Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення take »

хочу зробити поточне поповнення, на 350 000 .
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Список членів УФГо 2019 рік

Повідомлення kandidat »

Как в экономике - цены и тарифы кратно завышены, зато много льгот, исключений и т.п.
Реально размер взносов в пределах 300 плюс минус. Размер же взносов в 2000 служит не для привлечения, но для отпугивания, т.к. скидки будут решаться узким кругом. Центр уходит во все большую изоляцию от провинций.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Список членів УФГо 2019 рік

Повідомлення Наталья »

http://senthe.com/fr/go-autres-jeux/
...
Ось, наприклад, ціна входу до клубу, місячного абонементу та річного абонементу. І ціни у нас приблизно однакові. Принаймні на їжу. А те, що за кордоном зарплатня вища, то і транспорт з комунальними платежами і страховками там також вищі.
З платежів складається оснащення клубів, орендна платня, послуги прибиральниці, сплата поточних витрат організаторів клубної діяльності (інтернет, телефон, транспорт).
...
Коли щось надається безкоштовно або вартує небагато, люди просто не цінують витрати грошей, часу, зусилля інших людей. Величезні багаторічні щоденні витрати, їх просто не видно. А штрафувати за неповагу неефективно. Тому, є диференційовані платежі. Для тих, кому цей спорт дійсно важливий. І хто свідомо підтримує його розвиток.
Якщо ж комусь і ці платежі будуть малими, то можна заплатити за товариша, пожертувати більше.
Якщо ж не хочеться робити вклад ні грошима, ні роботою, то можна розважатись і отримувати моральне задоволення від Го онлайн, або зустрічаючись з друзями.
...
За кількістю початківців ми зараз наблизились до Франції і Німеччини, тому, для подальшого розвитку, потрібні гроші або узгоджена з УФГО робота, послуги або інше, від кожного особистий вклад. Нічого дивного тут немає.
take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Re: Список членів УФГо 2019 рік

Повідомлення take »

а що то таке означае - президент УФГо та почесный президент УфГо? просто цiкаво,чи є препочесний президент УФГо ?
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Список членів УФГо 2019 рік

Повідомлення Dmitriy »

take писав: 03 січня 2019, 19:47 хочу зробити поточне поповнення, на 350 000 .
Шановний Кокозей Віктор Володимирович, щиро дякуємо за ваше прагнення!
Ви можете перерахувати гроші на поточний рахунок федерації.
Від імені УФГо ще раз дякую за Вашу турботу!
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Список членів УФГо 2019 рік

Повідомлення Dmitriy »

kandidat писав: 03 січня 2019, 21:45 Как в экономике - цены и тарифы кратно завышены, зато много льгот, исключений и т.п.
Реально размер взносов в пределах 300 плюс минус. Размер же взносов в 2000 служит не для привлечения, но для отпугивания, т.к. скидки будут решаться узким кругом. Центр уходит во все большую изоляцию от провинций.
Внесок реально занижений. На засіданні президії я наполягав на 3000 грн. з щорічним підвищенням на 10% але...
Рішення прийнято, результати обговорюються через рік.
patpanda
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 12 серпня 2015, 09:51
Розряд: 7k

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення patpanda »

Маю декілька запитань щодо нових правил :

1) Чи є офіційний список членів президії що підтримав нові правила? Хоча б якийсь протокол з датою засіданя/присутніми.
Якщо я прогавив цю інформацію в якійсь іншій темі - прошу вибачення за неуважність.
2) Внесок у 200грн для застосування рейтингу має сплачуватися перед кожним змаганням окремо чи один раз на рік?
3) Чи є якісь прозорі критерії щодо зниження внеску? Або це коллективна думка членів президії (повертаючись до пункту 1, - кого саме?)

Заздалегідь дякую.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення December »

Вельми вдячні, пані Наталя, за наведене посилання.
А тепер давайте трішечки порівняємо статистичні дані:
- мінімальна заробітна плата у Франції у 2018 році становила 1 498,47 євро до сплати податків, залишок чистими ~ 1 160 євро після сплати податків;
- середня заробітна плата у Франції у 2018 році становила 2 957 євро до сплати податків, залишок після сплати податків ~ 2 225 євро;
- мінімальна заробітна плата в Україні у 2018 році становила 3723 грн. (до виплати чистими - 2997,01 грн.), у 2019 році становитиме 4173 грн. (після сплати податків - 3359,27 грн.);
- середня заробітна плата в Україні у листопаді 2018 року становила 9161 грн. до сплати податків та чистими виходить 7374,61 грн. після їх сплати.
Таким чином, ми бачимо, що річний внесок у 225 євро за наведеним Вами посиланням становить близько 19% від однієї мінімальної ЗП та близько 10% від однієї середньої ЗП, що становить 1,62%-0,84% від річних ЗП.
Порівнюємо з річним внеском у 2000 грн. для України - це 59,54% від однієї мінімальної ЗП або 27,12% від однієї середньої ЗП, що становить 4,96%-2,26% від річних ЗП.
За відсотками від річних ЗП, запропонований внесок у 2000 грн. у три рази вищий за навантаженням від мінімальних ЗП, ніж у Франції, та у 2,7 разів вищий, якщо рахувати по середніх ЗП за листопад 2018 року. А якщо порівняти місячні показники, то все ще гірше, оскільки, хоч пропорції і збережуться, проте викласти 20% від ЗП, це не те саме, що й викласти 60%.

Використані посилання:
http://hochusvalit.com/frantsiya/zarplata-vo-frantsii
https://index.minfin.com.ua/labour/salary/average/2018
http://www.buhoblik.org.ua/kadry-zarpla ... plata.html
http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/323112.html

P.S.:
Слід чітко розуміти, що мета такого внеску, не зібрати більше коштів, а відсікти від права голосувати більшість спільноти. Причому, колективне членство, тут не пропонується ввести.
Але, найважливіше, що запитав Володимир: які критерії для знижок? Вони мають бути обов'язково зазначеними, інакше, абсолютно кожен український гошник, котрий досяг 18 років матиме право вимагати собі знижку із збереженням права голосу і йому не зможуть й цьому відмовити, оскільки критерії - відсутні. У Президента одноосібно відсутні такі повноваження, наскільки я пам'ятаю.
ToaDDragoN
Advanced Member
Повідомлень: 35
З нами з: 23 листопада 2012, 21:11
Розряд: 10k
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення ToaDDragoN »

Вы серьёзно????
2000 грн для взрослых? ВЫ в своём уме? А для детей до 18лет - 1000??? Или больше?
За что я плачу такие деньги?
Со всех денег что давались в УФГо я никакого улучшения нигде не видел.
Минуту господа!
Куда пойдут эти деньги? Если часть из них (50%) пойдут на покупку спортивного инвентаря и литературы для областей - я подумаю.
Но платить 2000 для того, что бы быть членом Европейской федерации... Как-то сомнительно, что мне это интересно.
В регионе (я уверен - в каждом) есть куча проблем: инвентарь, книги, помещение, реклама, аппаратура и т.д.
Зачем мне сдавать членский взнос в таком размере, если я за эти деньги могу купить камни, доски, какой-никакой принтер, или БУ ноутбук.
Напечатать детям задач.
Этот взнос интересен тем, кому нужны спортивные разряды и всё остальное.
А если я не заплачу членский взнос, и захочу участвовать в одном соревновании, то турнирный сбор обойдется мне в 1000 грн? Дороже проживания и проезда?
И это я не могу рассчитывать ни на какие призовые или поощрительные призы. Какой смысл участвовать?
Для меня, как для обычного игрока - отдать такие деньги в никуда, они мне ничем не вернутся хорошим. Разве что прочту пост - группа Киевлян поехала в Европу (фамилии одни и те же). Меня это уже не впечатляет.
Как для тренера, - да не интересно это. За эти же деньги можно сделать хороший турнир, еще и с призовыми.

ВОПРОС: Зачем мне это надо? Куда пойдут эти деньги? Что я (или Харьковское Го) с этого буду иметь?

Положительного ответа я не вижу. Покажите мне его. Может я не дальновидный дурачок, если считаю, что это выброшенные деньги на Ветер, и пользу они принесут ОГРАНИЧЕННОМУ ЧИСЛУ ЛЮДЕЙ!
Спасибо за внимание. Буду РАД прочесть ответы на интригующие и волнующие меня вопросы.
Кровь горяча, как сама молодость.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Список членів УФГо 2019 рік, обговорення

Повідомлення Наталья »

Цікава полеміка.
...
То давайте тоді я порахую видатки нашої родини на змагання, на участь у турнірах, з яких частина взагалі пішла у звітність КФГО і не додавалась у рейтинг, але ми витрачали і кошти, і час на змагання. За десять років. Вийде, напевно, немаленька сума.
Як вона накопичилась? Без статистик і цифр можна побачити, просто на цьому ж форумі. Відсутність школи дитячої у 2009-2014 рр. у Києві. Та відсутність можливостей для росту в 2016 для старших кю в Україні. Чому тоді всі мовчали, або відписки писали? Все ж є тут, перечитайте просто.
...
Напевно, кожна родина і кожен спортсмен з цим стикався у свій час. Хтось кидав Го, хтось тепер пише про "лише моральне задоволення", хтось - взагалі про голосування якісь...
...
На початок 2019 року ми маємо зовсім іншу картину в українському Го. І вона така, як є, не завдяки комусь, а складена із зусиль багатьох людей. З різних зусиль.
...
Спорт розвивається і потребує підтримки. Від дорослих і самостійних людей. Діти завжди мали пільгові умови, йдеться про дорослих. Про тих, хто прагне працювати в команді, відкрито, і розвивати вид спорту.
...
Якщо ж людина не спроможна платити озвучену суму, то може (як я зрозуміла, просто тут, у цій гілці, на форумі) запропонувати альтернативну допомогу УФГО, і дотримати слова. Наприклад, транспортні послуги. Або друк і видання, розповсюдження навчальних матеріалів, оголошень та ін. Багато способів є. Якщо є дійсно бажання працювати разом.
...
Відповісти