Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Обговорення останніх новин
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Небайдужий »

Вчора прийшов лист від корейців про те, що на цей рік вони знову планують організувати навчання дітей в Кореї. Оскільки рішення про проведення навчання було прийнято значно пізніше, ніж в минулому році, то й навчання буде переміщено в часі. Найбільш ймовірним терміном початку навчання може стати 28 липня, так як в той день буде починатись міжнародний турнір для дітей, на якому організатори хотіли би бачити найперспективніших юних талантів. Вимоги до учасників такі ж високі, як і минулого року. Всього буде відібрано 32 учасники навчання з усього світу. За корейськими критеріями успішності ми можемо рекомендувати лише Валерія Крушельницького, Всеволода Овсієнко, Дмитра Русановського, Поліну Крушельницьку, ну, і ще можливо "з великим натягом" Бережняка Максима. Може я когось пропустив, то підкажіть, будь-ласка.
Але, оскільки навчання по термінах збігається з ЮЧС, то Валерій і Всеволод не можуть одночасно бути в одному й другому місці (на двох стільцях не всидиш). Тому залишаються лише Поліна, Дмитро і можливо Максим. Валерій і Всеволод зможуть скористатись цією нагодою наступного року.
Нагадаю критерії, за якими корейці вважають учнів перспективними (критерії адаптовано з минулорічних до цього року):
* діти віком 7-9 років (2008-2010 р.н. ) - не нижче 7-го кю;
* юнаки і дівчата віком 10-12 років (2005-2007 р.н.) - не нижче 5-го кю;
* юнаки і дівчата віком 13-15 років (2002-2004 р.н.) - не нижче 1-го кю;
* молодь віком 16-19 років (1998-2001 р.н.) - не нижче 2-го дану.
Рейтинг вказано за рейтинговою системою Wbaduk (Cyberoro). Наш рейтинг занижений відносно цього рейтингу приблизно на 2 ранги. Тому ми можемо спробувати подати 9-річних з рейтингом 9 кю; 12-річних - 7 кю; 15-річних - 3 кю; 19-річних - 1 кю.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення December »

Можливо, харків'яни - Грінченко Семен (17 років, офіційний 4 кю, проте дуже швидко прогресує, уже може бути значно сильнішим) та Малишев Серафім (теж 15-16 років, останній оф. рейтинг - 10 кю, проте ще у березні йому давали експертну оцінку 6-5 кю, і теж швидко прогресує).
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Небайдужий »

Пані Юлія, може Ви спочатку прочитаєте вимоги по рейтингу? Крім того, має бути підтвердження рейтингу в ЄГД, так як вона доступна для перегляду не лише нам, а й корейцям, японцям, китайцям та й просто усьому світу. Відхилення в 1-2 кю я можу хоч якось пояснити відмінностями нашої рейтингової системи від р/системи Wbaduk, але заявляти когось зовсім голословно, типу "ну повірте мені, що він грає набагато сильніше" - це просто якось несерйозно...
А ще, якось дивно, що Ви подаєте заявки, наче Ви їхній тренер. Але ж це не так. Більше того, я так розумію, що й ці люди не давали Вам таких прав подавати за них якісь заявки. Я так розумію, що в 21 столітті неписьменних немає, і всі, кого зацікавить інформація на форумі і вони захочуть про свою зацікавленість заявити, можуть тут про це написати.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення December »

Володимире Олександровичу, тому я і написала "МОЖЛИВО". Це аж ніяк не керівництво до дії. І я зв'язалась із цього приводу з Олександром Гілязовим (один із тренерів хлопців), щоб вони усе це як раз між собою та з Вами обговорили. Ви - висловили свій погляд та бачення, а я звернула увагу, що не тільки зазначені Вами діти та молодь є перспективними, а є і ще потенційні кандидати. Далі Ви можете з ними обговорювати, погоджувати чи відмовляти напряму. Координатор - Гілязов О.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Наталья »

Вболіватимемо також за киян Петрашевську Ніку та Русановського Євгена ;)
Минулого року бачили у звітах досить велику делегацію здібних спортсменів від Російської Федерації, які навчались з нашими рівнянами Валерієм Крушельницьким та Олександром Єрошкіним. Сподіваємось, українці також матимуть шанс і підтримають Го слідом за Артемом ;)
...
І ще, дуже хочеться радіти розвитку сильних дитячих та юнацьких, студентських збірних. Тому всіх без виключення кандидатів Тенген запрошує на товаристську зустріч у Київ. Без вимірювання рейтингів, а для обміну досвідом та зміцнення команд. Якщо зустріч підтримають найсильніші наші дани, і допоможуть розібрати партії, то ті, хто поїде на подальші змагання та навчання до Кореї, поїдуть туди ще на один камінь сильнішими. А що може бути краще за укріплення своєї групи ?))
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Небайдужий »

December писав: 09 червня 2017, 22:25 Ви - висловили свій погляд та бачення, а я звернула увагу, що не тільки зазначені Вами діти та молодь є перспективними, а є і ще потенційні кандидати.
Я написав не своє бачення, а факти. Заявлені мною діти практично відповідають корейським критеріям успішності. Крім того, з батьками цих дітей я особисто переговорив. Оскільки рейтинги заявлених Вами юнаків явно не відповідають критеріям успішності, виставленим корейцями, то ваші слова не відповідають дійсності. Крім того, про своїх потенційних кандидатів мають заявляти або вони самі, або їхні тренери. А Ви тут до чого, пані Юлія?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення December »

1) Хлопці, як і їх тренери, навіть не здогадувались про таку можливість до вчора. Не усі кожен день заглядають на форум. А діти - тим паче.
2) Ми за розвиток го по всій Україні і за підтримку найперспективніших, чи не так?
3) Я дивлюсь на динаміку росту та працьовитість: Грінченко - грає з початку 2014 року, оф. 4 кю, за оцінками тренерів ріст продовжується; Малишев - грає з минулої весни, оф. 10 кю, ЕО у лютому-березні - 6-5 кю, поточний рейтинг КГС - 1-2 дан, якщо нічого не плутаю, ріст продовжується семимильними кроками. У змаганнях обидва майже не беруть участь, бо виїжджати немає грошей, а у Харкові великих турнірів майже немає.
4) Насправді, ані Ви, ані я не знаємо чи підпадають хлопці остаточно під критерії, бо цілком можливо, що у них є активні акаунти на Вбадук із цілком підходящим рейтингом. Упевнена, що сьогодні Олександр Гілязов зможе максимально прояснити для усіх подробиці та ситуацію. Може, вони поки й не зацікавлені у такій можливості. Але й відкидати усіх, хто не поруч, лише тому, що вони не поруч і не має можливості з ними оперативно зв'язатись, теж не найправильніша позиція, чи не так?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Небайдужий »

December писав: 10 червня 2017, 09:04 1) Хлопці, як і їх тренери, навіть не здогадувались про таку можливість до вчора. Не усі кожен день заглядають на форум. А діти - тим паче.
То найкращою благодійною справою з Вашого боку було би просто повідомити їм про інформацію на форумі, а не самовільно про них заявляти. А вони уже самі вирішили би чи треба їм заявлятись, чи ні.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Наталья »

Новина прекрасна. Давайте подавати всіх кандидатів.
Є кандидати з високим рейтингом Єврогодатабейз, є кандидати з високим рейтингом в KGS, чи на інших серверах. Те, що не всі діти мають змогу діставатись місць змагань, правда. Як і правда те, що активні гравці знаходять кошти і здають внески до УФГО та вчасно беруть участь у турнірах, тому
Мають право на інформацію
Мають право користуватись всіма можливостями, які має Федерація. Це правильно і нормально.
І буде просто чудово, якщо всіх кандидатів затвердить і візьме на навчання Школа. І тих, хто працював 7 років, і тих, хто розпочав пізніше, але досяг значних успіхів у Го і може у подальшому розвивати цей вид спорту в Україні, як стимул для майбутніх спортсменів, як тренер чи колега.
Це буде виграшем для всіх.
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Gelya »

Розмовляв із Семеном та Серафимом щодо цієї можливості.
Семен відмовився.
Серафим тільки за. Так, його рейтинг КГС зараз 1-2 дан, але я не бачив партії та умови на яких вони граються. Більш по суті: зараз між мною та Серафимом в повільній партії десь 3 камені фори (за результатом партії в цю суботу). Додам що Серафим дуже часто дивиться партії про та це мабуть одна з основних причин його швидкого росту.
Відповісти