59 Маю декілька запитань щодо нових правил :

1) Чи є офіційний список членів президії що підтримав нові правила? Хоча б якийсь протокол з датою засіданя/присутніми.
Якщо я прогавив цю інформацію в якійсь іншій темі - прошу вибачення за неуважність.
2) Внесок у 200грн для застосування рейтингу має сплачуватися перед кожним змаганням окремо чи один раз на рік?
3) Чи є якісь прозорі критерії щодо зниження внеску? Або це коллективна думка членів президії (повертаючись до пункту 1, - кого саме?)

Заздалегідь дякую.
О, є часткова відповідь на перше питання - тепер я хоч знаю склад перезидії який підтримав нові правила, дякую :)
Ще б почути відповідь від Дмитра Олександровича на 2 и 3 питання....
WinDigo
Advanced Member
Повідомлень: 59
З нами з: 20 вересня 2008, 14:31

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення WinDigo »

Наталья писав: 05 січня 2019, 00:28 Тільки тут немає нічого про те, що впродовж першої години цих зборів ряд спортсменів УФГО 2018 року з Одеси та з Києва-Харкова намагалися іх зірвати, мотивуючи тим, що багато інших спортсменів не мали змогу на них доїхати (анонс також був за півроку до події).
...
Наступні збори анонсовано на Другий Го Конгрес. За півроку можна просто запланувати і зібратись, щоб відкрито очно обговорити поточні питання всією активною і конструктивно налаштованою спортивною громадою.
Отдельный аргумент "ведь анонс за полгода, можно просто запланировать и собраться", к сожалению, плохо соотносится со здравым смыслом. Давайте чисто гипотетически предположим, что следующие за ближайшими сборы будут анонсированы тоже сильно заранее. Однако при этом проводить их планируется на острове Змеиный в ночь с 31 декабря на 1 января. Надеюсь, при таком раскладе возникнет вопрос о целесообразности выбора места и времени для проведения сборов. Аналогичная реакция была у многих игроков, когда объявили, что чтобы принять участие в выборах Президиума, фактически нужно организовать неделю отпуска и провести её в не самом легкодоступном и интересном для многих населённом пункте.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення Наталья »

https://ufgo.org/2018/10/10/перший-укра ... #more-2465
Але ж дивіться, тут трохи історії, з доконгресних часів, про вибір місця. Згадується навіть Крим, до якого "придивлялись". Напевно, це було ще до 2014 року. А може й 10 років тому чи раніше.
Туди їхати взагалі далеко. Однак, за півроку можна спланувати.
Або Одеса. За словами очільника регіонального осередку, він взагалі вже 15 років не спілкується на цьому форумі. Тому що сам з нього вийшов, через конфлікти. У червні 2018 року Вчитель Чун відвідував українські дитячі школи, і в Одесі очільник осередку не зустрівся з поважним гостем впродовж дня, бо не мав часу. Не був попереджений заздалегідь. У своєму місті.
...
Тому, напевно, справа не у місці чи часі, інших причинах. А у небажанні відкритої співпраці, корінь якого знаходиться в минулому. І це є факт і данність для всіх інших.
...
Далі, все інше похідне.
Батьки, як їх привчили ще за СРСР у школах і дитсадках, це люди залежні від посадовців або тренерів, ресурс. Залежність затьмарює критичне бачення. Посадовці, навпаки, також історично, схильні до "керівництва". Тренери - до конкуренції з іншими.
...
У цьому сенсі спортивна організація не відрізняється від бізнесової. Внутрішнє протистояння цементує організацію, якщо нею вміло керують, і якщо вона показує ріст.
...
Як виміряти ріст УФГО? Кількість змагань, кількість учасників, перші місця (1-6/8) на звітних внутрішніх змаганнях, перемоги на зовнішніх змаганнях, приріст дитячих шкіл.
http://europeangodatabase.eu/EGD/Stats_ ... ry_code=UA
...
Го розвивається і розвиває суспільство і громади, які є конструктивно налаштованими, в усіх напрямках.
Для дітей і найсильніших спортсменів спорт - це можливість бачити світ, нести прапор України за кордоном. За цей "моральний привілей" українці змагались віками. Значить, він вартий витрат часу і зусиль. Кожен робить свій вибір врешті-решт.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення Dmitriy »

Роз'яснення.
Кожен громадянин України має право займатися обраним видом спорту не залежно від сплати членських внесків у відповідні федерації.
Президія УФГо, базуючись на данному роз'ясненні і згідно з Уставом УФГо, прийняла рішення про поліпшення функціювання рейтинг системи, системи проведення турнірів і членства в УФГо.

1. Починаючи з 2019 року всі турніри (окрім закритих), які проходять під егідою УФГо, є доступними для всіх охочих не залежно від членства в УФГо!
Участь в турнірі забезпечується для всіх, хто виконав умови організаторів змагань.

2. Кожен охочий приймати участь в турнірах з урахуванням його рейтингу, може застосувати його в змаганні сплативши 200 грн. річного внеску.
Внесок в розмірі 200 грн. сплачується один раз на рік.
Внески приймаються виключно перед змаганнями організаторами турніру.
Внески є фіксованими.
Пільг не існує.
Внески використовуються для сплати членських витрат в ЄГФ і МГФ, та на функціювання рейтинг системи УФГо.

3. Членами УФГо можуть стати всі охочі, згідно Устава УФГо, які сплатили річний внесок в розмірі 2000 грн.
Внески використовуються для потреб менеджменту (управління федерацією).
Президія УФГо залишає за собою право на зменшення величини річного внеска, в залежності від особистості кандидата та його користі для УФГо.
Всі проплати, чи їх відсутність, є добровільними.
Відповісти