Рейтинговый МАТЧ: Захарченко - Кокозей Влд.

Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Повідомлення Артем »

Заключна партія матчу проходитиме в учбовому приміщенні гуртожитку №8 КПІ. Вчора вдалося провести в гуртожиток 5 людей, хоч дозволено лише 4. На жаль, доступ до безпосереднього перегляду матчу обмежений.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Повідомлення Артем »

7-а партія матчу Захарченко - Кокозей завершилась виграшем Марії. Перемога Марії у матчі з рахунком 4-3. Мої вітання!
Був свідком більшої частини матчу, думаю обом учасникам сподобалось грати. Та й нам, спостерігаючим, було корисно і (принаймні мені) приємно спостерігати за грою.
Матч проходив здебільшого у дружній і невимушеній атмосфері. Останніх декілька партій грали у гуртожитку, в якому я проживаю як студент - на щастя, вахтери щоразу дозволяли проводити до себе таку "банду" :) . Було, щоправда, і декілька конфліктних ситуацій, але затьмарити загального враження від матчу вони не змогли :) .
Обом гравцям, а також тим, хто підтримав матч чи просто спостерігав за ним - дякую!
Додаю запис останньої, 7-ї партії (написав декілька коментарів у самій партії). На початку гри Володя зробив декілька помилок, після чого, хоч і були шанси, але використати їх було непросто. В результаті Марія виграла, якщо не помиляюся, 13.5 очок.
Завтра починається матч між мною і Марією - починаємо у 11:00 в бібліотеці КПІ, скоріше за все у залі №1. Запрошуємо усіх бажаючих поспостерігати за грою!

Артем
Вкладення
 Відкрити партію
___________________7.sgf (3.2 Кіб) Завантажено 244 разів
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Повідомлення Korsak »

Изменение рейтинга по итогам матча

Захарченко Мария 2183 -> 2308
Кокозей Владимир 2444 -> 2406


С уважением, Корсак
Відповісти