World Youth Goe Championships 2010

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

22 липня на Тайвані в місті Penghu розпочинається World Youth Goe Championships. В цьому році ці змагання також не обійдуться без участі українського гравця. Естафету участі українських гравців в Юнацьких Чемпіонатах Світу на цей раз продовжує Владислав Вертелецький. Сподіваємось, що після гарного відпочинку в Артеці, Влад в прекрасній формі. 21-го він вирушає в подорож. Успіхів йому!!! Сайта у китайців традиційно немає. Але будемо старатись слідкувати за перебігом цього Чемпіонату з інших джерел.
Сподіваємось на фото та невелику розповідь від Владислава після чемпіонату.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Чемпіонат в розпалі... Зіграно 2 тури. Владислав програв корейцю і виграв у американця (1 дан!!!). Зараз грає з японцем.
Результати будуть оновлюватись ТУТ!
Ось деякі ФОТО!
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

На чеському форумі є інформація про чемпіонат: http://www.egoban.cz/archives/5206#more-5206 (прочитати можна через перекладач http://translate.google.com/?hl=ru#).
На відміну від попередніх чемпіонатів, в цьому році в молодшій категорії 10 учасників (раніше було 8). Тепер Європа представлена 3-ма учасниками (раніше було 2) і ще добавлено учасника від господарів чемпіонату з міста Penghu. В старшій категорії кількість учасників залишилась та ж, але Європа тепер представлена тільки 3-ма учасниками (раніше було 4) і, знову ж таки, добавлено учасника від господарів чемпіонату з міста Penghu.
В цьому році японський учасник в старшій категорії має вік 16,5 років (як в прошлому році Артем і Томас) і його теж не допустять до фінальних партій.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

На сьогоднішній день тури закінчились. В третьому турі Владислав грав чомусь не з японцем, як було заявлено раніше, а з англійцем 4 дан (тим самим, котрий "усунув" Мішу Сідоренко на Чемпіонаті Європи). Програв, але це не страшно. В молодшій групі цього разу кореєць і китаєць записані як 1 дан, але, я думаю, що це 1 професіональні дани. Та, крім того, є ще 3 учасники з 6 данами (японець, тайванець і гравець з Penghu). Завтра ще 2 тури. Поки що 5-9 місце: UK, Japan, Penghu, Ukraine. Удачі Владу завтра!
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Повідомлення Bohdan »

Владе, ми всі вболіваємо за тебе :thumbup: Бажаю тобі настрою показати найкращу гру!!!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Сьогодні завершились кваліфікаційні турніри. В обох категоріях відібрано по 4 учасники для розіграшу призових місць. Європейські гравці виступили стабільно, зіграли кожен в свою силу... Лукас Подпера лише за коефіцієнтом не пройшов до півфіналу і зайняв 6 місце. Японця, як і обіцяли, до розіграшу призових місць не допустили (йому на пів року більше 16 років).
Власне кажучи, європейці їздили не за призами, а за досвідом. І цей чемпіонат надав їм чудову нагоду пограти навіть з юнаками-професіоналами. Тепер кожен з них має орієнтир - до якого рівня гри потрібно рости.
Після токого чудового психологічного допінгу наші юнаки, сподіваюсь, будуть готуватись до наступних чемпіонатів Європи і Світу з подвоєними силами... :)
Від Владислава ми не очікували якихось чудес, так як в чемпіонаті Світу завжди грають дуже сильні гравці. Але він зумів, все ж, перемогти американського 1-го дана. Вважаю, що перший досвід боротьби на такому серйозному чемпіонаті, Владиславу буде на користь і він виступив досить таки вдало. Через голову не перестрибнеш, але підняти голову вище шляхом тренувань можна буде... :) Владислав ще має шанс показати гарні результати у юнацькому чемпіонаті Європи 2011 року (Брно, Чехія) в категорії до 12 років, чого ми йому щиро бажаємо!
На жаль, організатори турніру навіть не мали свого сайту :(.
Але, дякучи чехам, ми могли регулярно дізнаватись про новини чемпіонату і бачити гравців на фото.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
vladyslavvert
Advanced Member
Повідомлень: 138
З нами з: 04 серпня 2010, 15:37
Розряд: 2d
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення vladyslavvert »

Дякую всім хто вболівав за мене, особливо моїй мамі та сім’ї Качановських.
Подорож моя почалася з прильоту від Києва до Пекіну. Там була пересадка, й далі ми полетіли в Тайбей. В аеропорту нас зустріла делегація WYGC 2010, і з ними ми відправилися до штаб-квартири чи то резиденції Фонду Іна (в будь якій власній назві китайської, японської чи корейської мови, коли транслітерується на латинську, буква «g» не читається і не вимовляється!). Там нас нагодували й напоїли. Потім ми полетіли в Пен Ху. По прильоту прибули в Молодіжний Центр, де мав бути турнір, і де ми повинні були жити. В цьому місці ми зареєструвалися на турнір. Потім ми повечеряли в Fire Pot ресторані. По приходу в Молодіжний Центр ми розложилися й лягли спати.
Наступного дня, за розкладом зранку була церемонія відкриття Чемпіонату. Там я зустрів китайця, який знав українську та російську мови! Після церемонії була зустріч лідерів команд. Потім конференція правил Іна. Все це затягнулося і ми ледь не зосталися без обіду. Як ми пообідали, почався перший тур.Мені дуже сподобалась організація усіх заходів. Під час партій там ніхто не має стовбичити над столом! Хоча столи були огороджені іншими столами. Крім гравців, присутні лише рефері. Ніхто не заважає зосередитись на грі. Пора і в нас запровадити такі правила!
Потім бенкет в Pescadores Ресторані. Було смачно!
День 3. Першу половину дня складали раунди 2,3 , сніданок і обід. О 16:30 у нас був волейбол. Хто хотів, той грав у різні ігри, інші могли задовольнитися катанням на катері, а інші просто пішли на прогулянку навколо пляжу. Спочатку на дорозі, крім закам’янілих коралів і ракушок, нічого не траплялося. Ну а далі ми натрапили на якийсь палац. Там панувала темна атмосфера. В дворі, крім кладовища, ми нічого не бачили, навіть палац був так сяк зліплений, мало того він ще й був замкнений, але далі ми побачили техніку 2-ої Світової війни. Ще там був сад. Хоча все одно похмуро. Потім вечеря в Dragon Star Ресторані. Я сидів за столом,де сиділи гравці. Нам подали омара, але потім швидко забрали. Я встиг йому відломати лапу, з’їсти її та скалічити корпус.
25 липня . 4 раунд, обід, 5 раунд. Ввечері барбекю. Як ми туди добиралися, бачили багато краєвидів над заливом. Був час відпливу, і залив виглядав як мокрий піщаний пляж з калюжами. Як поверталися, бачили багато гарних нічних краєвидів.
5 День був дуже цікавий. Зранку, після сніданку ми поїхали на екскурсію, в той час як був пів-фінал. Ми відвідали музей історії Пен Ху. Було дуже цікаво!!
Потім фінал, коментарі до партій, церемонія закриття. Всім учасникам вручили дуже цінні подарунки: кулон і живу мушлю, яку треба відкрити і дістати справжню перлину. Вони бувають різних відтінків, і кожна має своє значення: мудрість, успіх, здоров’я, ін. Мені дісталась найсвітліша (мудрість).
Далі був вечір шопінгу. Я купив багато різних сувенірів.
А найцікавішим днем виявився 6-ий. Нас мали відправити на острів Бікіні, але цьому завадив дощ. Ми попливли катером на заселений острів. Пообідали в дуже гарному ресторані. Далі поїхали в готель на березі океану. Одразу пішли купатися. Водичка була класна, пляж засипаний скам’янілими коралами. За 6м від берега у воді були водорослі, а за 20м – не було. Там нормальна глибина й можна плавати. Більшість не купалися через прохолоду, а дарма.
Починався відплив. Нас на вантажній машині відвезли до віддаленого берега. Було дуже мілко, й нам видали непротікаюче взуття. Ми ходили й вивертали камені, під якими було багато крабів. Бачили навіть справжню фугу! Ми їх фотографували й відпускали. Одна із супроводжуючих та хлопчик з Америки Кевін ловили крабів, з яких потім приготували прекрасний делікатес. Після смачної вечері діти погралися з фрізбі та бенгальськими вогнями.
Пізніше грали в ренго. Нас поділили на 8 команд по троє чоловік. Моя команда виграла перший тур, Але програла другий та третій. В результаті ми зайняли 4 місце. Я виграв 500$ тайванських.
Взагалі вражень від поїздки дуже багато. Мене вразив гігантський торговий центр в Тайпеї. Величезна споруда у вигляді свічки, 11 поверхів над землею й 6 під нею. Це будівля майбутнього. Надзвичайна архітектура Пен Ху, дивовижні пейзажі, найсмачніша їжа, багато нових знайомих, партії зі справжніми про. Хлопчик з Японії Токуто Хорі навчив мене кількох слів японською.
До Києва я повертався вже через Бангкок, з валізою сувенірів та морем вражень, про які ще багато можна розповідати.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Дуже цікаво написано.
Кожна така розповідь про поїздку десь на турнір допомагає популяризувати Го... Чудово, що до цього долучається все більше людей. Сподіваюсь, що ті, хто їздить на змагання не забуватимуть написати про їхні поїздки...
Давайте популяризувати Го разом!..
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
mk8
Advanced Member
Повідомлень: 41
З нами з: 13 грудня 2009, 21:43
Контактна інформація:

Повідомлення mk8 »

дякую за цікаву розповідь! :)
Відповісти