Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
Рівненський Почекун щоденно чекає на гостей міста
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
Гостем турніру буде 1-й професійний дан Європейської Федерації Ґо, майстер спорту України міжнародного класу Качановський Артем. Він буде проводити розбори партій та консультації.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
На 15 годину в категорії до 9 років зіграно 3 тури і продовження турніру для них буде завтра.
В усіх інших категоріях стартували треті тури.
Турнірна таблиця до 20 років:
В усіх інших категоріях стартували треті тури.
Турнірна таблиця до 20 років:
Чемпіонат України з Ґо серед юніорів та юнаків (до 20 років) 2017 - After Round 3 Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Ст.рейт. Очки ММ 1 2 3 Очки SODOS 1 Русановський, Дмитро КиЇв 2 кю 1965 2½ 4+ 3+ 2? 2 2½ 2 Крушельницький, Валерій Рівне 4 дан 2497 2 - 5+ 1? 1 0½ (3) Русановський, Євген КиЇв 6 кю 1587 1½ 5+ 1- 4? 1 0½ 4 Малко, Ярослав Рівне 3 кю 1848 1 1- - 3? 0 0 (5) Бережняк, Максим Рівне 4 кю 1749 0½ 3- 2- - 0 0Турнірна таблиця до 16 років:
Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Ст.рейт. Очки ММ 1 2 3 Очки SOS SOSOS SODOS 1 Пелех, Віталій Рівне 7k 1461 12 6+ 3+ 2? 2 34 98 22 2 Крушельницька, Поліна Рівне 5k 1638 12 9+ 4+ 1? 2 33 99 21 3 Гресько, Данило Київ 9k 1299 11 5+ 1- 8? 1 33 99 11 4 Шпіганович, Владислав Рівне 7k 1402 11 8+ 2- 7? 1 33 97 10 5 Шередеко, Георгій Київ 5k 1626 11 3- 8+ 6? 1 32 98 10 6 Кавун, Андрій Рівне 9k 1241 11 1- 11+ 5? 1 32 92 9 7 Бережняк, Назар Рівне 10k 1155 11 10+ 9+ 4? 2 31 92 20 8 Ухов, Матвій Рівне 9k 1234 10 4- 5- 3? 0 33 98 0 9 Приходько, Іван Київ 8k 1356 10 2- 7- 10? 0 33 97 0 10 Кушнір, Мар'ян Рівне 10k 1146 10 7- 13+ 9? 1 28 88 7 11 Реділа, Ілона Рівне 11k 1056 9 12+ 6- 13? 1 26 75 8 12 Кавун, Дмитро Рівне 12k 933 8 11- 14+ 15? 1 19 62 5 13 Сичінська, Юлія Рівне 13k 885 7 14+ 10- 11? 1 24 74 5 14 Демидов, Мирослав Рівне 14k 725 5 13- 12- 16? 0 20 63 0 15 Невірковець, Михайло Рівне 15k 689 5 16- 17+ 12? 1 16 40 3 16 Лебідь, Максим Рівне 16k 529 5 15+ 18+ 14? 2 12 42 7 17 Пивоварчук, Віталій Рівне 18k 374 3 20+ 15- 19? 1 9 27 2 18 Безбах, Руслан Костопіль 19k 248 2 22+ 16- 21? 1 6 21 0 19 Оленченко, Микола Костопіль 20k 100 2 21+ 20+ 17? 2 6 18 3 20 Бельчук, Данило Рівне 18k 347 2 17- 19- 22? 0 5 20 0 21 Левчик, Дмитро Костопіль 20k 100 1 19- 22+ 18? 1 4 17 0 22 Кравчук, Назар Костопіль 20k 100 0 18- 21- 20? 0 5 15 0Турнірна таблиця до 12 років:
Чемпіонат України з Го серед юнаків та дівчат до 12 років 2017 - After Round 3 Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Ст.рейт. Очки ММ 1 2 3 Очки SOS SOSOS SODOS 1 Овсієнко, Всеволод Київ 4 кю 1741 9 6+ 3+ 2? 2 25 72 16 2 Лисенко, Єгор Київ 11 кю 1062 9 9+ 4+ 1? 2 24 72 15 3 Ковальчук, Богдан Рівне 11 кю 1086 8 5+ 1- 7? 1 25 73 8 4 Пасічник, Данило Рівне 10 кю 1135 8 8+ 2- 5? 1 24 71 7 5 Щепанюк, Олександр Київ 13 кю 826 8 3- 10+ 4? 1 23 71 7 6 Малко, Олеся Рівне 12 кю 972 8 1- 9+ 10? 1 23 70 7 7 Пушня, Юрій Київ 14 кю 752 8 12+ 8+ 3? 2 21 68 13 8 Кушнерік, Роман Одеса 12 кю 935 7 4- 7- 11? 0 23 68 0 9 Мельник, Анна Київ 13 кю 819 7 2- 6- 13? 0 23 66 0 10 Войно, Володимир Рівне 14 кю 733 7 13+ 5- 6? 1 22 65 6 11 Семещук, Андрій Рівне 15 кю 636 7 17+ 12+ 8? 2 17 59 10 12 Казнодій, Ярослав Рівне 14 кю 729 6 7- 11- 15? 0 20 52 0 13 Холод, Устін Одеса 15 кю 620 6 10- 14+ 9? 1 19 61 5 14 Довжук, Дмитро Рівне 16 кю 598 5 15+ 13- 16? 1 16 49 5 15 Зінов'єв, Михайло Харків 16 кю 509 5 14- 21+ 12? 1 14 46 3 16 Коваленко, Георгій Харків 17 кю 497 5 20+ 17+ 14? 2 12 40 7 17 Файфура, Орест Рівне 16 кю 514 4 11- 16- 18? 0 16 45 0 18 Науменко, Роман Київ 18 кю 327 4 19+ 20+ 17? 2 11 38 7 19 Власенко, Олександра Київ 17 кю 421 4 18- 22+ 21? 1 10 31 3 20 Батуріна, Раїса Харків 17 кю 403 3 16- 18- 22? 0 12 35 0 21 Сівер, Катерина Київ 18 кю 352 3 27+ 15- 19? 1 10 30 1 22 Сарвілова, Катерина Харків 18 кю 300 3 23+ 19- 20? 1 10 29 3 23 Поляков, Михайло Харків 18 кю 399 3 22- 24+ 25? 1 7 21 2 24 Рудик, Тимофій Київ 19 кю 276 2 28+ 23- 26? 1 6 15 1 25 Олійник, Дмитро Рівне 20 кю 168 2 29+ 28+ 23? 2 5 14 2 26 Барабаш, Юрій Костопіль 20 кю 153 2 free 27+ 24? 2 4 14 2 27 Сандара, Максим Рівне 19 кю 209 1 21- 26- 29? 0 6 17 0 28 Загоройчук, Анастасія Рівне 20 кю 100 1 24- 25- free 1 4 15 0 29 Олійник, Катерина Київ 20 кю 100 1 25- free 27? 1 3 14 0Турнірна таблиця до 9 років:
Всеукраїнський турнір з Ґо серед юнаків та дівчат до 9 років 2017 - After Round 4 Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Ст.рейт. Очки ММ 1 2 3 4 Очки SOS SOSOS SODOS 1 Литвиненко, Вадим Костопіль 20 кю 175 3 4+ 3+ 7+ 2? 3 9 28 6 2 Стефанович, Дмитро Рівне 10 кю 1100 3 8+ 6+ 5+ 1? 3 8 30 5 3 Онищук, Богуслав Рівне 15 кю 636 2 11+ 1- 8+ 5? 2 7 28 2 4 Харчук, Анатолій Рівне 17 кю 400 2 1- 9+ 11+ 6? 2 7 27 2 (5) Коцюруба, Софія Київ 18 кю 308 2 9+ 10+ 2- 3? 2 7 27 2 6 Грабарчук, Єва Київ 19 кю 261 2 13+ 2- 12+ 4? 2 7 24 2 7 Фенчак, Анастасія Київ 18 кю 351 2 10+ 12+ 1- 9? 2 6 26 2 8 Заєць, Орест Рівне 19 кю 258 1 2- 13+ 3- 10? 1 7 25 1 9 Батуріна, Ольга Харків 20 кю 100 1 5- 4- free 7? 1 6 26 0 10 Олійник, Анна Київ 20 кю 100 1 7- 5- 13+ 8? 1 6 24 1 11 Сарвілов, Георгій Харків 20 кю 184 1 3- free 4- 12? 1 5 24 0 12 Хокова, Анастасія Харків 20 кю 100 1 free 7- 6- 11? 1 5 23 0 13 Безчасний, Сєвєр Харків 20 кю 100 1 6- 8- 10- free 1 4 24 0Всього в змаганнях приймають участь 69 учасників.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
Становище в турнірних таблицях після трьох турів:
*до 20 років
*до 20 років
Чемпіонат України з Ґо серед юніорів та юнаків (до 20 років) 2017 - Before Round 4 Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Ст.рейт. Очки ММ 1 2 3 4 Очки SODOS 1 Крушельницький, Валерій Рівне 4 дан 2497 2½ - 5+ 2+ 3? 2 2½ (2) Русановський, Дмитро КиЇв 2 кю 1965 2 3+ 4+ 1- 5? 2 2½ 3 Малко, Ярослав Рівне 3 кю 1848 1½ 2- - 4+ 1? 1 1 4 Русановський, Євген КиЇв 6 кю 1587 1 5+ 2- 3- - 1 0½ 5 Бережняк, Максим Рівне 4 кю 1749 0½ 4- 1- - 2? 0 0*до 16 років
Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Ст.рейт. Очки ММ 1 2 3 4 Очки SOS SOSOS SODOS 1 Пелех, Віталій Рівне 7k 1461 13 6+ 3+ 2+ 5? 3 35 106 35 2 Крушельницька, Поліна Рівне 5k 1638 12 7+ 5+ 1- 3? 2 36 101 23 3 Гресько, Данило Київ 9k 1299 12 4+ 1- 9+ 2? 2 35 104 22 4 Шередеко, Георгій Київ 5k 1626 12 3- 9+ 6+ 8? 2 33 106 21 5 Шпіганович, Владислав Рівне 7k 1402 12 9+ 2- 8+ 1? 2 33 105 21 6 Кавун, Андрій Рівне 9k 1241 11 1- 11+ 4- 7? 1 35 95 10 7 Приходько, Іван Київ 8k 1356 11 2- 8- 10+ 6? 1 33 98 10 8 Бережняк, Назар Рівне 10k 1155 11 10+ 7+ 5- 4? 2 33 95 21 9 Ухов, Матвій Рівне 9k 1234 10 5- 4- 3- 12? 0 36 101 0 10 Кушнір, Мар'ян Рівне 10k 1146 10 8- 13+ 7- 11? 1 29 92 7 11 Реділа, Ілона Рівне 11k 1056 10 12+ 6- 13+ 10? 2 27 82 16 12 Кавун, Дмитро Рівне 12k 933 9 11- 14+ 15+ 9? 2 21 65 11 13 Сичінська, Юлія Рівне 13k 885 7 14+ 10- 11- 16? 1 26 77 6 14 Демидов, Мирослав Рівне 14k 725 6 13- 12- 16+ 15? 1 21 61 5 15 Невірковець, Михайло Рівне 15k 689 5 16- 17+ 12- 14? 1 17 45 3 16 Лебідь, Максим Рівне 16k 529 5 15+ 18+ 14- 13? 2 14 45 8 17 Пивоварчук, Віталій Рівне 18k 374 3 20+ 15- 19- 22? 1 10 30 2 18 Безбах, Руслан Костопіль 19k 248 3 22+ 16- 21+ 19? 2 7 27 2 19 Оленченко, Микола Костопіль 20k 100 3 21+ 20+ 17+ 18? 3 6 24 6 20 Бельчук, Данило Рівне 18k 347 2 17- 19- 22- 21? 0 7 22 0 21 Левчик, Дмитро Костопіль 20k 100 1 19- 22+ 18- 20? 1 7 19 1 22 Кравчук, Назар Костопіль 20k 100 1 18- 21- 20+ 17? 1 6 21 2*до 12 років
Чемпіонат України з Го серед юнаків та дівчат до 12 років 2017 - Before Round 4 Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Ст.рейт. Очки ММ 1 2 3 4 Очки SOS SOSOS SODOS 1 Овсієнко, Всеволод Київ 4 кю 1741 10 5+ 3+ 2+ 4? 3 27 78 27 2 Лисенко, Єгор Київ 11 кю 1062 9 7+ 4+ 1- 8? 2 27 76 17 3 Ковальчук, Богдан Рівне 11 кю 1086 9 6+ 1- 8+ 5? 2 26 76 16 4 Пасічник, Данило Рівне 10 кю 1135 9 9+ 2- 6+ 1? 2 25 76 16 5 Малко, Олеся Рівне 12 кю 972 9 1- 7+ 10+ 3? 2 25 74 15 6 Щепанюк, Олександр Київ 13 кю 826 8 3- 10+ 4- 11? 1 25 74 7 7 Мельник, Анна Київ 13 кю 819 8 2- 5- 13+ 9? 1 24 73 6 8 Пушня, Юрій Київ 14 кю 752 8 11+ 9+ 3- 2? 2 24 70 15 9 Кушнерік, Роман Одеса 12 кю 935 8 4- 8- 12+ 7? 1 24 69 7 10 Войно, Володимир Рівне 14 кю 733 7 13+ 6- 5- 12? 1 23 71 6 11 Казнодій, Ярослав Рівне 14 кю 729 7 8- 12- 15+ 6? 1 20 61 5 12 Семещук, Андрій Рівне 15 кю 636 7 16+ 11+ 9- 10? 2 20 60 12 13 Холод, Устін Одеса 15 кю 620 6 10- 14+ 7- 17? 1 21 63 6 14 Довжук, Дмитро Рівне 16 кю 598 6 15+ 13- 17+ 16? 2 16 53 10 15 Зінов'єв, Михайло Харків 16 кю 509 5 14- 20+ 11- 18? 1 17 47 4 16 Файфура, Орест Рівне 16 кю 514 5 12- 17- 18+ 14? 1 16 48 4 17 Коваленко, Георгій Харків 17 кю 497 5 19+ 16+ 14- 13? 2 15 44 9 18 Науменко, Роман Київ 18 кю 327 4 21+ 19+ 16- 15? 2 13 39 8 19 Батуріна, Раїса Харків 17 кю 403 4 17- 18- 23+ 20? 1 12 40 3 20 Сівер, Катерина Київ 18 кю 352 4 25+ 15- 21+ 19? 2 11 36 6 21 Власенко, Олександра Київ 17 кю 421 4 18- 23+ 20- 22? 1 11 36 3 22 Поляков, Михайло Харків 18 кю 399 4 23- 26+ 27+ 21? 2 7 26 4 23 Сарвілова, Катерина Харків 18 кю 300 3 22+ 21- 19- 24? 1 12 30 4 24 Барабаш, Юрій Костопіль 20 кю 153 3 free 25+ 26+ 23? 3 6 22 6 25 Сандара, Максим Рівне 19 кю 209 2 20- 24- 29+ free 1 8 21 1 26 Рудик, Тимофій Київ 19 кю 276 2 28+ 22- 24- 27? 1 8 17 1 27 Олійник, Дмитро Рівне 20 кю 168 2 29+ 28+ 22- 26? 2 6 15 2 28 Загоройчук, Анастасія Рівне 20 кю 100 1 26- 27- free 29? 1 4 18 0 (29) Олійник, Катерина Київ 20 кю 100 1 27- free 25- 28? 1 4 18 0
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
Чемпіонат завершився.
На разі розміщую фінальні турнірні таблиці. Усі інші підсумки будуть розміщені пізніше.
Турнірна таблиця до 20 років:
На разі розміщую фінальні турнірні таблиці. Усі інші підсумки будуть розміщені пізніше.
Турнірна таблиця до 20 років:
Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Очки ММ 1 2 3 4 5 Очки SODOS Ст.рейт. Нов.рейт. ∆R 1 Крушельницький, Валерій Рівне 4 дан 4½ - 5+ 2+ 3+ 4+ 4 8 2497 2498 +1 2 Русановський, Дмитро КиЇв 2 кю 3½ 3+ 4+ 1- 5+ - 3 4½ 1944 1961 +17 3 Малко, Ярослав Рівне 3 кю 2½ 2- - 4+ 1- 5+ 2 2 1848 1856 +8 4 Русановський, Євген КиЇв 5 кю 1½ 5+ 2- 3- - 1- 1 0½ 1622 1647 +25 5 Бережняк, Максим Рівне 4 кю 0½ 4- 1- - 2- 3- 0 0 1749 1711 -38Турнірна таблиця до 16 років:
Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Очки ММ 1 2 3 4 5 6 Очки SOS SOSOS SODOS Ст.рейт. Нов.рейт. ∆R
1 Пелех, Віталій Рівне 7k 15 5+ 4+ 3+ 6+ 2- 7+ 5 81 471 66 1461 1538 +77
2 Шередеко, Георгій Київ 5k 15 4- 10+ 5+ 8+ 1+ 3+ 5 78 473 65 1626 1644 +18
3 Крушельницька, Поліна Рівне 5k 14 7+ 6+ 1- 4+ 8+ 2- 4 81 467 51 1638 1610 -28
4 Гресько, Данило Київ 9k 13 2+ 1- 10+ 3- 6+ 5- 3 81 471 39 1299 1350 +51
5 Кавун, Андрій Рівне 9k 13 1- 9+ 2- 7- 11+ 4+ 3 79 449 36 1241 1296 +55
6 Шпіганович, Владислав Рівне 7k 13 10+ 3- 8+ 1- 4- 11+ 3 76 466 34 1402 1390 -12
7 Приходько, Іван Київ 8k 13 3- 8- 11+ 5+ 10+ 1- 3 76 464 35 1356 1356 0
8 Бережняк, Назар Рівне 10k 12 11+ 7+ 6- 2- 3- 13+ 3 75 441 33 1155 1232 +77
9 Реділа, Ілона Рівне 11k 12 12+ 5- 13+ 11- 14+ 10+ 4 61 385 37 1056 1121 +65
10 Ухов, Матвій Рівне 9k 11 6- 2- 4- 12+ 7- 9- 1 76 423 10 1234 1162 -72
11 Кушнір, Мар'ян Рівне 10k 11 8- 13+ 7- 9+ 5- 6- 2 72 425 21 1146 1124 -22
12 Кавун, Дмитро Рівне 12k 10 9- 14+ 16+ 10- 13- 15+ 3 51 320 19 933 917 -16
13 Сичінська, Юлія Рівне 13k 9 14+ 11- 9- 15+ 12+ 8- 3 58 349 23 885 935 +50
14 Демидов, Мирослав Рівне 14k 7 13- 12- 15+ 16+ 9- 17- 2 49 269 12 725 704 -21
15 Лебідь, Максим Рівне 16k 6 16+ 18+ 14- 13- 19+ 12- 3 41 243 15 529 600 +71
16 Невірковець, Михайло Рівне 15k 6 15- 19+ 12- 14- 20+ 18- 2 35 216 7 689 564 -125
17 Оленченко, Микола Костопіль 20k 6 20+ 21+ 19+ 18+ 22+ 14+ 6 23 168 23 100 685 +585 Аномальний результат
18 Безбах, Руслан Костопіль 19k 5 22+ 15- 20+ 17- 21+ 16+ 4 25 168 13 248 436 +188
19 Пивоварчук, Віталій Рівне 18k 4 21+ 16- 17- 22+ 15- 20- 2 25 168 4 374 323 -51
20 Левчик, Дмитро Костопіль 20k 3 17- 22+ 18- 21+ 16- 19+ 3 25 152 8 100 288 +188
21 Бельчук, Данило Рівне 18k 3 19- 17- 22- 20- 18- 22+ 1 20 146 1 347 196 -151
22 Кравчук, Назар Костопіль 20k 1 18- 20- 21+ 19- 17- 21- 1 24 138 3 100 108 +8
Турнірна таблиця до 12 років:
Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Очки ММ 1 2 3 4 5 6 Очки SOS SOSOS SODOS Ст.рейт. Нов.рейт. ∆R
1 Овсієнко, Всеволод Київ 4 кю 13 2+ 5+ 3+ 4+ 7+ 8+ 6 61 373 61 1742 1750 +8
2 Малко, Олеся Рівне 12 кю 12 1- 6+ 11+ 5+ 3+ 4+ 5 62 364 49 972 1144 +172
3 Лисенко, Єгор Київ 11 кю 11 6+ 4+ 1- 8+ 2- 5+ 4 64 368 39 1062 1132 +70
4 Пасічник, Данило Рівне 10 кю 10 9+ 3- 7+ 1- 6+ 2- 3 64 360 28 1135 1110 -25
5 Ковальчук, Богдан Рівне 11 кю 10 7+ 1- 8+ 2- 9+ 3- 3 63 362 27 1086 1063 -23
6 Мельник, Анна Київ 13 кю 10 3- 2- 15+ 9+ 4- 7+ 3 58 354 25 819 905 +86
7 Щепанюк, Олександр Київ 13 кю 9 5- 11+ 4- 10+ 1- 6- 2 60 349 17 826 837 +11
8 Пушня, Юрій Київ 14 кю 9 10+ 9+ 5- 3- 11+ 1- 3 60 346 26 752 872 +120
9 Кушнерік, Роман Одеса 12 кю 9 4- 8- 12+ 6- 5- 13+ 2 55 335 16 935 873 -62
10 Казнодій, Ярослав Рівне 14 кю 9 8- 12- 14+ 7- 15+ 11+ 3 49 309 23 729 762 +33
11 Войно, Володимир Рівне 14 кю 8 15+ 7- 2- 12+ 8- 10- 2 54 326 15 733 697 -36
12 Семещук, Андрій Рівне 15 кю 8 16+ 10+ 9- 11- 13- 18+ 3 46 277 21 636 663 +27
13 Довжук, Дмитро Рівне 16 кю 8 14+ 15- 17+ 16+ 12+ 9- 4 44 265 28 598 696 +98
14 Зінов'єв, Михайло Харків 16 кю 8 13- 18+ 10- 22+ 20+ 15+ 4 40 245 23 509 632 +123
15 Холод, Устін Одеса 15 кю 7 11- 13+ 6- 17+ 10- 14- 2 49 282 14 620 580 -40
16 Файфура, Орест Рівне 16 кю 6 12- 17- 22+ 13- 18- 20+ 2 38 230 10 514 486 -28
17 Коваленко, Георгій Харків 17 кю 6 21+ 16+ 13- 15- 22+ 19- 3 37 224 16 497 510 +13
18 Сівер, Єкатерина Київ 18 кю 6 23+ 14- 20+ 21+ 16+ 12- 4 37 218 21 352 498 +146
19 Барабаш, Юрій Костопіль 20 кю 6 free 23+ 26+ 24+ 21+ 17+ 6 30 173 30 153 625 +472 Аномальний результат
20 Власенко, Олександра Київ 17 кю 5 22- 24+ 18- 25+ 14- 16- 2 35 195 10 421 364 -57
21 Батуріна, Раїса Харків 17 кю 5 17- 22- 24+ 18- 19- free 2 32 192 9 403 326 -77
22 Науменко, Роман Київ 18 кю 5 20+ 21+ 16- 14- 17- 29+ 3 31 201 11 327 375 +48
23 Сандара, Максим Рівне 19 кю 5 18- 19- 28+ free 25+ 26+ 4 27 159 15 209 367 +158
24 Сарвілова, Катерина Харків 18 кю 5 25+ 20- 21- 19- 29+ 27+ 3 25 159 9 300 346 +46
25 Поляков, Михайло Харків 18 кю 5 24- 26+ 27+ 20- 23- 28+ 3 24 147 9 399 352 -47
26 Рудик, Тимофій Київ 19 кю 4 29+ 25- 19- 27+ 28+ 23- 3 22 138 6 276 297 +21
27 Олійник, Дмитро Рівне 20 кю 3 28+ 29+ 25- 26- free 24- 3 19 128 5 168 157 -11
28 Олійник, Катерина Київ 20 кю 2 27- free 23- 29+ 26- 25- 2 19 130 2 100 109 +9
29 Загоройчук, Анастасія Рівне 20 кю 1 26- 27- free 28- 24- 22- 1 19 135 0 100 100 0
Турнірна таблиця до 9 років:
Місце Прізвище та ім'я Місто Ранг Очки ММ 1 2 3 4 5 6 Очки SOS SOSOS SODOS Ст.рейт. Нов.рейт. ∆R
1 Стефанович, Дмитро Рівне 10 кю 6 8+ 4+ 5+ 2+ 7+ 3+ 6 23 125 23 1100 1128 +28
2 Литвиненко, Вадим Костопіль 20 кю 5 6+ 3+ 7+ 1- 4+ 8+ 5 23 127 17 175 685 +510 Аномальний результат
3 Онищук, Богуслав Рівне 15 кю 4 9+ 2- 8+ 5+ 6+ 1- 4 24 121 13 636 661 +25
4 Грабарчук, Єва Київ 19 кю 4 13+ 1- 12+ 6+ 2- 7+ 4 19 120 8 261 450 +189
5 Коцюруба, Софія Київ 18 кю 4 10+ 11+ 1- 3- 9+ 13+ 4 19 108 9 308 421 +113
6 Харчук, Анатолій Рівне 17 кю 3 2- 10+ 9+ 4- 3- free 3 21 117 8 400 358 -42
7 Фенчак, Анастасія Київ 18 кю 3 11+ 12+ 2- 10+ 1- 4- 3 21 110 6 351 367 +16
8 Заєць, Орест Рівне 19 кю 3 1- 13+ 3- 11+ 12+ 2- 3 19 117 4 258 351 +93
9 Сарвілов, Георгій Харків 20 кю 3 3- free 6- 12+ 5- 11+ 3 16 111 5 184 240 +56
10 Батуріна, Ольга Харків 20 кю 3 5- 6- free 7- 13+ 12+ 3 14 107 4 100 219 +119
11 Олійник, Анна Київ 20 кю 2 7- 5- 13+ 8- free 9- 2 15 106 2 100 100 0
12 Хокова, Анастасія Харків 20 кю 1 free 7- 4- 9- 8- 10- 1 16 105 0 100 100 0
13 Безчасний, Сєвєр Харків 20 кю 1 4- 8- 11- free 10- 5- 1 16 102 0 100 100 0
Востаннє редагувалось 07 листопада 2017, 13:50 користувачем Небайдужий, всього редагувалось 1 раз.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
Підведемо короткі підсумки змагань:
Перш за все, хочу відмітити, що всі призери в категоріях до 12, до 16 та до 20 років будуть подані в списки національної збірної команди України з Ґо.
Крім того, ряд юних спортсменів виконали нормативи спортивних розрядів:
До 20 років:
1 розряд - Малко Ярослав (Рівне);
До 16 років:
2 юнацький розряд – Лебідь Максим (Рівне), Оленченко Микола (Костопіль);
3 юнацький розряд – Безбах Руслан (Костопіль);
До 12 років:
2 розряд – Овсієнко Всеволод (Київ);
3 розряд – Лисенко Єгор (Київ);
2 юнацький розряд – Зінов’єв Михайло (Харків), Барабаш Юрій (Костопіль);
До 9 років:
2 юнацький розряд – Литвиненко Вадим (Костопіль);
3 юнацький розряд – Батуріна Ольга (Харків).
Окрім того, маємо приємну інформацію від Мінмолодьспорту з приводу міністерських рейтингів. Нам дали «добро» на нарахування мінрейтингу за подвійними підсумками (окремо за хлопців та окремо за дівчат).
В зв’язку з цим підсумовую місця і очки по категоріях:
В категорії до 20 років:
1 місце (Крушельницький Валерій, тренер Качановський В.О.) - 40 очок
2 місце (Русановський Дмитро, тренер Симоненко В.В.) - 32 очка
3 місце (Малко Ярослав, тренер Качановський В.О.) - 28 очок
4 місце (Русановський Євген, тренер Симоненко В.В.) - 20 очок
5 місце (Бережняк Максим, тренер Качановський В.О.) - 16 очок
Всього:
за тренера Симоненко В.В. - 52 очка,
за тренера Качановського В.О. – 84 очка
По містах:
Київ – 52 очка,
Рівне 84 очка.
В категорії до 16 років:
серед юнаків:
1 місце (Пелех Віталій, тренер Качановський В.О.) - 20 очок
2 місце (Шередеко Георгій, тренер Гальченко Г.М.) - 16 очок
3 місце (Гресько Данило, тренер Симоненко В.В.) - 14 очок
4 місце (Кавун Андрій, тренер Качановський В.О.) - 10 очок
5 місце (Шпіганович Владислав, тренер Качановський В.О.) - 8 очок
6 місце (Приходько Іван, тренер Гальченко Г.М.) - 7 очок
7 місце (Бережняк Назар, тренер Качановський В.О.) - 6 очок
8 місце (Ухов Матвій, тренер Качановський В.О.) - 5 очок
cеред дівчат:
1 місце (Крушельницька Поліна, тренер Качановський В.О.) - 20 очок
2 місце (Реділа Ілона, тренер Качановський В.О.) - 16 очок
3 місце (Сичінська Юлія, тренер Качановський В.О.) - 14 очок
Всього:
за тренера Симоненко В.В. - 14 очок,
за тренера Гальченко Г.М. - 23 очка,
за тренера Качановського В.О. – 99 очок.
По містах: Київ – 37 очок, Рівне – 99 очок.
В категорії до 12 років
серед юнаків:
1 місце (Овсієнко Всеволод, тренер Симоненко В.В.) - 20 очок
2 місце (Лисенко Єгор, тренер Симоненко В.В.) - 16 очок
3 місце (Пасічник Данило, тренер Качановський В.О.) - 14 очок
4 місце (Ковальчук Богдан, тренер Качановський В.О.) - 10 очок
5 місце (Щепанюк Олександр, тренер Гальченко Г.М.) - 8 очок
6 місце (Пушня Юрій, тренер Симоненко В.В.) - 7 очок
7 місце (Кушнерік Роман, тренер Ліверинов В.В.) - 6 очок
8 місце (Казнодій Ярослав, тренер Качановський В.О.) - 5 очок
серед дівчат:
1 місце (Малко Олеся, тренер Качановський В.О.) - 20 очок
2 місце (Мельник Анна, тренер Симоненко В.В.) - 16 очок
3 місце (Сівер Катерина, тренер Симоненко В.В.) - 14 очок
4 місце (Власенко Олександра, тренер Гальченко Г.М.) - 10 очок
5 місце (Батуріна Раїса, тренер Абросімов Є.О.) - 8 очок
6 місце (Сарвілова Катерина, тренер Абросімов Є.О.) - 7 очок
7 місце (Олійник Катерина, тренер Кротович Ю.П.) - 6 очок
8 місце (Загоройчук Анастасія, тренер Шевчук О.Б.) - 5 очок
Всього:
за тренера Шевчук О.Б. – 5 очок,
за тренера Кротович Ю.П. – 6 очок,
за тренера Ліверинова В.В. – 6 очок,
за тренера Абросімова Є.О. – 15 очок,
за тренера Гальченко Г.М. - 18 очок,
за тренера Качановського В.О. – 49 очок,
за тренера Симоненко В.В. - 73 очка.
По містах: Одеса – 6 очок, Харків – 15 очок, Рівне – 54 очка, Київ – 97 очок.
Всього за підсумками всіх трьох категорій:
Тренер Шевчук О.Б. – 5,
тренер Кротович Ю.П. – 6 очок,
тренер Ліверинов В.В. – 6 очок,
тренер Абросімов Є.О. – 15 очок,
тренер Гальченко Г.М. – 41 очко,
тренер Симоненко В.В. – 139 очок,
тренер Качановський В.О. - 232 очка.
По містах:
Одеса – 6 очок,
Харків – 15 очок,
Київ – 186 очок,
Рівне- 237 очок.
За підсумками змагань крім нагородження дипломами і медалями за призові місця проводилось нагородження сертифікатами за виграні партії.
Так, в категорії до 16 років сертифікати отримали:
* за 6 перемог - Оленченко Микола (Костопіль);
* за 5 перемог – Пелех Віталій (Рівне) та Шередеко Георгій (Київ);
* за 4 перемоги – Крушельницька Поліна (Рівне), Реділа Ілона (Рівне), Безбах Руслан (Костопіль).
В категорії до 12 років сертифікати отримали:
* за 6 перемог – Овсієнко Всеволод (Київ);
* за 5 перемог – Малко Олеся (Рівне) та Барабаш Юрій (Костопіль);Зінов’єв Михайло (Харків), Сівер Катерина (Київ).
В категорії до 9 років сертифікати отримали:
* за 6 перемог – Стефанович Дмитро (Рівне);
* за 5 перемог – Литвиненко Вадим (Костопіль);
* за 4 перемоги – Онищук Богуслав (Рівне), Грабарчук Єва (Київ), Коцюруба Софія (Київ).
Нагородження дипломами і сертифікатами супроводжувались грошовими призами від батьківського комітету.
Всі учасники отримали солодкі призи.
Призи тих, хто не залишився на церемонію нагородження, закладені в призовий фонд наступного змагання.
Перш за все, хочу відмітити, що всі призери в категоріях до 12, до 16 та до 20 років будуть подані в списки національної збірної команди України з Ґо.
Крім того, ряд юних спортсменів виконали нормативи спортивних розрядів:
До 20 років:
1 розряд - Малко Ярослав (Рівне);
До 16 років:
2 юнацький розряд – Лебідь Максим (Рівне), Оленченко Микола (Костопіль);
3 юнацький розряд – Безбах Руслан (Костопіль);
До 12 років:
2 розряд – Овсієнко Всеволод (Київ);
3 розряд – Лисенко Єгор (Київ);
2 юнацький розряд – Зінов’єв Михайло (Харків), Барабаш Юрій (Костопіль);
До 9 років:
2 юнацький розряд – Литвиненко Вадим (Костопіль);
3 юнацький розряд – Батуріна Ольга (Харків).
Окрім того, маємо приємну інформацію від Мінмолодьспорту з приводу міністерських рейтингів. Нам дали «добро» на нарахування мінрейтингу за подвійними підсумками (окремо за хлопців та окремо за дівчат).
В зв’язку з цим підсумовую місця і очки по категоріях:
В категорії до 20 років:
1 місце (Крушельницький Валерій, тренер Качановський В.О.) - 40 очок
2 місце (Русановський Дмитро, тренер Симоненко В.В.) - 32 очка
3 місце (Малко Ярослав, тренер Качановський В.О.) - 28 очок
4 місце (Русановський Євген, тренер Симоненко В.В.) - 20 очок
5 місце (Бережняк Максим, тренер Качановський В.О.) - 16 очок
Всього:
за тренера Симоненко В.В. - 52 очка,
за тренера Качановського В.О. – 84 очка
По містах:
Київ – 52 очка,
Рівне 84 очка.
В категорії до 16 років:
серед юнаків:
1 місце (Пелех Віталій, тренер Качановський В.О.) - 20 очок
2 місце (Шередеко Георгій, тренер Гальченко Г.М.) - 16 очок
3 місце (Гресько Данило, тренер Симоненко В.В.) - 14 очок
4 місце (Кавун Андрій, тренер Качановський В.О.) - 10 очок
5 місце (Шпіганович Владислав, тренер Качановський В.О.) - 8 очок
6 місце (Приходько Іван, тренер Гальченко Г.М.) - 7 очок
7 місце (Бережняк Назар, тренер Качановський В.О.) - 6 очок
8 місце (Ухов Матвій, тренер Качановський В.О.) - 5 очок
cеред дівчат:
1 місце (Крушельницька Поліна, тренер Качановський В.О.) - 20 очок
2 місце (Реділа Ілона, тренер Качановський В.О.) - 16 очок
3 місце (Сичінська Юлія, тренер Качановський В.О.) - 14 очок
Всього:
за тренера Симоненко В.В. - 14 очок,
за тренера Гальченко Г.М. - 23 очка,
за тренера Качановського В.О. – 99 очок.
По містах: Київ – 37 очок, Рівне – 99 очок.
В категорії до 12 років
серед юнаків:
1 місце (Овсієнко Всеволод, тренер Симоненко В.В.) - 20 очок
2 місце (Лисенко Єгор, тренер Симоненко В.В.) - 16 очок
3 місце (Пасічник Данило, тренер Качановський В.О.) - 14 очок
4 місце (Ковальчук Богдан, тренер Качановський В.О.) - 10 очок
5 місце (Щепанюк Олександр, тренер Гальченко Г.М.) - 8 очок
6 місце (Пушня Юрій, тренер Симоненко В.В.) - 7 очок
7 місце (Кушнерік Роман, тренер Ліверинов В.В.) - 6 очок
8 місце (Казнодій Ярослав, тренер Качановський В.О.) - 5 очок
серед дівчат:
1 місце (Малко Олеся, тренер Качановський В.О.) - 20 очок
2 місце (Мельник Анна, тренер Симоненко В.В.) - 16 очок
3 місце (Сівер Катерина, тренер Симоненко В.В.) - 14 очок
4 місце (Власенко Олександра, тренер Гальченко Г.М.) - 10 очок
5 місце (Батуріна Раїса, тренер Абросімов Є.О.) - 8 очок
6 місце (Сарвілова Катерина, тренер Абросімов Є.О.) - 7 очок
7 місце (Олійник Катерина, тренер Кротович Ю.П.) - 6 очок
8 місце (Загоройчук Анастасія, тренер Шевчук О.Б.) - 5 очок
Всього:
за тренера Шевчук О.Б. – 5 очок,
за тренера Кротович Ю.П. – 6 очок,
за тренера Ліверинова В.В. – 6 очок,
за тренера Абросімова Є.О. – 15 очок,
за тренера Гальченко Г.М. - 18 очок,
за тренера Качановського В.О. – 49 очок,
за тренера Симоненко В.В. - 73 очка.
По містах: Одеса – 6 очок, Харків – 15 очок, Рівне – 54 очка, Київ – 97 очок.
Всього за підсумками всіх трьох категорій:
Тренер Шевчук О.Б. – 5,
тренер Кротович Ю.П. – 6 очок,
тренер Ліверинов В.В. – 6 очок,
тренер Абросімов Є.О. – 15 очок,
тренер Гальченко Г.М. – 41 очко,
тренер Симоненко В.В. – 139 очок,
тренер Качановський В.О. - 232 очка.
По містах:
Одеса – 6 очок,
Харків – 15 очок,
Київ – 186 очок,
Рівне- 237 очок.
За підсумками змагань крім нагородження дипломами і медалями за призові місця проводилось нагородження сертифікатами за виграні партії.
Так, в категорії до 16 років сертифікати отримали:
* за 6 перемог - Оленченко Микола (Костопіль);
* за 5 перемог – Пелех Віталій (Рівне) та Шередеко Георгій (Київ);
* за 4 перемоги – Крушельницька Поліна (Рівне), Реділа Ілона (Рівне), Безбах Руслан (Костопіль).
В категорії до 12 років сертифікати отримали:
* за 6 перемог – Овсієнко Всеволод (Київ);
* за 5 перемог – Малко Олеся (Рівне) та Барабаш Юрій (Костопіль);Зінов’єв Михайло (Харків), Сівер Катерина (Київ).
В категорії до 9 років сертифікати отримали:
* за 6 перемог – Стефанович Дмитро (Рівне);
* за 5 перемог – Литвиненко Вадим (Костопіль);
* за 4 перемоги – Онищук Богуслав (Рівне), Грабарчук Єва (Київ), Коцюруба Софія (Київ).
Нагородження дипломами і сертифікатами супроводжувались грошовими призами від батьківського комітету.
Всі учасники отримали солодкі призи.
Призи тих, хто не залишився на церемонію нагородження, закладені в призовий фонд наступного змагання.
Востаннє редагувалось 07 листопада 2017, 12:40 користувачем Небайдужий, всього редагувалось 1 раз.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
Фото призерів:
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
Хочу подякувати всім, хто допомагав організовувати турнір, проводити підготовчу роботу, постійно підтримував під час турніру, організовували чайний стіл та допомагали потім після турніру прибрати все та навести порядок.
Дуже дякую сім'ї Малко, які допомагали мені і до турніру, і під час турніру, і після турніру. Перерахувати все, що вони зробили для цього турніру мабуть буде дуже тяжко, так як це може вирости у величезний перелік справ.
Також велика вдячність Козачок Іванні Іванівні (мамі Бельчука Данила), завдяки ініціативі якої та завдяки її суттєвих особистих витрат був організований чайний стіл.
А ще хочу подякувати сім'ї Пасічників, які закупили печиво для чайного столу, чергували за чайним столом, підтримували там порядок та допомагали наводити порядок після завершення змагання.
До організації чайного столу та чергування за ним причетні ще цілий ряд інших наших батьків: Станіцька Оксана Олександрівна, дочка якої ще лише освоює ази гри Ґо і ще не грає в турнірах, сім'я Зайців, Лебідь Оксана Григорівна, Ковальчук Наталія Дмитрівна та багато інших батьків, які підключались буквально в процесі змагань, повний список яких я й не взмозі відтворити, так як в процесі змагань я був страшенно зайнятий питаннями суддівства та організації нормального проходження всіх чотирьох турнірів. Тож вибачте, що не всіх назвав персонально. Всім вам, названим, і не названим, я висловлюю ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ!!! Ваш ентузіазм та волонтерські дії створювали під час турніру чудову позитивну атмосферу. Ця неоцінення допомога дала можливість нам успішно провести чотири змагання одночасно, що було абсолютно неможливо без такої масової безкорисної допомоги і підтримки.
Величезна всім вдячність і шана.
Дуже дякую сім'ї Малко, які допомагали мені і до турніру, і під час турніру, і після турніру. Перерахувати все, що вони зробили для цього турніру мабуть буде дуже тяжко, так як це може вирости у величезний перелік справ.
Також велика вдячність Козачок Іванні Іванівні (мамі Бельчука Данила), завдяки ініціативі якої та завдяки її суттєвих особистих витрат був організований чайний стіл.
А ще хочу подякувати сім'ї Пасічників, які закупили печиво для чайного столу, чергували за чайним столом, підтримували там порядок та допомагали наводити порядок після завершення змагання.
До організації чайного столу та чергування за ним причетні ще цілий ряд інших наших батьків: Станіцька Оксана Олександрівна, дочка якої ще лише освоює ази гри Ґо і ще не грає в турнірах, сім'я Зайців, Лебідь Оксана Григорівна, Ковальчук Наталія Дмитрівна та багато інших батьків, які підключались буквально в процесі змагань, повний список яких я й не взмозі відтворити, так як в процесі змагань я був страшенно зайнятий питаннями суддівства та організації нормального проходження всіх чотирьох турнірів. Тож вибачте, що не всіх назвав персонально. Всім вам, названим, і не названим, я висловлюю ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ!!! Ваш ентузіазм та волонтерські дії створювали під час турніру чудову позитивну атмосферу. Ця неоцінення допомога дала можливість нам успішно провести чотири змагання одночасно, що було абсолютно неможливо без такої масової безкорисної допомоги і підтримки.
Величезна всім вдячність і шана.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям
- Небайдужий
- Advanced Member
- Повідомлень: 4835
- З нами з: 01 січня 2007, 13:26
- Розряд: 6k
- Звідки: м. Рівне
- Контактна інформація:
Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017
На допомогу тренерам для присвоєння спортивних розрядів викладаю тут витяги з протоколів чемпіонату України з Ґо серед юніорів та юнаків (до 12, до 16 та до 20 років) та всеукраїнського турніру з Ґо серед юнаків та дівчат до 9 років:
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Омар Хайям