EYGC2021 online

Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

EYGC2021 online

Повідомлення Dmitriy »

Dear all,

We have prepared for the EYGC2021 online, you can find the announcement here : https://www.eurogofed.org/youth/2021.html

An important aspect of the online event will be collecting the entry fees. We would highly appreciate the support from National Associations or Federations
by collecting the money at national level and sending a single payment to EGF, whenever possible .
This is especially the case for countries that have been actively participating with a larger number of youth at the EYGC during recent years : Russia, France, Romania, Ukraine, Germany , UK and Croatia.

We will update soon the final list for the referee committee and anti cheating committee as well as how this championship will be related to qualifications to world youth events.

For now please help us spread the word and have your talented youth register for the upcoming EYGC 2021.

On behalf of the EGF and the organization team,
Catalin Taranu
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Dmitriy »

Турнірний внесок = 20 євро.
Що думаєте?
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Svitlachok »

Якщо їхати на живий турнір - виходить дорожче ;)

А якщо серйозно - ми мали приклад платного онлайн-турніру, в якому чимало українських дітей брали участь (маю на увазі Corona Cup, бо про інші платні онлайн-події вже не пам'ятаю, хоча вони теж були). Якщо організація цього турніру буде на належному рівні, на що я особисто дуже сподіваюся, (суддівство, зручна комунікація в реальному часі, відеофіксація тощо) і кількість гравців і їхнє різноманіття (маю на увазі представників різних країн) буде приблизно такою ж, як буває зазвичай на офлайновому змаганні - то цей внесок себе виправдає і подія однозначно буде їх варта.
Аватар користувача
Sergii
Advanced Member
Повідомлень: 60
З нами з: 20 листопада 2019, 12:46
Звідки: Kharkiv

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Sergii »

Згоден зі Світланою.
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Svitlachok »

Охочі брати участь у турнірі можуть приєднатися до вайбер-групи, аби нічого не прогавити ;) чи допомогти іншим нічого не прогавити

https://invite.viber.com/?g=sZp1iES_802 ... 9BlR241v6J
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Наталья »

"Prizes:
The best players in each age group will receive EGF Vouchers. The exact amounts depend on number of participants and will be announced 7 days before the 1st round.
This tournament will be a prerequisite for qualifications to any World Championship during the first half of 2022. For World Championships in the second half of 2022, results from the EYGC 2022 will be taken into account."
...
Цікаво, виходить, що два ЮЧЄ (2021 і 2022) розігрують ЧС-2022 у різних половинах року.
...
https://www.eurogofed.org/calendar/ а дат ще немає. Виходить, що краще приймати участь, щоб не проґавити шанс?
Ще побачила восени (жовтень-початок листопада 2021) прикольний турнір Ліга європейських міст 13х13. Цікаво.
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Svitlachok »

Мені здається, що зараз для гравців топ-груп у кожній віковій категорії так точно такі події - то справжня радість і можливість нарешті пограти з рівними гравцями-ровесниками. Навіть якщо не брати до уваги цю умову про ЧС (який ще невідомо, чи буде - нині ні в чому не можна бути впевненими :unsure: )
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Наталья »

Звичайно. Всі можливості для росту треба використовувати. 👍🎎✨
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Артем »

Всім привіт.

Дедлайн для реєстрації вже близько - 1 жовтня.

До мене звернувся мій батько, Володимир Олександрович, з питанням: чи можна здати внески за ЮЧЄ мені, а я відправлю список гравців і домовлюся з EGF, щоб мені ці кошти вирахували з наступного приза - тобто так, щоб не робити ніяких трансферів і не втрачати на цьому кошти. Я запитав у організаторів і виявилося, що можна.

Якщо хтось ще не заплатив турнірний внесок, і хоче, щоб я допоміг - звертайтеся. Послідовність дій має бути наступна:
1. Обов'язково (!) зареєструватися на турнір на сайті: https://eurogofed.org/youth/2021.html . Там є також уся інформація про турнір
2. Звернутися до мене: +38(050)435-62-73 (Viber/Telegram/WhatsApp/SMS)
- надсилайте ім'я та прізвище учасника латиною
- я дам номер моєї карти Приват Банку (гривневий рахунок)
- внесок - 20 євро, курс брати тут: http://www.floatrates.com/eur/uah/ (вводите 20 і сайт Вам покаже скільки це гривень)
- після успішної оплати відпишіться - я додам Вас у список

Дедлайн, встановлений організаторами - 1 жовтня 23:59. До того часу я маю відправити список, тому ми встановимо свій дедлайн - 1 жовтня 20:00.

Якщо комусь цікаво - звертайтеся.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: EYGC2021 online

Повідомлення Артем »

Зафіксую факт: зібрав кошти з 16 учасників турніру з України, передав список організаторам.
Відповісти