2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець

Svetlana
Advanced Member

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець

Сообщение Svetlana » 31 дек 2018, 15:31

Го в Україні це спорт який ніяким чином не окупається гравцям, одним словом це розвага для задоволення моральних потреб(визнання - якщо ти переможець, спілкування, гарно проведений час). Спортсмен завжди витрачає більше ресурсів - час, гроші, тощо.
Якщо у людини стоятиме вибір витратити 200 доларів на свою дитину/ для родини/ дружини чи поїхати на конгрес для того щоб пограти в парному ЧУ вибір, ну майже очевидний.
Або повезти свою дитину на море/відправити у табір чи поїхати пограти в ПЧУ ( врахуючи призові з розрахунку 50/30/20 за перше місце 1 особа отримає 1 000 грн).
І можна врахувати, що це турнір не особистий. Якщо кожна людина несе відповідальність за себе, може розрахувати час та кошти. То в даному турнірі вона залежить ще і від свого партнера з яким вона гратиме.
" То, якщо немає можливості за півроку знайти два дні на один турнір, тим більше у потенційних переможців, це виглядає, м'яко кажучи, неправдиво. І так, не конструктивно. "
Хтось з пари знайшов можливість, а хтось ні. Ось і нерівні можливості(штучно створені).

Наталья
Advanced Member

Сообщение Наталья » 31 дек 2018, 15:43

Світлано, щиро бажаю Вам та Вашому партнеру, іншим потенційним учасникам і потенційним переможцям спортивних змагань бути дорослими і самостійними, знаходити час та можливості для улюбленої справи у Новому, 2019, і не тільки, Році. А також іншим потенційним учасникам Конгресу, прийняти участь в усіх змаганнях, адже це надзвичайно корисний досвід. Змагання шестиденне дуже відрізняється від одно-дводенного, тим більше, тут будуть і рейтингові, звітні, і бліци, розважальні змагання. Все, як на справжньому ЄвроГоКонгресі.
А у 2020 році бажаю всім знайти сили, кошти, час та натхнення і долучитись до Кам'янець-Подільського Першого Українського ЄвроГоКонгресу. Прийняти гідно наших колег із різних країн. Саме для цього створені Українські багатоденні змагання, щоб місцеві спортсмени (і потенційні волонтери ЄвроГоКонгресу-2020) мали змогу навчитись, долучитись до спільної справи, внести свій вклад в розбудову нашої держави, в розвиток інтелекту в Україні та в світі.
...
"...Якщо у людини стоятиме вибір витратити 200 доларів на свою дитину/ для родини/ дружини чи поїхати на конгрес для того щоб пограти в парному ЧУ вибір, ну майже очевидний..." - це те, що особисто я називаю маніпуляцією. Оскільки маю досвід і туризму, в тому числі і з дітьми, і за кордон також, і подорожей на спортивні змагання. Це зовсім різні речі. І для мене вибір очевидний, коли немає інших серйозних обставин. А ось від потенційних переможців змагань такі дописи наводять на думку про те, що задовго до змагань починається кампанія по відлякуванню потенційних опонентів. І це не дуже чесно, і не порядно. Майже так само непорядно, як передавати "непотрібних" учнів через треті руки напередодні ЮЧЄ. Довіру будують справи, а не слова.

patpanda
Пользователь
Разряд: 7k

Сообщение patpanda » 31 дек 2018, 16:52

Як на мене ініціатива цікава, особисто я б її навіть розвинув.
Пропоную перенести на Конгрес ще декілька Українських змагань одночасно - наприклад Кубок України / Другу лігу / Юнацький чемпіонат України.
1) Це допоможе зібрати всіх провідних гравців в одному місці (витрачати менше коштів на поїздки).
2) На звільнені дати місцеві осередки Го(наприклад КФГО або Харьківська Федерація) могли б провести власні змагання .

Наталья
Advanced Member

Сообщение Наталья » 31 дек 2018, 17:00

patpanda писал(а):
31 дек 2018, 16:52
Пропоную перенести на Конгрес ще декілька Українських змагань одночасно - наприклад Кубок України / Другу лігу / Юнацький чемпіонат України.
....
Якщо тут немає іронії, то ідея дійсно гарна. Однак, давайте не забувати, що організатори вже створили наповнення для УкрГоКонгресу - 2019, досить щільне. Цілком ймовірно, ротація звітних змагань на майбутніх УкрГоКонгресах, пожвавить українське Го, оскільки до спортивного елементу тут додаються відпочинок і розваги, екскурсії.

Dmitriy
Президент УФГО
Разряд: 5d

Сообщение Dmitriy » 31 дек 2018, 17:10

patpanda писал(а):
31 дек 2018, 16:52
1) Це допоможе зібрати всіх провідних гравців в одному місці (витрачати менше коштів на поїздки).
2) На звільнені дати місцеві осередки Го(наприклад КФГО або Харьківська Федерація) могли б провести власні змагання .
Ні, переносити інші змагання поки що не доцільно.
Результат переносу ПЧУ будемо обговорювати після його проведення. При створенні календаря на 2020 рік обговорення буде враховано.

Dmitriy
Президент УФГО
Разряд: 5d

Сообщение Dmitriy » 30 янв 2019, 13:57

Логотип УГК
UGC.png
UGK logo.pdf
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

take
Advanced Member
Разряд: 3d

Сообщение take » 31 янв 2019, 01:43

так а той , чи будуть там якись екскурсiї,тощо?