Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4668
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Небайдужий » 11 окт 2017, 13:11

4-5 листопада в Рівному буде проводитись два турніри:
* чемпіонат України серед юнаків та юніорів (до 12, до 16, до 20 років);
* всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат до 9 років.
Критерії допуску:
до 12 років - юнаки та дівчата, які народились після 1 вересня 2006 року;
до 16 років - юнаки та дівчата, які народились після 1 вересня 2002 року;
до 20 років - юнаки та дівчата, які народились після 1 січня 1998 року;
до 9 років - юнаки та дівчата, яким на день завершення змагань не виповниться 9 років;
в усі вікові категорії за рейтинговими рівнями допускаються учасники, які мають офіційний рейтинг не нижче 100 очок.
Примітка: За власним бажанням (або за рекомендаціями своїх тренерів) учасники можуть обрати для себе будь-яку старшу категорію, ніж та, в яку вони проходять за віком.
Система проведення змагань в кожній віковій категорії буде визначена в залежності від кількості учасників, які пройдуть реєстрацію.
Нижче прикріпленими файлами розміщені регламенти змагань. Розклад турів, вказаний в регламентах, може бути змінений з метою оптимізації використання часу учасників, але остаточна реєстрація, відкриття змагань та закриття, скоріш за все будуть згідно цього розкладу. Прошу враховувати це у своїх планах при купівлі квитків.
Місце проведення змагань ще не визначене остаточно, але в цьому напрямку ведеться робота, так як є багато нюансів. В разі чого, маємо 100% гарантований варіант - Школа інтелектуальних видів спорту.
Попередня реєстрація буде проводитись в окремій темі форуму: viewtopic.php?f=37&t=23005
При попередній реєстрації прошу тренерів вказувати крім прізвища, імені та міста, ще й дату народження, вікову категорію, в якій планується участь кожного спортсмена, спортивні розряди та рейтинги (якщо встановлюєте відмінні від офіційних).
Нагадую, що в Україні практикується встановлення експертної оцінки, якщо потенційний учасник має, наприклад, лише інтернет-рейтинг, або якщо реальна сила гри спортсмена суттєво відрізняється від офіційного рейтингу. Експертна оцінка може бути встановлена як тренером, так і кимось із гравців данового рівня. Але бажано цим не зловживати. Також у нас практикується принцип врахування клубних рейтингів в офіційні, але лише за формулою: клубний рейтинг мінус сто (за умови, що отриманий рейтинг виходить не нижче офіційного).
Нижче розміщую регламенти змагань, які можете використати для оформлення відряджень.
Регламент 2017 го ВТ-9.PDF
Регламент 2017 го ЧУ-юн.PDF
Приміщення та питання масовок.
Питання пошуку приміщення натикається на проблеми, пов'язані з питанням масовості. Справа в тому, що більшість пристойних приміщень (конференц-залів) в Рівному розраховані на певні обмежені по кількості учасників заходи. Ще 30-40 учасників можна якось розмістити в багатьох залах, а от уже 50-70 - проблема (маю на увазі не просто стільці, а ще й столи).
Чесно кажучи, не розумію тих людей, які до цього часу ще живуть "совковими" стереотипами про те, що оцінка турніру відбувається за масовістю, а не за якістю учасників. Повірте, масовість нашого виду спорту легко визначається за нашим рейтинг-листом, опублікованим на офіційному сайті федерації, а не за тим, як ми вміємо "зганяти" масовку на той чи інший турнір.
Так, в Азії бувають масові турніри, але це переважно турніри типу 200 учасників рівня 5-го дану, чи щось подібне. В нашому випадку дехто у нас притримується думки, що для підняття рівня турніру достатньо "назганяти" на нього купу початківців. Але ж це неправильно. 20-ті кю зіграють свої партії за 10-15 хвилин ( а дехто і за 5-ть) і будуть "розносити" все навкруги, так як заставити їх сидіти і чекати "по стійці струнко" не вдасться - це ж діти. А це у свою чергу буде створювати на турнірі несприятливу атмосферу і претендентам на призові місця буде тяжко показати свої найкращі результати.
Рівень турніру визначається рівнем учасників. Заради того, щоб убезпечити юнацькі чемпіонати України від оцього "спаму 20-ми кю", Корсак у свій час практикував обмеження у рівні допуску не нижче 400 очок. Зараз такого обмеження немає, але це не означає, що на турнір треба тягнути усіх підряд. Турнір буде цінуватись, якщо для того, щоб на нього потрапити, треба чогось досягти (вийти на якийсь рейтинг чи пройти відбір у якомусь турнірі). При Корсаку формувалась, як ніби "юнацька еліта" з тих, хто уже вийшов на критерії участі в ЮЧУ, а решта учнів мали спершу постаратись вийти на цей рівень, а тоді лише претендувати на участь в такому турнірі. І це цінувалось і було стимулом якнайшвидше вийти на потрібний рівень.
Тому прошу тренерів з інших міст віднестись до цієї моєї інформації серйозно і, якщо це можливо, то привозити не всіх підряд (аби гроші були), а тих, хто дійсно за якимись вашими критеріями уже заслужив таку поїздку.

Для охочих "а пагаваріть"
Дуже прошу вас не влаштовувати в цій темі спамових обговорень. Якщо хочеться побалакати й перемити комусь кісточки, то заведіть, будь-ласка, окрему тему типу ""а пагаваріть" за мотивами ЮЧУ" (жартую :) ), а якщо серйозно, то щось такого плану "Обговорення всього, що пов'язане з ЮЧУ".
Повірте, ніхто з нас не може заявити, що він ідеальна людина. Як всі звичайні люди, я теж маю купу недоліків, але я при цьому роблю все можливе для того, щоб Ґо у нас розвивалось, докладаю всіх своїх зусиль і талантів. Можливо я роблю це якось не так, як ви собі уявляєте. Але це говорить лише про те, що всі люди різні і мають різне бачення усього навколо себе.
А тим, у кого ну дуже чешуться руки "потоптатись" по моїх недоліках, скажу одну важливу думку: " в чужому оці видно навіть пилинку, а у своєму - не видно навіть цілої колоди". Тож, перш ніж почати свої словесні кульбіти, прошу врахувати наведену в попередньому реченні думку.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Последний раз редактировалось Небайдужий 08 ноя 2017, 08:16, всего редактировалось 2 раза.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 493
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Наталья » 11 окт 2017, 18:41

:) поширено у групі дитячого Го.
Последний раз редактировалось Наталья 11 окт 2017, 19:21, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4668
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Небайдужий » 11 окт 2017, 18:59

Дякую за підказку. В пришвидшеному режимі готував матеріал на форум і просто неправильно сформулював.
Винуватий, уже виправився. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4668
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Небайдужий » 24 окт 2017, 21:32

Звертаю увагу тренерів, що потрібно оформити офіційні заявки на участь в чемпіонаті від обласних (для киян- міського) спорт-управлінь з печаткою лікаря, поліклініки та управління спорту. Це формальна вимога Мінмолодьспорту в усіх видах спорту на всі всеукраїнські змагання. Ми і так у них в боржниках з цього приводу. То прошу постаратись зробити ці документи на цей чемпіонат. В категорії до 9 років буде не чемпіонат, а всеукраїнський турнір. Враховуйте це, та робіть окремі офіційні заявки (на чемпіонат окремо, а на всеукраїнський турнір - окремо).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1186
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Dmitriy » 26 окт 2017, 15:44

Шановні тренери та охочі ними стати.
Довожу до вашого відома, що Федерація го України закладає перший семінар для дитячих тренерів з го, який відбудеться 04-05 листопада 2017 в м. Рівне, за адресою: вул. Марка Вовчка, 29А, школа №9, в межах Чемпіонату України серед юнаків та юніорів 2017. Початок в суботу о 15-00.
Для того щоб полегшити фінансове навантаження на учасників семінару, Федерація го України виділяє кошти на оплату проїзду. Сума грошей для компенсації витрат на транспорт розраховується індивідуально для кожного учасника, але не менше ніж 300 грн.
В підсумку, кожний учасник семінару отримає сертифікат дитячого тренера з го з правом викладання теорії та практики гри від імені Федерація го України.
Учасники семінару прослухають лекцію по використанню підручників корейського видавництва (найкраща в світі технологія), і матимуть змогу практично її застосувати.
Мета семінару - впорядкувати викладання теорії та практики гри для уніфікації отримання знань дітьми, не залежно від рівня гри викладача.
Прошу всіх зацікавлених реєструватися в цій гілці: viewtopic.php?f=3&t=23018&p=91555#p91555
Довідки за тел. 063 620 59 04 Яценко Дмитро Олександрович.

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4668
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Небайдужий » 28 окт 2017, 22:38

На прохання окремих тренерів розміщую тут зразок офіційної заявки.
Офіційна заявка на участь у ЮЧУ з Ґо 2017.doc
Нагадую, що проти кожного прізвища учасників в останній колонці має бути підпис лікаря та його особиста печатка, а внизу, повинні бути відповідні підписи та печатки поліклініки (спортдиспансеру) та відповідного обласного (для Києва - міського) спортуправління.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4668
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Небайдужий » 28 окт 2017, 22:59

Списки попередньої реєстрації:
*до 20 років:
№  Прізвище та ім'я  Місто Рейтинг Ранг Спорт. розряд
1 Крушельницький Валерій Рівне  2497 4 дан  КМСУ    
2 Русановський Дмитро  Київ  1965  2 кю  1 розряд  
3 Малко, Ярослав     Рівне  1848  3 кю  2 розряд  
4 Бережняк, Максим    Рівне  1749  4 кю  2 розряд  
5 Русановський Євген   Київ  1587  6 кю  2 розряд  
.
*до 16 років:
№  Прізвище та ім'я   Місто  Рейтинг Ранг Спорт. розряд
 1 Крушельницька Поліна Рівне    1638  5 кю 2 розряд  
 2 Шередеко Георгій   Київ    1626  5 кю 2 розряд  
 3 Пелех Віталій     Рівне    1461  7 кю 2 розряд  
 4 Шпіганович, Владислав Рівне    1402  7 кю 1 юн. розр. 
 5 Приходько Іван    Київ    1356  8 кю 1 юн.розр. 
 6 Гресько Данило    Київ    1299  9 кю 1 юн.розр. 
 7 Кавун Андрій     Рівне    1241  9 кю 3 розряд  
 8 Ухов Матвій      Рівне    1234  9 кю 1 юн. розр. 
 9 Бережняк, Назар    Рівне    1155 10 кю 1 юн. розр. 
10 Кушнір Мар'ян     Рівне    1146 10 кю 1 юн.розр. 
11 Реділа, Ілона     Рівне    1056 11 кю 3 розряд  
12 Кавун Дмитро     Рівне    933 12 кю 1 юн. розр. 
13 Сичінська Юлія    Рівне    885 13 кю 1 юн.розр. 
14 Демидов, Мирослав   Рівне    725 14 кю 2 юн. розр. 
15 Невірковець Михайло  Рівне    689 15 кю 3 юн. розр. 
16 Лебідь, Максим    Рівне    529 16 кю 3 юн. розр. 
17 Пивоварчук, Віталій  Рівне    374 18 кю 3 юн. розр. 
18 Бельчук Данило    Рівне    347 18 кю б/р     
19 Безбах Руслан     Костопіль  248 19 кю б/р     
20 Оленченко Микола   Костопіль  100 20 кю б/р     
21 Кравчук Назар     Костопіль  100 20 кю б/р     
22 Левчик Дмитро     Костопіль  100 20 кю б/р     
.
*до 12 років:
№  Прізвище та ім'я   Місто  Рейтинг Ранг Спорт. розряд
 1 Овсієнко Всеволод  Київ    1741  4 кю 3 розряд  
 2 Пасічник Данило   Рівне    1135 10 кю 3 розряд  
 3 Ковальчук Богдан   Рівне    1086 11 кю 1 юн.розр. 
 4 Лисенко Єгор     Київ    1062 11 кю 1 юн.розр. 
 5 Малко Олеся     Рівне    972 12 кю 3 розряд  
 6 Кушнерік Роман    Одеса    935 12 кю 1 юн.розр. 
 7 Щепанюк Олександр  Київ     826 13 кю 1 юн. розр. 
 8 Мельник Анна     Київ     819 13 кю 1 юн.розр. 
 9 Пушня Юрій      Київ     752 14 кю 1 юн.розр. 
10 Войно Володимир   Рівне    733 14 кю 1 юн.розр. 
11 Казнодій, Ярослав  Рівне    729 14 кю 2 юн. розр. 
12 Семещук, Андрій   Рівне    636 15 кю 2 юн. розр. 
13 Холод Устін     Одеса    620 15 кю 2 юн.розр. 
14 Довжук Дмитро    Рівне    598 16 кю 2 юн.розр. 
15 Файфура, Орест    Рівне    514 16 кю 3 юн. розр. 
16 Зінов'єв Михайло   Харків    509 16 кю 3 юн. розр. 
17 Коваленко Георгій  Харків    497 17 кю 3 юн. розр. 
18 Власенко Олександра Київ     421 17 кю 3 юн. розр. 
19 Батуріна Раїса    Харків    403 17 кю 3 юн. розр. 
20 Поляков Михайло   Харків    399 18 кю 3 юн. розр. 
21 Сівер Катерина    Київ     352 18 кю 3 юн. розр. 
22 Науменко Роман    Київ     327 18 кю 3 юн. розр. 
23 Сарвілова Катерина  Харків    300 18 кю 3 юн. розр. 
24 Рудик Тимофій    Київ     276 19 кю 3 юн. розр. 
25 Сандара, Максим   Рівне    209 19 кю 3 юн. розр. 
26 Олійник Дмитро    Рівне    168 20 кю б/р     
27 Барабаш Юрій     Костопіль  153 20 кю б/р     
28 Загоройчук Анастасія Рівне    100 20 кю б/р     
29 Олійник Катерина   Київ     100 20 кю б/р     
.
*до 9 років:
№ Прізвище та ім'я  Місто  Рейтинг Ранг Спорт. розряд
 1 Стефанович Дмитро Рівне    1100 10 кю 3 розряд  
 2 Онищук, Богуслав Рівне    636 15 кю 2 юн. розр. 
 3 Харчук Анатолій  Рівне    400 17 кю 3 юн. розр. 
 4 Фенчак Анастасія Київ     351 18 кю 3 юн. розр. 
 5 Коцюруба Софія  Київ     308 18 кю 3 юн. розр. 
 6 Грабарчук Єва   Київ     261 19 кю 3 юн. розр. 
 7 Заєць, Орест   Рівне    258 19 кю 3 юн. розр. 
 8 Сарвілов Георгій Харків    184 20 кю б/р     
 9 Литвиненко Вадим Костопіль  175 20 кю б/р     
10 Олійник Анна   Київ     100 20 кю б/р     
11 Батуріна Ольга  Харків    100 20 кю б/р     
12 Безчасний Сєвєр  Харків    100 20 кю б/р     
.
Станом на 28 жовтня зареєструвалось 49 потенційних учасників.
Станом на 29 жовтня зареєструвалось 54 потенційні учасники.
Станом на 30 жовтня зареєструвалось 58 потенційних учасників.
Станом на вечір 31 жовтня зареєструвалось 70 потенційних учасників.
З урахуванням змін, що надійшли сьогодні, станом на вечір 1 листопада внесено до попередньої реєстрації 67 потенційних учасників.
Cтаном на вечір 3 листопада внесено до попередньої реєстрації 68 потенційних учасників.
Последний раз редактировалось Небайдужий 03 ноя 2017, 22:57, всего редактировалось 6 раз.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4668
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Небайдужий » 30 окт 2017, 09:31

До відома тренерів:
1) якщо ви з якихось важливих причин не можете зробити офіційну заявку від області, то це не повинно слугувати причиною для відмови від участі в змаганнях. В якості винятку із правил будемо розглядати допуск до змагань і тих, хто не зміг оформити належні документи. Але, якщо є хоч якісь шанси на оформлення офіційної заявки, то прошу все ж зробити її;
2) прошу якомога раніше визначитись зі списками учасників від областей та подати їх на попередню реєстрацію, щоб ми могли враховувати кількісний фактор для визначення необхідних ресурсів для проведення змагань (визначити кількість комплектів, годинників та столів і стільців).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
ToaDDragoN
Пользователь
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 22:11
Разряд: 10k
Откуда: Харьков

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение ToaDDragoN » 31 окт 2017, 14:22

Будь ласка виправити помилку у прізвище: Правильно Зінов'єв. Дякую.
Кровь горяча, как сама молодость.

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4668
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2017

Сообщение Небайдужий » 31 окт 2017, 14:42

ToaDDragoN писал(а):
31 окт 2017, 14:22
Будь ласка виправити помилку у прізвище: Правильно Зінов'єв. Дякую.
Вашу помилку виправив
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям