Присутні якісь клуби?

Питання розвитку Го в Тернопільської області

Модератор: Lulovi

Відповісти
Valdorigamiciano
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 січня 2016, 00:09
Розряд: 12k

Присутні якісь клуби?

Повідомлення Valdorigamiciano »

Є якісь клуби в Тернопильщіні або якісь группи що зустрічаються аби пограти?
Було би приємно знати щоб можливо було би відвідати коли я в Україну потраплю.

п.с. Повідомте якщо я щось неправильно написав, нажаль я користуюсь українською мову менше чим потрібно.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Присутні якісь клуби?

Повідомлення Небайдужий »

В Тернополі окремі люди мають певне поняття про гру Го, але окремого Го клубу немає. Там є ентузіасти, які займаються різними інтелектуальними іграми, в тому числі й Го, але пріоритетом мають спортивний бридж та рендзю. Тому Го там майже в зародковому стані. В Бережанах на Тернопільщині деякий час проводились заняття з Го з дітьми, але із-за небажання батьків цих дітей витрачати додаткові кошти на поїздки на змагання в інші центри розвитку Го в Україні ця ініціатива не переросла у якийсь потужний рух з розвитку Го і на сьогоднішній день практично зійшла нанівець. Я пошукаю контактну інформацію людей, пов'язаних зі спробами розвитку Го на Тернопільщині і зможу надіслати Вам приватно, але для цього надішліть мені ваші контактні дані (наприклад електронну пошту).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Valdorigamiciano
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 січня 2016, 00:09
Розряд: 12k

Re: Присутні якісь клуби?

Повідомлення Valdorigamiciano »

Вибачте за пізню відповідь.. Був би дуже вдячний якби ви мені помогли, вишлю зараз Вам приватне повідомленню .
Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Re: Присутні якісь клуби?

Повідомлення Lulovi »

На даний час Го ще живий вид спорту в Бережанському районі. Щороку проводиться чемпіонат району. Зараз активно популяризую Го в селі Нараїв.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Присутні якісь клуби?

Повідомлення December »

Олександре! Ви десь загубились. З'являйтесь частіше. Будемо раді бачити та чути. :)
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Присутні якісь клуби?

Повідомлення Vassko »

Полностью поддерживаю Юлины слова!
Відповісти