The 8th World Students GO OZA Championship

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

З повідомлення в Американському Го журналі нарешті ми довідались, хто їде від Європи:
Artem Kachanowskiy 6d (Ukraine), Jan Simara 5d and Anna Prokopova 1k (both Czech) qualified for the World Student Oza in Japan, later this year. The qualifiers were held for the first time on KGS.
Автор повідомлення, правда трошки неправильно вказує де проходили кваліфікаційні тури - вони проходили на сервері IGS, а не KGS. Можливо це просто опечатка...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

На сайті організаторів турніру появився список учасників. Мабуть тут же можна буде переглянути деякі партії, так як появився вьювер.
http://igooza.nikkei.co.jp/students/index-we.htm
З відомих нам гравців, крім Артема Качановського та Яна Сімари, є Gabriеl Benmergui з Аргентини. Це danigabi на KGS (він також Rakuen і DexMorgan), переможець групи А Інсей-ліги в лютому.
Оскільки одним із спонсорів та організаторів турніру є IGS-сервер (Panda), то, можливо, там будуть і трансляції деяких партій.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Учасник турніра Mile Gu (Нова Зеландія) веде в австралійському Го журналі щоденний огляд подій на чемпіонаті. Завдяки цьому і ми маємо можливість узнавати свіжі новини :) :
http://journal.go.org.au/2010/03/02/stu ... -1-update/
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Повідомлення Bohdan »

В Артема зараз 1 очко з 2-х - програш китайцю який можливо і буде переможцем турніру. Завтра грає дві останні партії, перша з гравцем з Аргентини (danigabi на KGS). В разі перемоги над аргентинцем остання партія може бути за призове місце)). Тож побажаймо успіху Артему!!!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Milon
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 01 вересня 2009, 01:08

Повідомлення Milon »

Хотелось бы почитать анализ этих игр, если возможно. Как там Артем со всеми играл.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Повідомлення Артем »

Фотоальбом:
http://picasaweb.google.com.ua/10058070 ... directlink

Вчора повернувся з Токіо. Вражень багато як від самого турніру та спілкування з заморськими студентами, так і від міста. Адже для мене це перший турнір у Японії.
В результаті турніру представник України (тобто я :) ) посів 8 місце. Виграв у представників Аргентини і Чехії та поразки проти Китаю та Тайваню. Якщо говорити про самі партії, то виграні вдалося провести досить впевнено, а от у програних все було дещо складніше. З китайцем одразу стало гірше після фусекі, але почалася напружена боротьба по всій дошці і позиція стала вирівнюватись. В якийсь момент стало досить перспективно, але декілька необдуманих ходів - і моя група мертва. З тайванським гравцем усе було по-іншому. Після приблизно рівного початку я захопив солідне лідерство у боротьбі і важко було уявити поразку у тій партії. Після початку бйо-йомі допустив декілька прорахунків, але невелика перевага була все ще на моїй стороні. Ну а потім поспішність з мого боку (чи неправильна оцінка позиції) призвела до смерті досить великого кутка. Обидва китаєць і тайванка казали, що їм пощастило, але я так не думаю. Скоріше мені ще просто не вистачає сили триматися до кінця. В будь-якому випадку, усі партії принесли досвід та нові знання - тому дякую усім моїм суперникам.
Токіо вразив своїми масштабами. Були екскурсії на вишку і у храм, але, якщо чесно, хотілося б скоротити час, проведений у ресторанах, і побачити більше історичного Токіо.
Дуже сподобалось спілкування із студентами з Аргентини, Мексики, Чехії, Китаю, Тайваню, Нової Зеландії та інших країн. Великим здивуванням було для мене, що їхнє життя має дуже багато спільного із нашими студентами (наприклад, я думав що тільки у нас пів-аудиторії може спати на лекції).
В загальному, від поїздки лише позитивні враження - я вдячний організаторам.
Дякую всім, хто мене підтримував!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Організатори змагань, поки що, не розмістили фінальної таблиці. Але, завдяки повідомленням новозеландця в австралійському Го-журналі, можна нарешті трошки більше довідатись про результати турніру:
- його звіт за третій день: http://journal.go.org.au/2010/03/09/stu ... -3-report/;
- 4-й день: http://journal.go.org.au/2010/03/12/stu ... -4-report/;
- фінальний звіт: http://journal.go.org.au/2010/03/12/stu ... a-results/.

Місця розподілились так:
1. Meng Xiao Long (China Male)
2. Yutae Seo (Korean Male)
3. Lai Yu Cheng (Taiwan Male)
4. Yamamoto Takunori (Japan Male #1)
5. Lin Hungbing (Taiwan Female)
6. Taniguchi Yuhei (Japan Male #2)
7. Lee Sunah (Korean Female)
8. Artem Kachanovskyy (Ukraine)
9. Wang Zhuo (China Female)
10. Gabriel Benmergui (Argentina)
11. Zhang Xiang (Singapore)
12. Nuttakrit (Thailand)
13. Sekine Riko (Japan Female)
14. Mile Gu (New Zealand)
15. Garcil Emil (Mexico)
16. Anna Prokopova (Czech Republic).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Milon
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 01 вересня 2009, 01:08

Повідомлення Milon »

Очень было интересно прочесть рассказ Артема об игре и о студентах. Занял место как раз в середине таблицы!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Вдалось реставрувати в прийнятному вигляді турнірну таблицю:
Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4   Pt  SOS  SOSOS  
  1 Meng, XiaoLong        7d Chi  4    8+   3+   6+   2+  4    10     37  
  2 Yutae, Seo            7d Kor  3   12+  13+   4+   1-  3     9     36  
  3 Lai, Yucheng          7d Tai  3   15+   1-  12+   6+  3     8     38  
  4 Yamamoto, Takunori    7d Jap  3   14+   9+   2-   7+  3     8     35  
  5 Lin*, Hongbing        7d Tai  3    7-  14+  13+   8+  3     6     35  
  6 Taniguchi, Yohei      7d Jap  2   10+   7+   1-   3-  2    11     34  
  7 Lee*, Sunah           7d Kor  2    5+   6-   9+   4-  2    10     33  
  8 Kachanovskyi, Artem   6d Ukr  2    1-  16+  10+   5-  2     9     27  
  9 Wang*, Zhuo           7d Chi  2   11+   4-   7-  13+  2     8     31  
 10 Benmergui, Gabriel    6d Arg  2    6-  15+   8-  12+  2     6     37  
 11 Xiang, Zxang          7d SIN  2    9-  12-  14+  15+  2     5     33  
 12 Taechaamnuayvit, Nut  6d Tha  1    2-  11+   3-  10-  1    10     28  
 13 Sekine*, Reiko        6d Jap  1   16+   2-   5-   9-  1     8     28  
 14 Gu, Mile              6d New  1    4-   5-  11-  16+  1     8     24  
 15 Garcia, Emil          5d Mex  1    3-  10-  16+  11-  1     7     24  
 16 Purokopova*, Anna     1k Cze  0   13-   8-  15-  14-  0     5     32
Ранги достеменно невідомі, тому проставлені найбільш вірогідні. Можливо хтось володіє більш достовірною інформацією з приводу рангів учасників чемпіонату. Мені відомо лише, що всі гравці верхньої половини турнірної таблиці мають 9-ті дани на Тайджемі або на КГС...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти