Доброго дня від новачка

Все, що ви думаєте про Го та гравців
Відповісти
dym
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 березня 2018, 14:47

Доброго дня від новачка

Повідомлення dym »

З того що я бачив в кіно і побіжно читав в інеті го дуже крута гра. Настільки крута, що скачавши пару разів її англомовні програмки я так нічого й не допетрив. Звісно можливо треба спочатку почитати літературу й тп, але все ж є кілька питань.
1 - чи є україномовна програма го?
2 - чи є навчальна україномовна програма го ? тобто покрокова.

шановні, якшо в вас є кілька порад не дуже крутих порад новачку (я не збираюся стати королем го) і якщо є відповідь на мої 2 питання - порадьте що-небудь будь ласка і киньте пару лінків.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Доброго дня від новачка

Повідомлення December »

Правила ґо (поки російською, але ми працюємо над тотальною українізацією усіх навчальних матеріалів).
А ось, інтерактивний вступ до ґо - практичні вправи для початківців - уже доступні українською.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Доброго дня від новачка

Повідомлення December »

Українські кімнати та спільноти є на серверах гри через мережу Інтернет: KGS та OGS.
dym
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 березня 2018, 14:47

Re: Доброго дня від новачка

Повідомлення dym »

дякую. подивлюсь.
dym
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 березня 2018, 14:47

Re: Доброго дня від новачка

Повідомлення dym »

December писав: 23 березня 2018, 15:18 Українські кімнати та спільноти є на серверах гри через мережу Інтернет: KGS та OGS.
шановні, тут ще таке питання - я грав он-лайн в преферанс, нарди, шахи, дурака і т.п... ну звісно на своєму рівні, але мені було все більш-менш зрозуміло. В го по іншому. Мені навіть соромно приєднуватись до когось грати он-лайн. В школі колись дуже давно точечками й хрестиками тіпа в го грали, осе й всі мої знання. Прочитати правила звісно не проблема, але чи є така програмка де тіпа новачок грає з компом й де можна задати рівень гри компа від початкового й до вищого й вищого рівня. Просто я скачав програмку, а там тіпа за двох треба грати. Я пару місяців тому скачував якусь англомовну програмку де тіпа можна грати з компом, але так як я не є англомовним й у мене не вистачило терпіння я так в ній й не розібрався. Мені б таке налаштування де рівень гри компа теж приблино початковий. Якщо мої питання й писання зовсім вже дурнуваті прошу вибачити.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Доброго дня від новачка

Повідомлення unnamed »

Ну на ogs есть режим игры с компом.
На kgs иногда встречаются боты.
aklan
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 09 листопада 2010, 23:51
Звідки: Київ, Оболонський
Контактна інформація:

Re: Доброго дня від новачка

Повідомлення aklan »

Для освоения правил есть такая программа как igowin. доска 9х9. По мере того, как вы выигрываете партии, уровень программы растет, проигрываете - программа играет слабее, для новичка интересный выбор, т.к. можно пробовать какие угодно глупые ходы и учится на собственных ошибках

Единственное, у нее немного упрощенный алгоритм на самых начальных уровнях, но для начала подойдет.
Кстати, одна из пословиц го рекомендует перед чтением более серьезных книжек проиграть первые 50 игр как можно быстрее.


Сама программа бесплатная, поэтому я попробую ее выложить прямо на форум, чтобы не искать долго
igowin.zip
(760.81 Кіб) Завантажено 547 разів
Відповісти