Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Аватара пользователя
Артем
Advanced Member
Сообщения: 155
Зарегистрирован: 04 сен 2007, 08:33
Разряд: 1p

Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Сообщение Артем » 11 дек 2017, 14:59

Організатори змагань попросили розповсюдити інформацію.

5-11 лютого у місті Vatra Dornei відбудеться Румунський зимовий Го табір.
Місто Vatra Dornei знаходиться біля кордону з Україною і за інформацією організаторів є відомим гірськолижним та спа-курортом.

Офіційний сайт: http://frgo.ro/
Розклад: http://frgo.ro/wp-content/uploads/2017/ ... r-Camp.pdf

Майже усі змагання Румунського зимового Го табору відкриті лише для румунів, це їхні офіційні чемпіонати - жіночий, парний, дитячий і т.д.
Проте зимовий табір завершується відкритим міжнародним змаганням VADO Cup, дати: 9-11 лютого.
Плановий призовий фонд - не менше 2000 євро.
Думаю, що сильних гравців буде чимало, оскільки на цей турнір залишиться багато учасників Європейського Чемпіонату серед про, який відбудеться 6-9 лютого.

Якщо когось цікавить - будь ласка, реєструйтеся на офіційному сайті. Інформація по проживанню та харчуванню також є на офіційному сайті. Зверніть увагу на те, що якщо Ви бажаєте зареєструватися на проживання, яке пропонують організатори, то необхідно заздалегідь оплатити половину вартості до 15 січня.

Організатори пропонують невелику спонсорську підтримку для українців.
Підтримка заключається у тому, що організатори можуть надати автобус, який безкоштовно відвезе українців з найближчого великого міста (Suceava) до місця проведення змагань.
Оскільки мені потрібно буде прибути у Vatra Dornei на декілька днів раніше на чемпіонат Європи серед про, то займатися організацією даної поїздки я не буду. Якщо у когось виникне бажання - будь ласка, зробіть це наступним чином:
- збирайте бажаючих публічно (можна на форумі у цій темі)
- за 3 тижні до початку змагань повідомте мені кількість бажаючих і дату та час, о котрій ви домовилися вирушити у подорож з міста Suceava (мій email: kachanovskyi.artem@gmail.com). Я зв'яжуся з організаторами змагань і домовлюся з ними про автобус

P.S. Від себе додам наступне:
- добиратися збираюсь наступним чином: поїзд з Києва до Чернівців ---> із місцевими перевізниками доїхати до міста Suceava (домовитися заздалегідь, є багато оголошень в інтернеті) ---> потяг Suceava - Vatra Dornei
- зверніть увагу на бюджетність поїздки (дорога обійдеться біля 30 євро у одну сторону, ночувати можна у готелі за 9 євро, харчуватися - 13 євро за 3-разове харчування)

Успіхів!

Аватара пользователя
Артем
Advanced Member
Сообщения: 155
Зарегистрирован: 04 сен 2007, 08:33
Разряд: 1p

Re: Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Сообщение Артем » 23 дек 2017, 13:55

Новий сайт, присвячений даній події: http://dornago.ro/TI2018.html