SHUSAKU CUP 2010, TIRGU MURES, ROMANIA

AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення AlterEgo »

2.5 очка не хватило. Жаль!

Вот сама партия: http://kfgo.org.ua/games.htm?sgf=games/ ... 0Hwang.sgf
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Повідомлення Paagrio »

Чекаємо поки Артем розкаже де помилився. Я бачив там йому шось Ін-Сеонг після партії показував.
Моє нахабство виявилось сильнішим за його санренсей ©Михайло Чорний
Зображення
Василий
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 01 вересня 2004, 14:28

Повідомлення Василий »

Результати 2 туру і жеребкування 3: http://www.shusaku.ro/clasament.html
Василий
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 01 вересня 2004, 14:28

Повідомлення Василий »

Результати турніру: http://www.shusaku.ro/clasament.html
Хотілося би відмітити п'яте місце Артема. В такій компанії це дуже пристойний результат. Можливо хотілося трошки і більше, але поразки отримані від гравців з еліти європейського Го Hwang In-Seong(2,5 очка) та Ільї Шикшина не дозволили піднятись вище. Богдан зіграв у свою силу, чим підтвердив свій 5 дан. Слід відмітити перемогу над досить серйозним суперником Florescu Ion 6D з Румунії, а якби вдалося перемогти ще і Burzo Cornel 6D то було би взагалі все прекрасно. В решті решт і Богдан зайняв пристойне 9 місце і "попав" в призи. Ще один представник Рівного Володимирр Качановський тоже не відставав - 4 перемоги в шести партіях. Вітаю з досить гарними результатами і жду більш детальної розповіді про турнірні враження.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

На жаль, поки що не маю часу поділитись враженнями від поїздки....
Можу дати тільки посилання на фотоальбом: http://picasaweb.google.com.ua/10058070 ... directlink
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Деякі враження від турніру:

Дорога до Тиргу Муреш була не з легких… Особливо непросто було їхати в горах. Дорога весь час змінювала напрямок, серпантини… Тому високої швидкості розвинути неможливо. Здавалось би не така вже й велика відстань, а їхати довелось дуже довго. Єдиними приємними враженнями від дороги були краєвиди.
Карпати!!! Про них можна писати поеми. Хотілось зупинитись, надихатись свіжим карпатським повітрям, подивитись на красу гір і фотографувати на довгу згадку. На зворотному шляху ми кілька разів так і зробили. Коли б не їхав через Карпати, в яку б погоду, і в яку б пору року – вони завжди прекрасні…
На жаль, ми не могли виїхати дуже рано з Рівного. Тому до Тиргу Муреш ми добрались лиже посеред ночі. Блукати містом не довелось, так як я був там в 2009 році і достатньо орієнтуюсь в ньому. Поселились в готелі і попадали спати. Ресторан в готелі працює в режимі нон-стоп. Снідати, обідати, вечеряти можна в любу пору – коли душі заманеться. На сніданок на «рецепції» видавали талони, на які можна було отримати стандартний сніданок. Шведський стіл в цьому ресторані не практикувався.
Проснувшись та поснідавши, ми вирішили зареєструватись на турнір і піти оглянути красоти міста. При реєстрації кожному учаснику видали гарні подарунки – пакети, в які були вкладені кружка та футболка з символікою турніру, карта міста та деякі інші дрібниці. Приємною несподіванкою було для багатьох, що для українців була зроблена знижка на турнірний внесок. Не залежно від дати реєстрації, всі заплатили лише по 5 євро.
Другий раз в цьому місці і другий раз був приємно вражений красою центральної вулиці міста. Та й на інших вулицях зустрічались будиночки, наче з казки, з маленькими вежами з цікавими гостроверхими дахами, оригінальною ліпниною, балкончиками і т. д. Деякі архітектурні форми, здавалось би, не грають жодної практичної ролі. Але коли дивишся на всю цю красу збоку, розумієш, що все ж вони необхідні. Від них віє старовинною романтикою. Видно багато талановитих майстрів працювало в цьому місті. Вони вкладали в свої творіння свій талант і душу. В місті є багато цікавого, багато храмів різних конфесій. Запросто стоять поруч православний храм і католицький. Місцевий замок теж є окрасою міста. Є на що подивитись.
На цей раз ми жили поруч з місцем проведення змагань. Турнір проходив знову ж в ресторані «Голуба перлина», як і в 2009-му. Дітям до 14 років, які мають рейтинг нижче 10 кю, зробили окремий турнір – вони грали в іншому залі. Всі решта, і дорослі і діти, грали в основному турнірному залі. Чотири перші столи були обладнані солідніше за всі інші. Перший стіл був на подіумі. Кореєць Хванг Ін-Сеонг весь час грав за першим столом. З перших двох дощок велась трансляція на EuroGoTV та на сервер KGS. Трансляцію з першої дошки вів завжди усміхнений і привітний Harry Weerheijm.
Цікаву статистику про розвиток турніру в часі (по роках) показали румуни: http://desprego.ro/eticheta/cupa-shusaku/
В верхній групі Макмагон зібралось багато провідних гравців Європи: Каталін Тарану (5р), Ілля Шикшин (7d), Крістіан Поп (7d), Корнел Бурзо, Пал Балог, Ондрей Сілт, Ян Сімара… Найсильнішими з України були Богдан Жураковський, Артем Качановський, Дмитро Яценко. Небагато було наших на цьому турнірі. Крім лідерів, приїхали Наталія Купар, Ніколаєв Олег з татом та Антон і Андрій Волошуни з мамою, ну і я. Дякую їм за те, що вони не відступились перед складнощами поїздки і все ж прийняли участь в цьому чудовому турнірі.
Боротьба в турнірі була дуже напруженою і нелегкою. Біля перших дощок збирались юрби вболівальників.
В перший же день ввечері Артем грав показову гру з китайським професіоналом Луо Ксі-Хе. Артем дуже хотів з ним зіграти якнайкраще, але на момент гри він ще не відновив свої сили після дороги, був невиспаний. Тому гарної гри, про яку він мріяв, не вдалось показати.
З корейцем у Артема була дуже цікава партія. Лише 3 очка відділили його від виграшу (програв 2,5 очка).
Та й взагалі, нецікавих партій на турнірі не було. Я з задоволення спостерігав за грою як наших гравців, так і іноземців. Мабуть, найбільше задоволення від турнірів я отримую саме від споглядання партій провідних спортсменів, майстрів Го. Кожна партія неповторна, інтригуюча і захоплююча. Це як детектив, який створюється наживо, прямо зараз, унікальний і неповторний. Одним словом – ексклюзив… А коли їх одразу багато!!! Очі розбігаються – де б то зупинитись і поспостерігати за грою.
Були деякі проблеми з організацією турніру на самому початку. Турнір розпочався з деяким запізненням. Але при такій кількості народу можуть бути якісь накладки. Так що, я без жодних претензій. Атмосфера в залі була дружелюбною. Я так зрозумів, що на турнірах в Румунії не дуже то зациклюються на пунктуальності. Тому багато партій розпочинались не в назначений час, а з деяким запізненням. Та й взагалі, команди на початок туру я жодного разу не почув. Я колишній військовий і привик до військової дисципліни і для мене це було трохи неприємно. Але, як сказав мені Дмитро Яценко, турнір існує для людей, а не люди для турніру. Можливо це й виправдовує цю ситуацію. В Рівному ми стараємось не зловживати лишніми вольностями і я, коли провожу суддівство турніру, вимагаю від учасників пунктуальності. Вважаю, що потрібно поважати суперника, прийшовши на гру з ним вчасно. Адже всім відомо, що чекати і наздоганяти – це найгірше. Так чому ж ваш суперник повинен вас чекати?...
Приємно, що майже всі дні була чудова погода. Лише один день був дощовий. Та, власне, «…каждая погода – благодать…». Тому, навіть дощ слугував нам додатковою пригодою, а не приводом для смутку. Ось лише спати в цей день чомусь дуже хотілось, а треба було думати над партіями…
За результатами турніру призи отримали Богдан Жураковський за 9-те місце та Артем Качановський за 5-те. Крім грошових призів, учасникам , які зайняли перші 5-ть місць, вручили солідні дошки товщиною шість сантиметрів, гарні японські камені та дерев’яні чаші до них. Ми про такий комплект могли лише мріяти. Комплект, виданий Артему, можна побачити в нашому фотоальбомі. Оригінальними були також і дипломи. Вони зроблені у вигляді старовинного пергаменту з фоновим малюнком на тему Го.
Від турніру, та й від поїздки в цілому, залишилась маса позитивних вражень.
Крім гри, на турнірі доводилось спілкуватись з багатьма людьми. Нас знають, запрошують на багато турнірів. Про деякі з них я уже повідомив в окремих темах форуму. Крім них, наприклад, запрошують на відкритий юнацький міжнародний турнір, який буде проходити на початку липня в Румунії. Можливо комусь з наших дітей захочеться прийняти в ньому участь. Кому це цікаво, я можу надати більш детальну інформацію. На жаль, я трошки погано знаю англійську мову. Тому, багато розмов були досить таки стриманими. Але все ж з усіма співрозмовниками знаходили порозуміння.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Гость_andriy99

Повідомлення Гость_andriy99 »

Кращого опису вражень ще не читала,аж пошкодувала,що не були там ми... :(
mk8
Advanced Member
Повідомлень: 41
З нами з: 13 грудня 2009, 21:43
Контактна інформація:

Повідомлення mk8 »

дякую за гарні враження =)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Турнірна таблиця основного турніру в Європейській базі даних (EGD)

Зміни рейтингів в Європейській базі даних (EGD) за результатами основного турніру

Турнірна таблиця турніру серед юнаків до 14 років в Європейській базі даних (EGD)

Зміни рейтингів в Європейській базі даних (EGD) за результатами турніру серед юнаків до 14 років


Рейтинг-лист активних українських гравців в Європейській базі даних (EGD)

Загальний рейтинг-лист активних гравців в Європейській базі даних (EGD)

Галерея українських гравців в Європейській базі даних (EGD)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Повідомлення Bohdan »

Повністі розділяю враження із Небайдужим :) . Я грав на цьому турнірі вже другий рік поспіль і зіграв би ще не один раз :D
Відповісти