SHUSAKU CUP 2010, TIRGU MURES, ROMANIA

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Організатори турніру просили попередити, що до 31 серпня проводиться пільгова реєстрація
на турнір SHUSAKU CUP 2010.
В турнірі значно збільшився призовий фонд. Крім того, будуть окремі призи серед юніорів.
Реєстрація проводитсья тут.
Список уже зареєстрованих.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Починаємо формувати команду бажаючих поїхати на турнір. Прошу всіх, хто бажає поїхати з нами на автобусі в Тиргу Муреш, повідомити про це мені або Шевчуку В.В. і надіслати паспортні дані для подачі списку на оформлення виклику. Для тих, хто вперше чує про цей турнір, можна почитати наші враження про поїздку в 2009 році: viewtopic.php?t=2499&st=0. На другій сторінці там є фотоальбом.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Організатори змагань з Тиргу Муреш звернулись сьогодні з проханням якнайшвидше надати список, щоб вони мали можливіть забронювати нам дешевше житло і вчасно оформити запрошення.
Прошу всіх бажаючих якнайшвидше визначитись з поїздкою і повідомити мені необхідні дані. Поки що орієнтуємось на таку ж вартісь поїздки, як і орієнтовна ціна на Сібіу на юнацький чемпіонат Європи, але це досить таки приблизно. Ціна може буде трохи відрізнятись (сподіваюсь незначно).
Про наміри поїхати на цей турнір уже заявили:
1) Яценко Дмитро,
2) Жураковський Богдан,
3) Качановський Артем.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
veeter
Новичок
Повідомлень: 5
З нами з: 03 січня 2006, 13:09

Повідомлення veeter »

може так статись, що я зможу із вами... того... поїхати....

якщо можна, дайте будь ласка, орієнтовний розклад руху автобуса. І як довго він їде.

питання: скоріше за все я "туди" доберусь сам, чи можна буде поїхати з вами тільки "назад"?

якщо знаєте... чим можна дістатись до цього ТигриМюреса із Бухареста?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

veeter @ Jan 25 2010, 12:21 AM писав: може так статись, що я зможу із вами... того... поїхати....
Такий варіант нам не підходить. Ми розраховуємо тільки на тих, хто точно буде їхати.
veeter @ Jan 25 2010, 12:21 AM писав: якщо можна, дайте будь ласка, орієнтовний розклад руху автобуса. І як довго він їде.
Автобус поїде за тим розкладом, за яким ми домовимось з перевізником. Це приватний, не рейсовий, автобус. Добратись можна за день. Це буде залежати від умов на дорогах і на кордоні.
veeter @ Jan 25 2010, 12:21 AM писав: якщо знаєте... чим можна дістатись до цього ТигриМюреса із Бухареста?
Google все знає. Скористайтесь пошуковиком і ви знайдете потрібні вам відповіді...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
veeter
Новичок
Повідомлень: 5
З нами з: 03 січня 2006, 13:09

Повідомлення veeter »

Дякую - погуглив...:)

поки що скидається на те, що, якщо буду живий, - то поїду.
Але матиму відрядження до іншої країни по 25.03 - відповідно ніяк не зможу взяти участь у поїздці "туди" - прилечу сам. Лишається питання про "назад".
візи, гроші та умови проживання мене не цікавлять, я розберусь сам.

буду вдячний за відповідь - наскільки я знаю там може виникнути проблема на кордоні якщо у групі кількість виїхало-в`їхало не співпадає.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

На сьогоднішній день підтвердили своє бажання поїхати на турнір уже 20 учасників.
Хто ще бажає приєднатись до цієї групи?
Чим більше народу, тим дешевша поїздка для всіх... ;)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

На цьому тижні відправляємо списки організаторам змагань.
Якщо ще хтось хоче скласти нам компанію, повідомте про це мені. Пізніше вам прийдеться самостійно займатись усіма організаційними питаннями (запрошення, візи, проживання...)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Василий
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 01 вересня 2004, 14:28

Повідомлення Василий »

Як раз в цей час проходить перший і єдиний на сьогодні тур. Іде трансляція на КГС та відеотрасляція http://eurogotv.com/index.php?menu=Live ... ibrklb8485. Як мені стало відомо Артем Качановський грає з Віктором Лінем, Богдан Жураковський з Балогом, Діма Яценко з Lucretiu Calota. Суперники досить серйозні, особливо у Богдана. Бажаю нашим землякам удачі!!!

Одразу після закінчення туру будуть транслюватись партії (поза турнірні) але надзвичайно цікаві HUANG YIZHONG 7p з Артемом Качановським на 3 форах та LUO XIHE 9p з і.Шикшиним на 2 форах. Планується також відеотрансляція на EuroGoTV. ВСІ НА КГС!!!
Василий
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 01 вересня 2004, 14:28

Повідомлення Василий »

Результати першого тура та жеребкування другого:
http://www.shusaku.ro/clasament.html

Розпочинається трансляція як на мене самої цікавої та інтригуючої партії для укранців: між Артемом і головним претендентом на турнірну перемогу Hwang In-Seong. Паралельно на КГС+ Олександр Дінерштейн буде коментувати партію.
Відеотрансляція:http://eurogotv.com/index.php?menu=Live ... ce952kg906
Відповісти