Місця для гри в го в Києві.

Питання розвитку Го у Києві. Київська федерація Го, клуби Го
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Наталья »

Вельмишановна українська го-спільнота та можливі го-гості!
Після нашої цьогорічної подорожі Європою, яка була насамперед пов'язана з го (участь у турнірах у Відні та Кельні), хочу поділитись деякими практичними спостереженнями.
...
У Мюнхені проживають 60-80 гравців, які можуть протягом тижня збиратись у різних місцях у місті та грати в го.
Ці місця - спортивні бари та паби по буднях, кафе, у п'ятницю це приватна квартира, у суботу - навчальний центр (для дітей та початківців).
Як правило, вся спільнота не збирається щодня, але розклад є, місця, де можна пограти, є.
У деяких закладах є місця для зберігання гобанів. Кафе розташовані в різних районах міста.
Таким чином, люди можуть і грати, і спілкуватись, і спостерігати живу гру, розбирати партії іт.ін...

Я вже написала у Фейсбуці, що у вівторок та четвер на десять гравців чекає Авеню на Оболоні.
Ну, а у п'ятницю ми можемо теж до 10 осіб приймати у Тенгені, з 18 до 22. Поки тепло))

З повагою та великим бажанням розвитку го))
Geser
Advanced Member
Повідомлень: 136
З нами з: 15 липня 2011, 08:20
Розряд: 1d

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Geser »

Возможно стоит добавить в сообщение ссылку на фейсбук?)
Svetlana
Advanced Member
Повідомлень: 99
З нами з: 15 лютого 2013, 17:33

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Svetlana »

Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Antony »

клуб Кайдзен відкритий всі 7 днів на тиждень, з 12 до 21. Завжди можна прийти зіграти. І самий центр Києва - Мала Житомирська 17.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Наталья »

Так, і це прекрасно, що нарешті в самому центрі є таке класне місце і класні люди, які раді гошникам.

Та, можливо, гра у різних районах міста, у різній атмосфері, у нових місцях дещо оживить і нинішнє співтовариство, і допоможе залучити нових учнів?

У Мюнхені, коли ми грали, підійшов початківець 20кю і почав свої перші партії. Люди будуть знати, що у різні дні у різних районах можна прийти подивитись. Комусь, можливо, так теж буде зручно. Люди є різного віку, мобільності, зайнятості.

Тенген на п'ятницю я теж пропоную не для того, щоб не йшли куди інде. А тому що там є можливість і пограти, і посмажити сосиски або шашлик, попити пива. Німці по п'ятницях так роблять, збираються у складчину, відпочивають, і грають в той же час.

Тим більше, що місткість і на Оболоні, і в Тенгені до 10 осіб, більше вже незручно.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Наталья »

Доброго дня, шановне го-товариство!
Хочу нагадати, що сьогодні вівторок і о 18-00 Авеню на пр. Героїв Сталінграду, 4 чекає на нас!
Потрібно буде 5 комплектів і 10 гравців))
З мене 2 комплекти, гравці будуть наступного разу. Тому прошу підтримати особистою присутністю всіх, у кого є можливість, щоб заохотити нових гравців, дітей і їх батьків, дорослих різного віку до гри.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення unnamed »

Блин я не уверен что много людей смогут за пол дня поменять свои планы на вечер.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Наталья »

Посмотрим, несколько человек обещали на сегодня, несколько - в четверг.
Чтобы набрать тысячу учеников, способных, нужно в тысяче точек обучить по сто человек. Тогда и расти все будут быстрее, т.к. будет много "незнакомцев", с кем можно будет играть.
Geser
Advanced Member
Повідомлень: 136
З нами з: 15 липня 2011, 08:20
Розряд: 1d

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Geser »

У многих в это время еще работа...
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Місця для гри в го в Києві.

Повідомлення Наталья »

Первый вариант времени был с 16 до 18, и именно по той причине, что это рабочее время, был смещен на 18-22.
Відповісти