SHUSAKU CUP 2009

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

27-29 березня гравці з Рівного будуть приймати участь в міжнародному турнірі "SHUSAKU CUP 2009" в місті Targu Mures (Румунія).
Запланована трансляція на ігрові сервери і відео-трансляція на EuroGoTV. В турнірі прийматимуть участь багато сильних гравців Європи. Всього попередньо зареєстровано 277 гравців.

Гостями турніру будуть професіонали Mok Jinseok 9p та Kim SeungJun 9p.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

Желаю ровенчанам выступить в полную силу и удачи!
Василий
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 01 вересня 2004, 14:28

Повідомлення Василий »

На турнірі залишилось зіграти два останні тури. Ось результати чотирьох попередніх:
http://www.shusaku.ro/clasament.html
Відразу хочеться відмітити, що це перший турнір в Європі високого рівня де приймає участь вся четвірка наших молодих 5 данів. Це Жураковський Богдан, Качановський Артем, Кравець Андрій та Лопатюк Костя. Якщо подивитись на турнірну таблицю після чотирьох турів, то звичайно радує досить високе 7 місце Артема Качановського(в одній очковій групі з 3 по 7 місце). Скажу більше що не стільки місце, так як за два тури воно ще зміниться, а три перемоги які вже залишаться у активі Артема. Перемог над суперником такого рівня як POP Cristian у Артема я не пригадую. Особливо принципова зустріч у Артема була у четвертому турі з JABARIN Ali - його кривдником на останньому Чемпіонаті Європи. Після перемоги над Ali я думаю навіть ті, що сумнівалися раніше, не будуть заперечувати, що на сьогоднішній момент Артем самий сильний в Європі до 18 років. Троє інших учасників з "четвірки" тоже задніх не пасуть. Виступають у свою силу, а можливо навіть трошки краще. Всі троє виграли по дві партії, при чому виграли у всіх 3-5 данів з ким грали, а програли лише 6-7 данам.
Крім "четвірки" в тірнірі приймають участь ще 30 учасників з України. Так отримали чотири перемоги з чотирьох і не втратили шанси на хороші призові наступні учасники:
MYKHALYUK Yuriy 1d
SHEVCHUK Viktor 4k
YATSUK Anatolii 16k
NIKOLAYEV Oleh 18k
PYLYPCHUK, Andriy 19k
MALKO Yaroslav 19k
Наостанок хочу побажати всім нашим учасникам якнайвдалішого виступу в останніх турах.
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

Молодец Артем. 5-е место - это, по-моему, просто отличный результат.
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Повідомлення Father Alex »

Поздравляю Артёма!
Можно ли где-нибудь посмотреть запись партий?
BAM
Administrator
Повідомлень: 1249
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Повідомлення BAM »

Я знал, что Артем сильно играет, но он превзошел мои ожидания.
Он показал уровень неслабого европейского 6 дана.
Поздравляю.
Кроме того, очень впечатляющий результат показал Юрчик Михайлюк.
5 из 6 - уровень 3 д, не меньше.

6-я партия Артема есть на КГС (ник shusaku1). Там он в неплохой позиции против победителя турнира сделал грубую ошибку и сразу сдался.
shop.ufgo.org - литература и оборудование по Го
bigo.baduk.org - BiGo Assistant - база знаний по Го
fuseki.info - BiGo онлайн.
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

Поздравляю Артема Качановского и Юру Михайлюка с успешным выступлением, а также всю команду города Ровно во главе с играющими тренерами!

С удовольствием прочитал бы впечатления Небайдужого и Василия после возвращения.
Василий
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 01 вересня 2004, 14:28

Повідомлення Василий »

На жаль я вболівав за свого сина і всю українську команду з Рівного. Сьогодні наші повертаються в Україну і я надіюсь що найближчим часом враження від Небайдужого ми прочитаємо, ждемо з нетерпінням. Я тільки дозволю собі деякі спостереження по результатам турніру.
Підсумкова турнірна таблиця тут: http://www.shusaku.ro/clasament.html
Звичайно хочу відмітити в першу чергу,що успіх Артема Качановського вражаючий. По-перше це п'яте місце. Попереду тільки два європейці, а позаду такі топ-гравці як: Catalin TARANU 5p, Cristian POP 7d, Pal BALOGH 6d, Cornel BURZO 6d. По-друге перемоги над Cristian POP 7d та Pal BALOGH 6d багато чого стоять. Я думаю, що після цього турніру з Артемом в Європі будуть рахуватись. Я вітаю Артема з цим успіхом і бажаю не зупинятись на цьому і йти вперед.
В актив Жураковський Богдан може занести перемоги над 3d, 5d і Костею Лопатюком. Поразки отримав від MERO Csaba 6d, POP Cristian 7d, BALOGH Pal 6d. Підсумовуючи можна сказати: виступ більше вдалий ніж невдалий. Програші лише від гравців не нище 6d і виграші над всіма "іншими". Вище голови не пригнув, але з іншої сторони іде впевненою дорогою до 6d.
Продовження буде.
holigor
Advanced Member
Повідомлень: 53
З нами з: 31 липня 2007, 09:56

Повідомлення holigor »

Зважаючи на те, що Артем грав із хлопцями, у яких рейтинг під 2700, і при цьому виступив 4-2, сподіваюся побачити "гросмейстерський рейтинг" у нього через два дні.

В цілому цей турнір підтвердив те, що ми й так знали. Ще рік тому в нас була федерація 4-х данів, тепер федерація 5-х данів. Випадковий успіх на Інтеліаді не такий уже й випадковий. І, звісно, бажано грати в Європі. Недавно був дуже сильний турнір фіналу кубку Інга, й шкода, що наших там не було. Хотілося б побачити матчі, скажімо, 10 на 10 з румунами, росіянами, чехами, угорцями, поляками.
Guest

Повідомлення Guest »

Это прямо праздник какой-то!!! Молодцы
Відповісти