The 4th Korea Prime Minister Cup (2009)

for info

Повідомлення for info »

Подождите, подождите!

"Боливар ... не выдержит двоих" :) :P :D
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Подождите, подождите! Т.е. я так понимаю отборочного турнира не будет? Когда это решилось? Кем?
В якості відбіркового турніру передбачався турнір на Кубок Посла Кореї в Україні.
Цей турнір, на жаль, відмінили... В зв'язку з поїздкою наших гравців на Го-конгрес часу на організацію і проведення окремого турніру не було. Після консультацій по телефону між членами виконкому президії УФГо (віцепрезиденти і президент) всі прийшли до висновку, що потрібно повертатись до тої схеми визначення кандидата на поїздку, яка діяла до проведення турнірів на Кубок Посла Кореї в Україні, тобто за японськими очками. Так що, вважайте, що рішення прийняв виконком президії УФГо.
С кем я должен контактировать, по какой схеме проводить торги, и до какого срока сообщить о результатах?
А нельзя это сделать централизовано, как раньше?
Як повідомив мені Корсак, який відповідає за нарахування японських очок, мінімальна сума очок, які знімаються за поїздку на такий турнір, 40 очок. Значить, в торгах можуть брати участь гравці, які станом на 1 січня цього року мають більше 40 очок. У Вас, пане Василь, при всій моїй повазі, всього 3,5 очка. Тому Вам контактувати ні з ким не треба. А претенденти на поїздку можуть сконтактувати з Володимиром Федоровичем по телефону і вирішити це питання.
<<Залишився всього один турнір з повною компенсацією витрат.>>

А откуда эта информация? Нет, ну я, конечно , уже успел пообщаться с Яценко Д.А. и знаю об этом. Но это информация попала ко мне достаточно случайно, например, здесь я её или не нашел, или пропустил.
Цю інформацію я теж узнав від Яценко. Можете задати йому персональне запитання чому він не вивісив цю інформацію на форумі.
Вообщем, мне бы в турнире поиграть хотелось бы.
А гроші є на такий додатковий турнір? Та й чи можливо так оперативно провести турнір і зібрати всіх в умовах, коли ледве-ледве змогли провести 2-гу лігу?
Та й хто буде організовувати позаплановий турнір?... Найпростіший варіант - повернутись до старої схеми визначення кандидата на поїздку. Раніше ж користувались цією схемою і всі були задоволені.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Vassko »

Теперь понятно. Дело в том , что все решения исполкома президиума я нигде посмотреть не могу. Исполком президиума тихо принял и всё. Спасибо что сообщили об этом решении исполкома президиума. А были ли другие какие-нибудь решения, или это секретная информация?

<<<Як повідомив мені Корсак, який відповідає за нарахування японських очок, мінімальна сума очок, які знімаються за поїздку на такий турнір, 40 очок. Значить, в торгах можуть брати участь гравці, які станом на 1 січня цього року мають більше 40 очок. >>>

Могу , конечно , ошибаться, но может и не значит. Помоему , при торгах можно в минус уходить , если все до этого отказались ехать. Хотя в этом не уверен. Ну , правда теперь я знаю , что если б у меня было >=40 очков, то мне потребовался бы Корсак. Потому что эта цитата:
<<Усіх інших прошу сконтактувати між собою, провести торги і повідомити про їх результати в цій темі.>>
такого ответа мне не давала.

<<<Цю інформацію я теж узнав від Яценко. Можете задати йому персональне запитання чому він не вивісив цю інформацію на форумі.<<<

Чего-то не очень уже хочеться, а то на санкции разные нарваться можно. Пока что испугаюсь задавать ему такой вопрос.

<<<А гроші є на такий додатковий турнір? Та й чи можливо так оперативно провести турнір і зібрати всіх в умовах, коли ледве-ледве змогли провести 2-гу лігу?
Та й хто буде організовувати позаплановий турнір?... Найпростіший варіант - повернутись до старої схеми визначення кандидата на поїздку. Раніше ж користувались цією схемою і всі були задоволені.>>>

Смотря какие и на что нужны деньги. Турнир можно провести очень оперативно.Сравнивать со 2-й лигой не стоит- там всё-таки состав гораздо многочисленней. И насколько я знаю проблема была в помещении. С маленькими турнирами такой проблемы быть не должно. Организовать может тот, кого уполномочит руководство федерации.

Вернуться к старой схеме- это действительно самый простой вариант. Может быть даже и лучший... Но то что самый простой -это точно.
"Думай масштабно..."
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Повідомлення Korsak »

В соответствии с результатами аукциона Украину на 4-м Кубке Премьер-министра Кореи будет представлять Дмитрий Богацкий. Эту поездку он себе "выторговал" за 53 "японских" очка.

С уважением, Корсак
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Завтра розпочинається турнір. Бажаємо Дмитру Богацькому успіхів і удачі. :)
Чомусь в цьому році сайт про турнір не заповнений як належить. Список гравців і фото, поки що, торішні, а інформація про регламент турніру - цього року. Дивно, адже корейці завжди відносились до цього дуже відповідально. Чи і тут криза?...
Сподіваюсь, що, хоча б, результати будуть вивішуватись оперативно...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
BAM
Administrator
Повідомлень: 1249
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Повідомлення BAM »

У Димы пока 3 из 4.
Другие подробности неизвестны.
shop.ufgo.org - литература и оборудование по Го
bigo.baduk.org - BiGo Assistant - база знаний по Го
fuseki.info - BiGo онлайн.
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Повідомлення Father Alex »

Дима окончил на 13 месте с 5 очками из 8. Среди неазиатов - 4й.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

to Father Alex

Ви подивились результати 2008 року... :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Повідомлення Father Alex »

Извините... :(
BAM
Administrator
Повідомлень: 1249
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Повідомлення BAM »

So Korea wins the tournament, second place China, third Hong Kong, then Japan, USA, Taipei, Canada, South Africa, Thailand, Ukraine

То есть, Дима занял 10-е место, 1-е среди европейцев.
Прогресс :)

Немного фотографий
shop.ufgo.org - литература и оборудование по Го
bigo.baduk.org - BiGo Assistant - база знаний по Го
fuseki.info - BiGo онлайн.
Відповісти