Інформація про міжнародні турніри

Відповісти
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення Vassko »

Поздравляю! Красавы!
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення December »

Молодчинки!
Не зря болели за вас! :)
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення Gelya »

Поздравляю!
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення Наталья »

Вітаємо наших найсильніших!!))
Дарья Мазурок
Advanced Member
Повідомлень: 155
З нами з: 03 вересня 2014, 09:28
Розряд: 13k

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення Дарья Мазурок »

Говорила же, десятая партия будет твоя, Артем)))) Как в воду глядела) Умнички)
Что в жизни не делается - все к лучшему
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення Артем »

Дякую усім, хто вболівав.

Фотоальбом з Алмати, Казахстан: https://goo.gl/photos/AiLSmgozzkwNk7AVA
Був там по дорозі до Китаю, мав час вийти в місто.

Фотоальбом з Китаю: https://goo.gl/photos/19LWc6cLQoH8f42F6

Партію з Алі викладати не буду, бо ліміт часу був жорсткий - 1 година абсолют, і дивитись таке шкідливо ;) . Скажу лише, що на початку в мене було не дуже добре - віддав забагато території. Але була міцна позиція. В якийсь момент Алі замість того, щоб захистити слабку групу, взяв ще більше території. Виникла величезна задача на цуме-го: мої стіни і понукі в центрі проти його слабкої групи. В результаті група не витримала тяжкої долі і померла.

Про турнір в цілому: або ми стали грати сильніше, або китайці слабше. Китаєць, який минулого разу переміг всіх і посів 1-е місце, цього разу програв Паволу Лісі і Матеушу Сурмі і не ввійшов навіть у вісімку призерів.

Турнір проводився у невеликому місті біля міста Урумчі. Їздили на екскурсії в традиційне казахське село і на озеро в горах. На скільки я зрозумів, той регіон - передгірря Тянь-Шаню. Мальовничі місця. А казахи мабуть є одним із корінних народів цієї місцини.

На один день нас звозили в саме Урумчі (є на фото). Традиційне велике місто Азії - бетонні джунглі. Парків не видно - тільки будинки, дороги, машини і купа людей. Не знаю, як там люди живуть. У мене (та й не тільки у мене) через декілька годин перебування в таких місцях починає боліти горло - з чистим повітрям в китайських містах суттєві проблеми.

Взагалі цей регіон Китаю трохи дивний. На в'їзді в міста - блокпости, поліція. На вході в будівлі - металошукачі, в кафешках можуть перевіряти вміст сумок. Чогось або когось вони бояться.

В цілому турніром я дуже задоволений. Наступного року турнір збираються проводити у сусідній провінції - як мені сказали, між Урумчі й Ксіаньом.
Також із добрих новин: європейська федерація спробує організувати участь європейської команди у китайській лізі С (китайський професійний командний турнір). Так що можливо буде шанс практикуватись з китайськими про середньої ланки. А то у міжнародних турнірах ми зазвичай граємо зразу у фінальній частині - з Ке Джі і Парк Джунгхваном. Це звісно цікаво, але коли є якісь шанси - теж цікаво :) .
adgard
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 17 квітня 2015, 18:04

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення adgard »

Урумчі це Сіньцзян-Уйгурський район. Непростий регіон Китаю з більшістю уйгурського населення, проблеми в якому не дуже афішують( тероризм і т.д).
Тому й блокпости і все інше.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення Небайдужий »

Фото з нагородження:
Зображення
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення DB123 »

Артем останнiм часом в формi.так тримати !
Di
Админ
Повідомлень: 455
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: Інформація про міжнародні турніри

Повідомлення Di »

We are pleased to announce that we are going to hold the 15th World Students Go Oza Championship from Feb 20 to 24, 2017 in Tokyo, Japan.
16 students from around the world will come together in Japan to decide the world’s number one student player.

To select the 16 students, we are going to have an online preliminary round on Pandanet.
Please read the following page for details.
http://igooza.nikkei.co.jp/students/15th/index-we.htm
This is the entry form.
https://sec.pandanet.co.jp/event/igooza ... s/form.htm

University/College students under the age of 30 can participate in the preliminary round.
If you are a young university/college student, please fill out the entry form and email us.
If you are not, we would appreciate if you could forward this email to your young friends and encourage them to participate in the online tournament
The application deadline is Oct 17.

Thank you for your support in advance.
If you have any questions, please email me(sota@pandanet.co.jp) and The All-Japan Students GO Association(world.sgo.oza@gmail.com).

Thank you very much.

PS: Please note that students living in China, Korea, Japan and Chinese Taipei cannot participate in the online preliminary round.
Відповісти