European Student Go Championships 2009

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

В цьому році щорічний студентський чемпіонат Європи буде проходити в Варшаві 25-27 вересня. В чемпіонаті можуть прийняти всі бажаючі, хто на 1 серпня 2009 року попадає у вікову категорію 18-29 років.
В попередні роки по одному представнику від кожної країни частково отримували компенсацію затрат на участь в чемпіонаті. На цей раз, із-за кризи, компенсації може не бути, хоча й організатори сподіваються знайти спонсора (як пишуть поляки: "Currently there is no sponsor money to pay travel and accommodation grants, but the organisers are still trying to find a sponsor").
В цьому році ми також проводили відбір кандидатів на отримання цієї компенсації. Чемпіонат України до 25 років виграв Артем, але він не входить в цей віковий коридор, хоча й буде у вересні вже студентом. Не прийнято у європейців в 16 років бути студентом. :whistling: Тому основним претендентом на компенсацію буде Богдан Жураковський (якщо поїде).
Кількість учасників від країни не обмежена. Так що, хто бажає прийняти участь в чемпіонаті, реєструйтесь на сайті турніру:
European Student Go Championships 2009
Варшава не дуже далеко і затрати на поїздку не такі вже й великі. В прошлому році чемпіонат проводився у Франції (в Каннах), а в наступному році заплановано проводити в Німеччині (Darmstadt).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Milon
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 01 вересня 2009, 01:08

Повідомлення Milon »

Хотелось бы знать, какие шансы у Богдана Жураковского на этом чемпионате? Кто, по Вашим прогнозам, будет лидером - Силт? Как примерно могут распределиться места? Трудные ли в этом году соперники?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Побачив попереднє повідомлення лише сьогодні... Нічні повідомлення не показуються зранку на форумі як нові....

Чемпіонат починається завтра. Нажаль, він у нас не користується популярністю. Минулого року путівку в Канни здобув Андрій Кравець, але не поїхав. Дорога далека, затрати великі, а компенсація невелика - 150 євро. Оскільки через кризу цього року склалася незрозуміла ситуація з компенсацією, мабуть Богдан вирішив теж не їхати. Фонд Інга тимчасово припинив фінансування європейських проектів, але поляки обіцяли знайти своїх спонсорів. Можливо, там усе й вирішилось з компенсацією? ...
Раніше в студентських чемпіонатах світу брали участь Дмитро Богацький (у 2004-му) і Михайло Гальченко (у 2005-му).
Двоє кращих гравців-хлопців і одна дівчина (всі повинні бути з різних країн), отримують право брати участь у студентському чемпіонаті Світу в Японії.
Ось правила проведення Європейського студентського чемпіонату:
European Student Championship

An new event held for the first time in 2005 and held in early Autumn. Only full time students at university or college, aged below 29 years of age and 18 or over on 1st August, may play. When sponsorship is available, financial support is provided to one student from each country, or to one male and one female from each country, provided they are both above a defined rating. Up to 2008, the top 2 men and 1 woman in the event qualified for the World Student Oza in Tokyo (both men could not be from same country and nobody could go to WSO twice in three years). It will continue to be the qualifier for any World Student's event. Recent events have played with Ing Rules and received support from the EGF Ing Fund.

2005 Helsinki, Finland; 21/10/05-23/10/05
2006 Brno, Czechia; 05/09/06-07/09/06
2007 Stockholm, Sweden; 06/08/07-08/08/07
2008 Cannes, France; 21/08/08-24/08/08
2009 Warsaw, Poland; 25/09/09-27/09/09
2010 Darmstadt, Germany; 10/09/10-12/09/10
2011 Prague, Czechia
Щодо шансів. Я думаю, у Богдана вони були, і досить високі. Не такий вже там сильний склад. Я вірю, що здолати лідерів Богдану було б під силу. Тим більше, що за правилами, один гравець не може претендувати на поїздку до Японії частіше, ніж раз на 3 роки, Pal Balogh був в Японії в 2007-му році, Ігор Немлій - в 2009-му, і на путівки вони не претендують. Реально боротися за путівки будуть Ondrej Silt, Benjamin Teuber, Dusan Mitic, Lucian Corlan і Jun Tarumi . Можливо ще й не всі приїдуть... Крім того, Студентський чемпіонат Світу теж може втратити своє фінансування... :(

Тут ви можете подивитися, хто в історії цих змагань приймав участь в Студентських Чемпіонатах Світу: http://www.eurogofed.org/results/worldresults.htm

Європейські студентські чемпіонати: http://www.eurogofed.org/results/index.htm
З наступного року в Європейських студентських чемпіонатах будуть брати участь гравці не з 18, а з 16 років.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Milon
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 01 вересня 2009, 01:08

Повідомлення Milon »

Большое спасибо за интересный обзор студенческих чемпионатов. Я считаю, это правильно, что участвовать в них можно будет с 16 лет – ведь студентами становятся в основном именно с 16, а не с 18 лет. Хотя догадываюсь, почему раньше (и в этом году тоже) по правилам участие было разрешено только с 18 лет. Наверное, чтобы один и тот же сильный игрок не занимал сразу 2 первых места в Европе – и в ЧЕ до 18, и в Студенческом ЧЕ.
Karne
Advanced Member
Повідомлень: 229
З нами з: 16 листопада 2008, 23:53

Повідомлення Karne »

Я считаю, это правильно, что участвовать в них можно будет с 16 лет – ведь студентами становятся в основном именно с 16

Еще это связано с сокращением возрастного лимита на юношеском Чемпионате Европы.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Батьки часто живуть життям своїх дітей. Оскільки я разом зі своїми синами виріс з «дитячої» категорії :D та передчасно, раніше на рік, ніж планував, перейшов в «студентську», то мене, звичайно, цікавлять ігри цієї вікової категорії. Ось підсумки студентського чемпіонату: http://www.europeangodatabase.eu/EGD/To ... n=12825945
Досить несподівані, як на мій погляд. Ondrej Silt не брав участі, Pal Balogh лише друге місце, Ігор Немлій третій. Переможець – Jun Tarumi. Ім'я для мене не нове, я бачив його гру в Страсбурзі, куди їздив разом з Артемом на EYGML в 2007 році: viewtopic.php?t=625. Азіат (японець), який постійно проживає в Німеччині. На КГС грає під ніком Pinguschaf. Судячи з того, що на європейському юнацькому чемпіонаті грав останній раз в 2005 році, йому ледь за 20. 52 місце (на сьогоднішній день) в європейському рейтинг-листі: http://www.europeangodatabase.eu/EGD/cr ... dgob=false.
Його інфо: http://www.europeangodatabase.eu/EGD/Pl ... y=12825945
В європейських турнірах грає активно, благо не потрібна віза. У Німеччині - один з активних гравців, часто в турнірах займає перші місця.
А взагалі, цього року склад студентського чемпіонату доволі слабкий. Тільки три перших гравці в таблиці, як на мій погляд, могли скласти конкуренцію Богдану. Склад гравців міг би бути набагато сильнішим. Частково це пояснюється тим, що організатори нічого не гарантували - ні компенсацій, ні поїздки переможців на студентський чемпіонат Світу до Японії. У румуна, як завжди, завищений рейтинг, зі своїм 5 даном він між 2-3 данами.
Подивимося, що буде в наступному році, коли в цю категорію увіллються ті, кому «не дали» дограти в юнацьких чемпіонатах. А це вся верхня частина таблиці останнього ЮЧЄ-2009 (Боснія), і навіть більше (плюс ті, хто не брав участь). Це той же Thomas Debarre, амбіційний Ali Jabarin, брати Mitic, Viktor Lin та інші ровесники моїх синів. Добре знайома мені компанія, за розвитком та іграми яких я спостерігав кілька років. Дуже активна, жвава братія… Ну і наші хлопці (Костя Лопатюк, Андрій Кравець, Богдан Жураковський, Артем Качановський), я сподіваюсь, теж підключаться. До 29 років ще грати і грати, аби організація цієї справи не затухла ...

До речі, цікавий тірнір розпочнеться через кілька днів в Гамбурзі - "Кубок Кідо"...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Виявляється, що відбір на 8-й Студентський Чемпіонат Світу, який проходитиме в березні 2010 року в Японії, цього року буде проводитись через Інтернет!!!
Як завжди, інформацію читаємо з чужих форумів:
http://forum.kido.com.ru/read.php?6,82467
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
holigor
Advanced Member
Повідомлень: 53
З нами з: 31 липня 2007, 09:56

Повідомлення holigor »

Лист від Тоні Аткінса. Звертаю увагу, що заявки до 25-го числа. Адреса з формою реєстрації дається

https://sec.pandanet.co.jp/event/igooza ... s/form.htm


Please pass info to your students quickly.

Best Go Wishes
AJAx
From: Tony Atkins ajaxgo@yahoo.co.uk
Secretary: European Go Federation




----- Forwarded Message ----
> From: "sota@pandanet.co.jp" <sota@pandanet.co.jp>
> To: sota@pandanet.co.jp
> Sent: Thursday, 15 October, 2009 10:10:23
> Subject: The 8th World Students Igo Oza Championship
>
> Dear everyone,
>
> Hello.
> My name is Keiko Sota from Pandanet Inc.
> http://www.pandanet.co.jp/English/
>
> We are pleased to announce that we are going to hold the 8th World Students Igo
> Oza Championship in March, 2010.
> Until the 7th Championship, the players were chosen by reccomendations by their
> national go associations, but as
> of 8th Championship preliminary tournaments are being held on the Internet.
> For more details, please click the address below.
> http://igooza.nikkei.co.jp/students/index-we.htm
>
> We would like as many students as possible to participate in preliminary
> tournaments held on the Internet.
> It would be appreciated that you could forward this email to students you know
> and encourage them
> to participate in preliminary tournaments on the Internet.
>
> Here is the Entry Form.
> https://sec.pandanet.co.jp/event/igooza ... s/form.htm
> The deadline is October 25th.
>
> Thank you for your cooperation in advance.
> If you have any questions, please feel free to ask me.
>
> Thank you.
>
> Pandanet Inc.
Відповісти